Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziś pytanie? - dziś odpowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bananamoon
singel analogowy

PostWysłany: 21.12.2020, 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- Maciek

Znalazłem na półce Bar Kokhba Sextet "Warsaw Summer Jazz Days '99"...

https://www.discogs.com/Bar-Kokhba-Sextet-Warsaw-Summer-Jazz-Days-99/release/15076552

...ale bez okładki (w zasadzie nadruku pierwszej strony); na pewno mam jeszcze (miałem?) cedeera z serii OMX Art Ensemble Of Chicago "Jazz Jamboree '98", ale nie mogę go (póki co) znaleźć (mam nadzieję, że jest "dobrze schowany" na wsi).
Grafika grafiką...płyta wypalona na cedeerze Sony (ciekawe, czy wszystkie tak rypali?), z całkiem dobrym brzmieniem (właśnie włączyłem) i bardzo dobrze oddaną aurą koncertu (włącznie z namacalnością przestrzenną muzyków) - jest trochę ziarnistości w barwie instrumentów, ale to tylko dodaje uroku / prawdziwości, jakby nie, było półoficjalnej / garażowej fizyczności płytowej partii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 21.12.2020, 10:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bananamoon - dzięki za odzew. Byłem pewien, że u Ciebie coś z tej listy musi być. Wink
Ja skusiłem się na 3 bootlegi Miłości i koncert Breckera z Patem z WSJD.
Dam znać jak wrażenia jak tylko odbiorę i przesłucham.
Początkowo myślałem, że płyty mają tylko gazetowy front, ale np. ten Seifert i 5 zdjęć poligrafii zaostrzają nieco mój apetyt.
https://www.discogs.com/Zbigniew-Seifert-Kilimanjaro-Session/release/8278150
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98
Strona 98 z 98

Skocz do: