Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marillion
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 14.04.2020, 14:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten tytułowy utwór jest najsłabszy z dotychczas opublikowanych. Czekam więc na płytę z wielkim zainteresowaniem, bo rzeczywiście może się okazać najciekawszym albumem solowym Fisha — zwłaszcza że przy całej mojej do niego słabości wybitnych dotąd nie było.
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heartbreaker
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 15.04.2020, 06:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nieźle władasz językiem polskim.
Powrót do góry
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.04.2020, 08:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na żywo 'Man with a Stick' wypadł bardzo dobrze. A tytułowy IMO bardzo dobry i jeżeli reszta będzie na takim poziomie to zapowiada się bardzo dobry album.
Powrót do góry
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.10.2020, 18:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem na forum niestety żadnego tematu o samym Fishu, dlatego przeniosłem posty do wątku o Marillionie, jako najbliższym tematycznie.

Duch 1532 napisał:
Ja w sprawie niedopuszczalnego, jak sądzę, zachowania jednego z Moderatorów, które w moim przeświadczeniu wymaga przynajmniej tymczasowego zawieszenia funkcji i pisania na forum. Otóż, jak czasem kierowany ciekawością czynię, zajrzałem na rateyourmusic.com, na podstronę ostatniego albumu Fisha, a tam ocena kol. Gharvelta — skandaliczna! Rolling Eyes

Leptir napisał:
Skandalicznie dobra czy skandalicznie niedobra? Zresztą nieważne, skoro nieadekwatnie Rybę potraktował to zabrać mu komórkę i komputer, w zamian może ewentualnie dostać ZX Spectrum. Dodatkowo skazać go na całodobowe męki słuchania koreańskich girls- i boys bandów! Wink

Myślę, że moja ocena nie jest taka zupełnie najgorsza - nawet dałem radę wysłuchać cały album za jednym razem! Album przydługi, przynudny i niestety niepodobny do tego, co Fish pokazywał na pierwszych płytach macierzystej formacji, ale w przeciwieństwie do wyczynów Hogartha jeszcze słuchalny. Tytuł mnie zaintrygował, przyznaję, jednak zawartość już nie. Żeby natomiast uspokoić oburzenie, które nieświadomie wywołałem, jako pokutę wyznaczoną samemu sobie gotów jestem zobowiązać się do poznania, jeszcze w tym roku, dwóch wcześniejszych wydawnictw studyjnych byłego wokalisty Marillion Smile
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 27.10.2020, 19:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zepsułeś dobry żart Cool
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.10.2020, 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To był dobry żart, przyznaję. Na początku sam się dałem wkręcić Wink Musiałem jednak go zepsuć teraz, zanim postów do przenoszenia pojawiłoby się znacznie więcej.
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 27.10.2020, 22:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwie gwiazdki?????????
Tłum z pochodniami już idzie pod twoje drzwi Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: