Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czego teraz słuchacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2930, 2931, 2932, 2933, 2934, 2935  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 15.09.2020, 07:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha, nieźle, lubię te przypadki, a ja dokładnie w tę sobotę robiłem upierdliwą robotę ocieplania poddasza właśnie dokładnie z Sisters Of Mercy, z tym że u mnie była to składanka Some Girls Wander by Mistake - mam również koszulkę znalezioną w lumpie z tą okładką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kłapouch
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 15.09.2020, 07:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtekk jest takie dwupłytowe wydawnictwo - singlowa wersja "This Corrosion" jest na jedynce
https://www.discogs.com/The-Sisters-Of-Mercy-Temple-Of-Rarities/release/537103?ev=rr
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.09.2020, 08:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dobry człowieku - zestaw mnamuśny, trzeba obadać.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 15.09.2020, 08:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ramach odskoczni od roczników plebiscytowych 1968/1975/2000 trochę ejtisowego rzężenia: Pixies - Surfer Rosa
epka kompaktowa

PostWysłany: 15.09.2020, 20:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doobie Brothers - Brotherhood 1991r.

Płyta ma słabe oceny. Moim zdaniem nie jest źle. Delikatny southern z dęciakami w tle. Jest też trochę rock'and'rolla - Podobać się może niewybrednym słuchaczom, takim jak ja.
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 15.09.2020, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kłapouch napisał:
https://www.discogs.com/The-Sisters-Of-Mercy-Temple-Of-Rarities/release/537103?ev=rr

Jakiś pirat, ale faktycznie jest tu singlowa wersja This Corrosion. Smile Zainteresował mnie temat, więc również dziękuję.

Pozostając w temacie mrocznych lat 80. (i składanek) - u mnie dziś:
Bauhaus - Volume One 1979-1983
Słucha się tego oczywiście świetnie. Chyba pora się przeprosić z płytami Bauhaus. Może to jednak nie jest - jak do tej pory uważałem - zespół "niealbumowy"? Wink

A wcześniej odświeżyłem sobie dwie pierwsze płyty Deep Purple z 1968 roku. Nie dziwię się, że ich się kiedyś pozbyłem. Confused
Powrót do góry
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 15.09.2020, 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W obu przypadkach zgadzamy się w 100%.
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 15.09.2020, 22:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i fajnie. Wink

Choć wolałbym, żebyśmy w tym drugim przypadku zgadzali się, że to świetne płyty, no ale co zrobić, skoro tak nie jest...

Jest jednak jeden plus tych odsłuchów: utwór Shield. Właściwie niemal w ogóle go nie pamiętałem, a tymczasem to całkiem fajna rzecz.
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 16.09.2020, 10:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Djam Karet - Regenerator 3017 (2014)
Piętnasty album studyjny zespołu wydany na 30lecie działalności.
Oniryczno-refleksyjny gitarowy rock instrumentalny nawiązujący do twórczości grup takich jak Gong, Pink Floyd, Camel czy Ozric Tentacles.
Baaaaardzo mi się podoba Exclamation

Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.09.2020, 12:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tak pięknym nastroju przepełnionym latami 80 postanowiłem dziś załatwić ciągnący się już prawie rok temat dofinansowania mojej inwestycji. Zaledwie godzina czekania na połączenie i już po minucie rozmowy ciśnienie tak podskoczyło że prawie wybiło mi zęby. Eh jak żyć w tym kołchozie i nie zwariować? No nie wypada kogoś opier... tylko dlatego że zawodowo zajmuje się roztrząsaniem g...a na atomy, produkcją papieru i przejadaniem moich pieniędzy. No i w tym momencie pojawia się nad moją biedną zszarganą duszyczką promyczek nadziei. Przypomniałem sobie że przecież czeka na mnie do przesłuchania nowy Napalm Death - Throes of Joy in the Jaws of Defeatism

...i całe nerwy jakoś ładnie się rozchodzą i zamieniają w czystą energię. Owszem słuchanie tego zespołu to nie jest rzecz łatwa i przyjemna, to wciąż maszyna rozpędzona do czerwoności, w której nie ma hamulców. Tyle że od dłuższego czasu mam ważenie że nie tylko te strzały mają kluczowe znaczenie na płytach zespołu. Nawet tacy ekstremiści czasem zrobią mały skok w bok.
Jak ktoś tak jak ja czeka na nowy Klling Joke to pewnie mu się zrobi ciepło na serduszku:
https://www.youtube.com/watch?v=T5ChaOiPZGo
To coś więcej niż ekstremalne granie, to sposób myślenia i konsekwencja w swoich poglądach i przemyśleniach nad marnością tego co sami sobie na co dzień fundujemy.
Powrót do góry
Crazy
longplay

PostWysłany: 16.09.2020, 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Debiut Deep Purple jako cała płyta jest może taki sobie, nierówny przede wszystkim i tych kowerów za dużo (mało ciekawych w gruncie rzeczy). Ale Hush to świetny numer - jako że generalnie nie mam nabożeństwa do purplowych klasyków miałbym go może nawet w top 3 tego zespołu. I różne instrumentalne fragmenty też zdecydowanie się bronią, choćby w Mandrake Root.
A w ogóle nie wiem, czy komuś też się kojarzy, ale brzmienie zespołu na pierwszej płycie bardzo kojarzy mi się z Breakoutami na drugim brzegu tęczy. W każdej chwili spodziewam się nagle, że Mira zacznie śpiewać "poszłabym za tobą" Wink
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 16.09.2020, 14:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Ale Hush to świetny numer
A co dopiero Help! — bliższe zamierzeniom Lennona niż wersja oryginalna?
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 16.09.2020, 19:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kenny Wheeler - Gnu High (1976)

Niezainteresowany 1968 i 2000 robię odsłuch rocznika, a to bezapelacyjnie jego czołowy reprezentant jazzu, może nawet z szansami na top hm... 50.

Szkoda, że nie ma tematu 1976 bo ci nudzący się mieliby co wrzucać.
Leptir

PostWysłany: 16.09.2020, 19:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten Wheeler bezwzględnie będzie miał u mnie punkty.
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 16.09.2020, 20:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

Szkoda, że nie ma tematu 1976 bo ci nudzący się mieliby co wrzucać.

Musze przyznać, że choć cierpliwie słucham psychodelii i bopów, to jednak samo z siebie znosi mnie w rejony roku 1976 i 1977, a to Jarre się pojawił, a to Stratosfear, a to Alan Parsons i Manfred Mann, solowy Pastorius, Ultravox. Ale generalnie mam przesyt, chyba sobie zrobię urlop.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2930, 2931, 2932, 2933, 2934, 2935  Następny
Strona 2931 z 2935

Skocz do: