Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

The Beatles
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.08.2020, 13:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bitle, to mocno przereklamowany zespół, podobnie jak Stonesi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starman5695
cylinder Edisona

PostWysłany: 25.08.2020, 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Bitle, to mocno przereklamowany zespół, podobnie jak Stonesi Razz

Szanuję każdą opinię, choć z Tobą absolutnie się nie zgadzam. Mam znajomego, który uznaje zespół Cactus za najlepszy w historii a Pink Floydów za niesmaczny kaprys znudzonych kolesi i też ma do tego prawo. Piękne jest to, że każdy może mieć swój świat i nikt i nic tego nie zmieni.
Pozdrawiam

John Lennon
Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 25.08.2020, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, ale jeszcze fajniej i piękniej jest, gdy ktoś poklepie po ramieniu albo powie/napisze: ja też, ja też...

Nie mam i nie miałem nigdy zamiaru deprecjonować twórczości The Beatles. Kwestia przereklamowania to zupełnie inny temat i nię chcę tego rozwijać.

Miłego pobytu! Wink
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 25.08.2020, 12:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

starman5695 napisał:
absolutnie się nie zgadzam

ja też, ja też...! Wink

Bitelsi górą! Kiedyś ze znajomymi chcieliśmy zrobić mecz piłkarski The Beatles vs. Pink Floyd, w sensie kto którą kapelę woli, ten się zaciąga do odpowiedniej drużyny. Nie bez ciężkiego serca, ale raczej bez wahania wybrałem Bitelsów. Do meczu niestety nie doszło Sad
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 06.09.2020, 20:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

starman5695 napisał:
Dodaję ciekawą recenzję Bartka Koziczyńskiego "Abbey Road" z TerazMuzyka

Koziczyński ma lekkie pióro i zawsze świetnie się go czyta, chociaż rozpływanie się przy przeciętnym "Maxwellu" a pomijanie takiego arcydzieła jak "Because" trochę mi zgrzyta przy jego recenzji "Abbey Road".
Polecam tekst o wspomnianej płycie (a także innych, są zalinkowane na dole) autorstwa Macieja Hena, który drobiazgowo rozłożył każdy utwór:

https://beatles.kielce.com.pl/?action=news_com&newsid=6809
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
starman5695
cylinder Edisona

PostWysłany: 22.09.2020, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yer Blue napisał:
starman5695 napisał:
Dodaję ciekawą recenzję Bartka Koziczyńskiego "Abbey Road" z TerazMuzyka

Koziczyński ma lekkie pióro i zawsze świetnie się go czyta, chociaż rozpływanie się przy przeciętnym "Maxwellu" a pomijanie takiego arcydzieła jak "Because" trochę mi zgrzyta przy jego recenzji "Abbey Road".
Polecam tekst o wspomnianej płycie (a także innych, są zalinkowane na dole) autorstwa Macieja Hena, który drobiazgowo rozłożył każdy utwór:

https://beatles.kielce.com.pl/?action=news_com&newsid=6809

Z dużą przyjemnością przeczytałem recenzję "Abbey Road" autorstwa Macieja Hena - z dużą skrupulatnością potraktował temat, czuć i znawstwo i pasję. Dzięki za udostępnienie. Zgadzam się z twoimi uwagami nt Maxwella i Because, którą to kompozycję Lennon skomponował słuchając, jak Yoko gra na fortepianie Sonatę księżycową Beethovena...

John Lennon
Powrót do góry
Quasarsphere
epka kompaktowa

PostWysłany: 22.09.2020, 23:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie fawortytem w Abbey Road zawsze było I Want You (She So Heavy), zwłaszcza jeśli chodzi o dłuższy fragment instrumentalny pokazujący świetne umiejętności improwizacyjne muzyków.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

Skocz do: