Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 28.07.2020, 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wróć! Źle.
Kupiłem dziś pierwsze trzy płyty Fleetwood Mac i pani zaproponowała bym może przyszedł kupić jutro, bo w tej samej cenie wyjdę z dwoma trzypakami. Czyli za coś około dwóch dyszek masz sześć płyt.
O tak. Teraz dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 28.07.2020, 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś wstąpiłem do Biedry niedaleko mojej wiochy zabitej dechami i ... przedarłem się jakoś przez sklep przez ciżbę podpitych ukraińskich budowlańców i poza chlebem i winem wyniosłem CD Frank Zappa -Freak out! + Portishead -Third po 2 dychy za szt. Widziałem też Police -Synchronicity, ze dwa remastery Rush, Sonic Youth -Dirty, Primus -Sailing... Tak że owad się rozwija Surprised.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62
Strona 62 z 62

Skocz do: