Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Internetowe serwisy muzyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
epka analogowa

PostWysłany: 05.01.2021, 14:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
To ja takimi rzucam, czy mam nim dostać? Rolling Eyes

Stoisz na końcu kolejki do rzucania. Wink

(ale i tak Cię lubię - choćby za ten hard rock Smile)

Tarkus napisał:
Białystok napisał:
niejaki Goldfrapp

Niejaka. Gdy ostatnio sprawdzałem, Alison nie zmieniała sobie płci - czasem jednak warto mieć choć szczątkową wiedzę, co się krytykuje.

To nie jest krytyka, to jest: słowo na T. Niestety, ale tak to trochę wygląda...

Oceny na RYM to sprawa równie istotna, co zeszłoroczny śnieg. Smile Od siebie jednak dodam, że jeśli jakaś płyta mi się w ogóle nie podoba, to oceniam ją po prostu na 2.5/5 -> 5/10 (chyba, że widzę jakieś bardziej obiektywne przesłanki uzasadniające moją niechęć).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 05.01.2021, 14:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Białystok napisał:
niejaki Goldfrapp

Niejaka. Gdy ostatnio sprawdzałem, Alison nie zmieniała sobie płci - czasem jednak warto mieć choć szczątkową wiedzę, co się krytykuje.

Wyłącznie muzykę. A czy by to nagrał komputer, KC czy Bubu, nic by to nie zmieniło. Nie każdy wszystko sprawdza, zwłaszcza gdy mu to do niczego nie będzie potem potrzebne. Rolling Eyes
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 05.01.2021, 14:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
To nie jest krytyka, to jest: słowo na T.
Tarkus? Wink

Dla ścisłości: niejaki Goldfrapp jest przynajmniej równie uzasadniony co Goldfrapp niejaka, choć bynajmniej nie nijaka, albowiem Goldfrapp to dwuosobowy zespół przez Alison Goldfrapp prowadzony, a zespół jest rodzaju męskiego. Po cóż więc się czepiać?
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 05.01.2021, 15:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydawało, że to zespół. Dzięki za potwierdzenie.

A Tarkusa nie dręczcie - pewnie mu dziewczyna wpadła w oko.
Paweł
epka analogowa

PostWysłany: 05.01.2021, 15:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Wyłącznie muzykę. A czy by to nagrał komputer, KC czy Bubu, nic by to nie zmieniło.

Masz rację (choć szkoda, że tylko pochwaliłeś się oceną, a nie napisałeś, choćby w jednym zdaniu, co Ci się w tej muzyce nie podoba - wtedy nikt by się nie przyczepił). Ale przecież Tarkusowi nie o to chodziło. Popełniłeś błąd*, na który On zwrócił Ci uwagę (ok, był uszczypliwy, może nawet odrobinę złośliwy). Tak jak Ty zwróciłeś mi uwagę (ok, Ty nie byłeś uszczypliwy), że "Hamburger Concerto" to nie jest koncertówka - za co jestem wdzięczny. Very Happy

* Duch słusznie wykazał, że to nie jest błąd, a obie formy są poprawne. Jeśli jednak nazwa zespołu pochodzi od nazwiska kobiety, to używając sformułowania Goldfrapp (a nie zespół Goldfrapp) lepiej (i bezpieczniej) stosować rodzaj żeński.

B.J. napisał:
A Tarkusa nie dręczcie - pewnie mu dziewczyna wpadła w oko.

Bronił czci kobiety! Słusznie. Wink

Duch 1532 napisał:
Paweł napisał:
To nie jest krytyka, to jest: słowo na T.
Tarkus? Wink

Nie do końca, ale tego możemy się trzymać. Wink

Sam, być może, też dolałem oliwy do ognia, ale sugeruję zawczasu zakończyć temat Goldfrapp i jej ocen na RYM, bo nic mądrego już się tu nie urodzi.

Peace and love! Słuchajmy muzyki, którą kochamy. Smile
Powrót do góry
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 05.01.2021, 15:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Płyta jest przeraźliwie nudna a Tarkus jak ma okazję lubi pokazać swoją wyższość. Amen.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: