Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 08.09.2020, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Właśnie to są całe emocje: jeździsz sobie od biedry do biedy, tu kupisz pasztet, tam makaron, aż w końcu trafisz na TO miejsce. U mnie zawsze jest tak, że te pudełko z płytami jest przywalone jakimiś ubraniami albo innymi zabawkami.

To ja w ogóle życia nie znam Crying or Very sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 08.09.2020, 21:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Płyty są zawsze w tej graciarni z przodu sklepu. Wink I chyba w każdym widziałem ten karton, tylko zawsze w innym miejscu. Raz gdzieś na górze, że ciężko sięgnąć, raz schowane obok filmów i książek, kiedy indziej przywalone jakimiś duperelami.
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 09.09.2020, 21:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś zajrzałem do kolejnej Biedronki i żadnych płyt nigdzie nie było. Może potrzebny jakiś naprawdę duży sklep? U nas te Biedronki to raczej takie średniomarkety są.
Crowley
digipack

PostWysłany: 09.09.2020, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. Nawet w małych dziurach widziałem. U nas w niespełna trzydziestotysięcznym mieście są 3 i w każdej pudełko z płytami. Ale w mniejszych też widziałem. Zapytaj obsługi, może gdzieś chowają. Wink
Powrót do góry
RoryGallagher
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 16.09.2020, 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Empiku można tanio nabyć wybrane winyle jazzowe.

https://www.empik.com/muzyka/vinyle/jazz,322302,s?sort=priceAsc

Dałem się namówić na "Saxophone Colossus" i "Free Jazz: A Collective Improvisation".
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 16.09.2020, 13:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zamówiłem Saxophone Colossus. Free Jazz również kusi, ale mam na CD, więc odpuszczam.
kaseta FeCr

PostWysłany: 16.09.2020, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, to prawdziwy CYNK! Smile
Powrót do góry
RoryGallagher
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 21.09.2020, 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Płyty może i tanie, ale czas wysyłki - jak na tak dużą, a więc teoretycznie dobrze zorganizowaną firmę - to jakaś kpina. Wczoraj wieczorem wygrałem licytację od małego sprzedawcy, a płyta już jest w drodze. Tymczasem Empik od paru dni nie zrobił nic z moim zamówieniem. Dziś jeszcze zdążyłem je anulować i złożyć ponownie, dobierając do tamtych dwóch "Mingus Ah Um" Rolling Eyes
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 22.09.2020, 10:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uff, poszło zamówienie na 5 analogów plus ostatni CD Stinga w bardzo dobrej cenie. Że długo się czeka? Dla mnie to bez różnicy, cierpliwy jestem. Dzięki za cynk.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63
Strona 63 z 63

Skocz do: