Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyty winylowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 26.06.2020, 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RoryGallagher napisał:
SafeMan napisał:
https://allegro.pl/oferta/mini-zestaw-do-czyszczenia-analogis-8203476293

Ja korzystam z takiej i również sobie chwalę Smile Przed każdym odsłuchem przykładam do obracającej się płyty i pozbywam się kurzu. Do tego co jakiś czas używam tej małej szczoteczki do przetarcia igły.

Mam identyczną Wink Ale używam jej przed położeniem płyty na talerz.

Pewnie żeby napęd szanować? Jeśli masz odnośnie tego jakieś zdanie, to chętnie przeczytam, bo w sumie teraz pomyślałem, czy nie uszkadzam napędu przez nacisk. Obroty zwalniają, gdy przykładam szczotkę.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 27.06.2020, 11:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napęd to jedno, zwłaszcza jeśli też masz paskowy, ale o same płyty też się trochę obawiam. Inna sprawa, że ruchy od środka do zewnątrz wydają mi się bardziej efektywne Wink
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 27.06.2020, 12:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, sprawdzę sobie takie podejście:)
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.07.2020, 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj odwiedziłem jedyny sklep z winylem jaki znalazłem w najbardziej litewskim mieście na Litwie, czyli niedalekim mi Kownie.

Właściciel ok. 60-tki z którym można się dogadać w łamanym angielskim/rosyjskim oferuje sporo płyt, więcej używanych niż nowych. Ja akurat dla siebie nic nie znalazłem. Sklep jest mniej więcej pomiędzy dworcem a końcem głównej ulicy, która z roku na rok na moich oczach robi się jednym z najfajniejszych znanych mi "deptaków". No ale Polak w Kownie to rzecz rzadka jak nasze kluby w LM więc raczej piszę to dla siebie aby nie zapomnieć o nim ...Wink
Maciek

PostWysłany: 06.08.2020, 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was miał okazję przetestować jakieś wznowienie z wydawnictwa Speakers Corner Records? Wydaje się, że to legale, ale jak brzmią? Rolling Eyes
Białystok

PostWysłany: 06.08.2020, 11:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiłem fenomenalny Blue Oyster Cult - Secret Treaties z tej wytwórni i jestem jako nieaudiofil zadowolony.

Może mam coś jeszcze ale nie notuję wydawnictw.
Heartbreaker
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 27.08.2020, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czerwcu pytałem was o trzaski na nowej płycie. Wszystko było tak jak mówiliście. Jest Ok.
Ale dzisiaj kupiłem w empiku nową płytę Division Bell. Już w pracy, jak je wyjąłem i oglądałem, zauważyłem na drugiej stronie drugiego winyla półokrągłe ryski. Pomyślałem, że to tzw. "papierówki" powstałe przy wkładaniu krążka w kopertę. W domu okazało się, że jednak nie. Skacze mi pod koniec High Hopes.
Po wyczyszczeniu płyty nadal przeskakuje w tym samym miejscu.
Zapłaciłem 130 złotych za nową płytę nie po to, żeby się wkur...ć.
Reklamował ktoś z Was winyl? Nie ma problemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 27.08.2020, 22:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem tak z Aghartą Davisa, w MM przyjęli bez problemu (chyba wtedy się nazywał inaczej, Saturn chyba)
Powrót do góry
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 28.08.2020, 10:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Reklamacja koniecznie. Nie powinni robić problemu.
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 28.08.2020, 12:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwróciłem bez problemu, nie licząc papierologii.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Strona 26 z 26

Skocz do: