Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Yello
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esforty
remaster

PostWysłany: 16.10.2016, 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zachodzę w głowę dlaczego Państwo Broccoli nie zamówili dotychczas u Yello piosenki, do któregoś z Bond-ów. Takie "The Rhythm Divine" z mojej ulubionej "One second" wyraźnie wskazuje na wyjątkowe predyspozycje.
Pierwszy, mój, kontakt z nimi to "Stella", która spodobała się bardzo.Potem przyszła kolej na wcześniejsze płyty, przy czym debiut odebrałem chłodno i mam tak do dzisiaj. Reszty płyt słucham z satysfakcją, jeśli wyłączyć "Pocket Universe".
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 17.10.2016, 06:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:
Zachodzę w głowę dlaczego Państwo Broccoli nie zamówili dotychczas u Yello piosenki, do któregoś z Bond-ów. Takie "The Rhythm Divine" z mojej ulubionej "One second" wyraźnie wskazuje na wyjątkowe predyspozycje.

Na składance 'Eccentrix Remixes' znajduje się utwór 'Topaz' - idealnie pasujący do filmów sensacyjnych pokroju Bonda.

Leptir napisał:
Dobra robota Clive! Kompetentnie i rzeczowo napisane.

Dzięki!! Embarassed
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.05.2017, 00:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kraftwerk na diecie bogatej w Prozac:
Bostich: https://www.youtube.com/watch?v=PeNIpWT-3vk
Maciek

PostWysłany: 30.06.2020, 07:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia hula nowy singiel. Potencjał przebojowo-wakacyjny wysoki! Mocno pachnie The Race.
Waba Duba
Leptir

PostWysłany: 30.06.2020, 09:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie blisko The Race, ale spokojnie jestem w stanie sobie to wyobrazić rozkręcone na cały regulator w sopockim beach barze. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek

PostWysłany: 30.06.2020, 09:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do kobiet, którym nie chodzi nóżka do Yello nie warto nawet podchodzić. Do facetów zresztą też nie. Wink
Crowley
digipack

PostWysłany: 30.06.2020, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę za bardzo jak The Race, ale Yello zawsze na propsie.

Maciek napisał:
Do kobiet, którym nie chodzi nóżka do Yello nie warto nawet podchodzić. Do facetów zresztą też nie.

I tego się trzymajmy.

Super wiadomość, że będzie nowa płyta. Toy była rewelacyjna.
Powrót do góry
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 30.06.2020, 15:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako wieloletni fan Yello kręcę nosem. To już było i to wielokrotnie... Zamiast The Race przypomina mi to mocno Squeeze Please z 1999 roku i płyty Motion Picture. Zresztą Yello od 2003 roku gra w kółko to samo...
Maciek

PostWysłany: 01.09.2020, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od piątku niektórzy z nas mogą się cieszyć nową płytą Yello. To znaczy słuchać mogą wszyscy, ale przecież nie każdy z nas się musi cieszyć (i sprawa nie dotyczy tylko tego albumu).

Point (2020)

Toy porwało mnie od razu, bo miało świetne, energetyczne single na start i dopiero po kilku przesłuchaniach zorientowałem się, że płyta ma kilka mielizn (co Yello akurat i tak na ogół uchodzi na sucho). Tu jest trochę inaczej, bo nie ma takiego killera jak np. Limbo, choć 3 pierwsze single nadrabiały bardzo klimatycznymi klipami. Najlepiej wypada póki co Spinning My Mind. Czuję też, i poniekąd potwierdzają to już 3 odsłuchy płyty, że tu będzie się działo dużo więcej wraz z upływem czasu, a bramki będą padały po indywidualnej akcji całego zespołu.
Out Of Sight
Crowley
digipack

PostWysłany: 02.09.2020, 06:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za przypomnienie. Włączyłem, słucham i się cieszę. Toy lubię przeokrutnie, więc mam nadzieję, że ta też trzyma poziom. Na razie nie jest źle.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 02.09.2020, 07:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crowley napisał:
Dzięki za przypomnienie.

Zaleta słuchania radia, w którym przypominają o takich rzeczach. Wink
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 02.09.2020, 09:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Od piątku niektórzy z nas mogą się cieszyć nową płytą Yello. To znaczy słuchać mogą wszyscy, ale przecież nie każdy z nas się musi cieszyć (i sprawa nie dotyczy tylko tego albumu).

Point (2020)

Toy porwało mnie od razu, bo miało świetne, energetyczne single na start i dopiero po kilku przesłuchaniach zorientowałem się, że płyta ma kilka mielizn (co Yello akurat i tak na ogół uchodzi na sucho). Tu jest trochę inaczej, bo nie ma takiego killera jak np. Limbo, choć 3 pierwsze single nadrabiały bardzo klimatycznymi klipami. Najlepiej wypada póki co Spinning My Mind. Czuję też, i poniekąd potwierdzają to już 3 odsłuchy płyty, że tu będzie się działo dużo więcej wraz z upływem czasu, a bramki będą padały po indywidualnej akcji całego zespołu.
Out Of Sight

Moim zdaniem trzyma poziom Toy. Bardzo fajna płytka, choć właściwie nic nowego Wink Dobrze, że krótka (niecałe 40 minut) - lepiej wchodzi.
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 03.09.2020, 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie radia nie słucham, ale przynajmniej czytuję na forum tych, którzy słuchają, więc czasem coś tam wyłapię Smile Płytą jestem pozytywnie zaskoczony, bo bardziej mi przypasowała niż powszechnie zachwalane "Toy". Bardziej dynamiczna, swingująca muzyka, bez przechodzenia w jakieś downtempo - i to mi się podoba. W dodatku rzeczywiście poziom wszystkich kawałków równy, aż ciężko mi wskazać jeden ulubiony.
Crowley
digipack

PostWysłany: 03.09.2020, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aż tak dobrze jak na Toy według mnie nie jest, ale trzyma poziom. Dużo fajnego grania i do tego nie brzmi to jak odgrzewane kotlety.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: