Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o filmie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 22.05.2020, 09:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Esensja

Embarassed
Telefony i czcionki w nich takie małe, na dodatek odwrotnie proporcjonalne do mojej wady wzroku. Dzięki za czujność. Wink
Być może pomocny będzie angielski (nieoczywisty) tytuł tego filmu: The Emperor and the Golem.
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 22.05.2020, 09:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako nietolerancyjny ksenofob muszę bronić swoich Wink Takie właśnie prowadziłem poszukiwania! Jak wpisać po czesku „z angielskimi napisami” tak, żeby była największa szansa znalezienia? :>
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek

PostWysłany: 22.05.2020, 10:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

S anglickými titulky. Wink
Jeśli Ci zależy, a przy tym jakoś bardzo Ci się nie spieszy, to mogę zorganizować przez swoje czeskie wtyki zakup DVD z angielskimi napisami, za całe 180-200 koron czeskich, z przesyłką (co daje ~35 zł). Obejrzymy i puszczamy dalej po forum/ludziach? Smile
Crazy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.05.2020, 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakby co, ja jestem na maksa chętny!
Maciek

PostWysłany: 22.05.2020, 13:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Jakby co, ja jestem na maksa chętny!

No to chyba tak czy siak puszczę tryby w ruch, bo dla jednej osoby i tak już warto*. Jak ktoś będzie chciał dołączyć, to niech się wpisze na listę. Wink

*Jeśli chcecie (Crazy lub Duchu) swoją własną, nieprzekazywalną kopię, wówczas dajcie jakiś znak do 25.05 do 7:00. W przypadku braku takiej woli, zorganizuję jedną, przechodnią kopię. Wink
Leptir

PostWysłany: 23.05.2020, 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Jak nas widzą" (When They See Us) - miniserial Netfliksa. Czteroodcinkowa, oparta na faktach historia bezpodstawnego aresztowania pięciu nastolatków z Harlemu za gwałt i pobicie kobiety w Central Parku. Mocna, paradokumentalna rzecz pokazująca obłudę, bezduszność i fałsz wymiaru sprawiedliwości. Do tego wszystko podszyte jest rasizmem. Trudno mi po tym dojść do siebie.
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 24.05.2020, 11:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćku, wezmę dla się Cool
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Crazy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 24.05.2020, 12:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też chętnie!
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 24.05.2020, 23:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem dziś Nic się nie stało.
Wiele osób miesza autora i sam dokument z błotem. Ja bym go całkiem nie przekreślał, nie jest to zła produkcja tyle że nie wnosi za wiele do tematu i raczej jest opowieścią o samym procederze niż jakimś batem na celebrytów.
Za mało tu dowodów, nikt nie chce z autorem rozmawiać a o celebrytach wiemy tyle co ze zdjęć czyli nic. Pewnie część z nich coś wiedziała ale w nieczyste intencje większości jednak nie wierzę. Jak to ktoś trafnie porównał : to tak jakby nazywać pedofilami parafian, którzy chodzili do kościoła gdzie ksiądz się okazał pedofilem.
Dobrze że ktoś ruszył zaschnięte gówno, szkoda tylko że raczej ze słabym skutkiem. Takich rzeczy się nie robi pod dyktando.

Skończyłem też 3 sezon Twin Peaks. Sporo nowych rzeczy wyłapałem więc cała historia wydaje się dość spójna ale też ostatni odcinek nadal uważam za co najmniej zagadkowy.
Tak jak w przypadku sezonu 2 skrócenie o 2 lub 3 odcinki wyszłoby serialowi na dobre. Akcja w satysfakcjonujący sposób rusza dopiero pod koniec ale pozostawia też zbyt dużo zagmatwanych wątków. Nie bardzo wiadomo np. gdzie jest Audrey a ostatni odcinek... dosłowna interpretacja jest trudna do zaakceptowania a inną ciężko wymyślić.
Wydaje mi się że Lynch trochę za bardzo skomplikował serial i zbyt ściśle połączył go z wcześniejszymi odsłonami. Nie zmienia to jednak pozytywnego odbioru całości i tego że naprawdę można się przy tym świetnie bawić.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.05.2020, 06:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa z filmem Latkowskiego wydaje się nieco niejasna - mam wrażenie, że to film robiony na zamówienie, żeby "przykryć" filmy Sekielskich, druga sprawa, że za dużo tam nazwisk bez konkretów, a trzecia jest to strzał w stopę dla tych, którzy ten film robili, czyli Kurwizji, bo zrobili film o aferze, nad którą ziobrowa prokuratura siedzi pięć lat.

http://artrock.pl/

Ostatnio zmieniony przez WOJTEKK dnia 25.05.2020, 11:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 25.05.2020, 06:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

After Life - z Ricky Gervaisem fajny kawałek o zmaganiu się z życiem, kiedy opuszcza cię ktoś, kto miał być z tobą na zawsze...

Powrót do góry
Paweł
singel kompaktowy

PostWysłany: 25.05.2020, 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
After Life

W zeszłym roku oglądałem pierwszy sezon - w miarę, w miarę (choć z podobnych klimatów zdecydowanie wolę The Kominsky Method).
Drugi sezon trzyma poziom?
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 25.05.2020, 11:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jeszcze nie oglądałem

Powrót do góry
Paweł
singel kompaktowy

PostWysłany: 25.05.2020, 11:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, czyli też jesteś po pierwszym (lub w trakcie). Ok.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 25.05.2020, 11:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym, a na początku pierwszego odcinka drugiego.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166
Strona 166 z 166

Skocz do: