Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.07.2020, 21:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla nas nie problem, ale może warto żeby inni mieli świadomość, że nie ma już w sieci bezpiecznych miejsc.
A poza tym to chyba pierwszy raz, gdy mi coś wywala na Forum.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 17.07.2020, 21:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałem PM-kę do I&I. Wystarczy, że wyedytuje adres tego obrazka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.07.2020, 22:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie. Dzięki Smile

A może Admin mógłby ten ruski serwer jakoś zablokować Question
I&I
remaster

PostWysłany: 18.07.2020, 08:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info.

Usunięty rosyjski element. Jeśliby nadal nadawał to dajcie znać.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 18.07.2020, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię, aby problem był z ruskim serwerem - raczej tkwi w samym działaniu programu antywirusowego. Spotykałem się już w przeszłości z ostrzeżeniami dotyczącymi zupełnie bezpiecznych stron czy plików. Najlepiej unikać hotlinkowania, z którym zresztą zdarzały się tutaj problemy (także z tak popularnych serwisów jak discogs). Osobiście zawsze najpierw pobieram okładkę, a później umieszczam ją w jakimś popularnych serwisie hostingowych, i dopiero stamtąd linkuję. Rozwiązanie ma jednak pewne minusy, w szczególności taki, że obrazek może po jakimś czasie zniknąć, a na forum zostaje wówczas tylko pusty link, prowadzący donikąd.

Najlepszym wyjściem z sytuacji byłby hosting własny z serwera służącego FD. Sposób zarówno bezpieczny, jak i trwały - niestety, ze względu na koszty tego raczej nie wdrożymy.
crescent

PostWysłany: 18.07.2020, 16:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
Wątpię, aby problem był z ruskim serwerem - raczej tkwi w samym działaniu programu antywirusowego. Spotykałem się już w przeszłości z ostrzeżeniami dotyczącymi zupełnie bezpiecznych stron czy plików.

Strona, z której pochodzi ów obrazek jest najzwyczajniej w świecie na czarnej liście. Lepiej z tym nie dyskutować i trzymać się od niej z daleka. Chyba, że ktoś lubi zmagać się z internetowym syfem. Zawsze to jakieś zajęcie.
Powrót do góry
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 12.09.2020, 14:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu posty z działu „Wykonawcy” nie odznaczają mi się jako przeczytane. Ot, ciekawostka.
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72
Strona 72 z 72

Skocz do: