Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.07.2020, 21:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla nas nie problem, ale może warto żeby inni mieli świadomość, że nie ma już w sieci bezpiecznych miejsc.
A poza tym to chyba pierwszy raz, gdy mi coś wywala na Forum.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 17.07.2020, 21:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałem PM-kę do I&I. Wystarczy, że wyedytuje adres tego obrazka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.

PostWysłany: 17.07.2020, 22:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie. Dzięki Smile

A może Admin mógłby ten ruski serwer jakoś zablokować Question
I&I
remaster

PostWysłany: 18.07.2020, 08:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info.

Usunięty rosyjski element. Jeśliby nadal nadawał to dajcie znać.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 18.07.2020, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię, aby problem był z ruskim serwerem - raczej tkwi w samym działaniu programu antywirusowego. Spotykałem się już w przeszłości z ostrzeżeniami dotyczącymi zupełnie bezpiecznych stron czy plików. Najlepiej unikać hotlinkowania, z którym zresztą zdarzały się tutaj problemy (także z tak popularnych serwisów jak discogs). Osobiście zawsze najpierw pobieram okładkę, a później umieszczam ją w jakimś popularnych serwisie hostingowych, i dopiero stamtąd linkuję. Rozwiązanie ma jednak pewne minusy, w szczególności taki, że obrazek może po jakimś czasie zniknąć, a na forum zostaje wówczas tylko pusty link, prowadzący donikąd.

Najlepszym wyjściem z sytuacji byłby hosting własny z serwera służącego FD. Sposób zarówno bezpieczny, jak i trwały - niestety, ze względu na koszty tego raczej nie wdrożymy.
crescent

PostWysłany: 18.07.2020, 16:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
Wątpię, aby problem był z ruskim serwerem - raczej tkwi w samym działaniu programu antywirusowego. Spotykałem się już w przeszłości z ostrzeżeniami dotyczącymi zupełnie bezpiecznych stron czy plików.

Strona, z której pochodzi ów obrazek jest najzwyczajniej w świecie na czarnej liście. Lepiej z tym nie dyskutować i trzymać się od niej z daleka. Chyba, że ktoś lubi zmagać się z internetowym syfem. Zawsze to jakieś zajęcie.
Powrót do góry
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 12.09.2020, 14:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu posty z działu „Wykonawcy” nie odznaczają mi się jako przeczytane. Ot, ciekawostka.
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 25.09.2020, 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...niektóre w dziale „Płyty” również, co trochę niewygodne. Czy tylko ja mam ten kłopot?
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 28.09.2020, 06:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne... w takich sytuacjach może pomóc wyczyszczenie ciasteczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 27.10.2020, 15:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Składam ponownie formalny wniosek o zamknięcie tematu "O Polsce, Europie i Świecie" - generalnie w Polsce, Europie i Świecie zrobiło się mocno niefajnie i forum takie jak dinozaury ewentualnie pozwala uciec od tego szaleństwa w piękny świat muzyki, a tu znowu wpadamy na elgebety, aborcje, covidy i inne rzeczy o których nie mam najmniejszej ochoty już słuchać. Ewentualnie ograniczyć tylko do tematów historycznych lub przenieść do działu Prywatne, gdzie trzeba się zalogować, żeby czytać/pisać. To oczywiście tylko moja sugestia, ale może więcej forumowiczów ma taką potrzebę, żeby jednak ta magma się tu nie wlewała - po co nam to?
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 27.10.2020, 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie słuchaj, nie pisz, nie oglądaj, nie czytaj nikt nie zmusza Cię zebyś tam zaglądał - nie decyduj za innych. I pamiętaj - Chcącemu nie dzieje się krzywda! - czyli jeśli tam zaglądasz to na własną odpowiedzialność.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Crazy
longplay

PostWysłany: 27.10.2020, 15:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się oczywiście zgadzam z Talerzem, bo od początku nie chciałem, żeby ten temat był - wydaje mi się jednak, że większość użytkowników go chce, więc w takim razie powinien zostać.
Natomiast może to:

Monstrualny Talerz napisał:
przenieść do działu Prywatne, gdzie trzeba się zalogować, żeby czytać/pisać

jest dobra sugestia?
Nie po to, żebym ja czy Talerz nie czytał - tu WojtekK ma rację, nikt mnie nie zmusza, jak nie chcę, to nie będę zaglądał, a i tak jestem trwale zalogowany Wink
Ale całkiem serio może czasem lepiej, jak nie każdy przygodny przechodzień może nasze wypowiedzi w takim wątku przeczytać?... To jest wniosek do poważnego przemyślenia według mnie.
Paweł
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 27.10.2020, 16:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamknięcie wątku, w którym udziela się tyle osób, a dyskusja jest przeważnie na wysokim poziomie (szczególnie w porównaniu z innymi zakątkami Internetu), byłoby bez sensu.

Przeniesienie tego tematu do działu Prywatne uważam natomiast za godne rozważenia. Ze względów czysto pragmatycznych. Crazy podał już jeden argument. Ja widzę jeszcze jeden: potencjalny przyszły Forumowicz może poczuć się zniechęcony, że na forum muzycznym najpopularniejszy jest wątek niemuzyczny. I nie chodzi tu o to, żeby ograniczać zasięgi wszystkich popularnych tematów niemuzycznych - ten konkretny może po prostu wzbudzać u niektórych negatywne emocje.
Powrót do góry
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 27.10.2020, 16:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przeciwny zamykaniu tematu. To jest haniebna praktyka, żeby zamykać ludziom usta. Dajmy wybór, czy ktoś ma ochotę czytać ten temat, czy nie.

Ja często po prostu rezygnuję z wchodzenia do tego wątku, gdy nie mam ochoty na czytanie takich dyskusji.

PostWysłany: 27.10.2020, 16:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
przenieść do działu Prywatne, gdzie trzeba się zalogować, żeby czytać/pisać

jest dobra sugestia?
Nie po to, żebym ja czy Talerz nie czytał - tu WojtekK ma rację, nikt mnie nie zmusza, jak nie chcę, to nie będę zaglądał, a i tak jestem trwale zalogowany Wink
Ale całkiem serio może czasem lepiej, jak nie każdy przygodny przechodzień może nasze wypowiedzi w takim wątku przeczytać?... To jest wniosek do poważnego przemyślenia według mnie.

Całkiem niezły pomysł, ale niestety, w praktyce właściwie niewykonalny. Na naszym forum nie można przenosić wątku ani postów. Natomiast przekopiowanie i powklejanie jako cytaty ponad 150 stron dyskusji to syzyfowa praca i na pewno się jej nie podejmę.

WOJTEKK napisał:
I pamiętaj - Chcącemu nie dzieje się krzywda! - czyli jeśli tam zaglądasz to na własną odpowiedzialność.

Otóż to, zgadzam się w 100%. Natomiast jeśli kogoś bardzo korci, żeby tam zaglądać czy pisać, a zarazem zdaje sobie sprawę z tego, że te aktywności wpływają na niego negatywnie, to tym bardziej jest okazja do tego, aby ćwiczyć swoją słabą silną wolę!

żeby jednak ta magma się tu nie wlewała - po co nam to?

Wolę, kiedy wlewa się nam Magma, ta z Francji Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Następny
Strona 72 z 74

Skocz do: