Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kącik audiofilski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 08.01.2021, 16:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Adi: (o HD598) Serio? W jakim sensie? Słuchałem tylko w sklepie i wydały mi się nawet ok, lepsze od HD555/558 (te zbyt kluchowate jak na mój gust). A może to były HD595? Tak czy inaczej u mnie AKG >> Sennheiser. Miałem przedtem Sennheiser HD500... to już Koss Porta Pro grają o klasę lepiej.
Adi
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 10.01.2021, 22:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Zacząłem szukać i stanęło na Audio-Technica ATH – DSR7BT

Z czym grają? Smartfon, czy jakiś audio grajek?
Kurczę, myślę o nich, albo o słuchawkach NAD VISO HP70 - również zrecenzowane na Audiofanatyku. Podpięte byłyby pod Shanlinga M1.

Bednaar napisał:
Serio? W jakim sensie?

Wydały mi się zbyt ciepłe, ciemne, przynajmniej w porównaniu z AKG K612 Pro, i do słuchawek Bayerdynamic DT990 600 Edition Ohm.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 11.01.2021, 08:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adi: szczerze mówiąc już nie pamiętam, która to była wersja Sennków: HD595 czy nowsze 598, ale na tle HD555/558 grają jaśniej, bardziej precyzyjnie - w czym mi przypomniały trochę moje AKG K530LTD, choć to jeszcze nie ta przestrzeń i nie ta precyzja. Tu refleksja: gdy 13 lat temu kupowałem słuchawki, AKG K530 były cenowo na poziomie Sennków HD555, a grały na poziomie niemal dwukrotnie droższych HD595 - wybór był zatem oczywisty. Myslałem jeszcze nad K240 Studio, ale K530 wygrały przestrzenią. Teraz jednak przeszkadza mi hałas z zewnątrz podczas słuchania (żona i jej głośne oglądanie TV Wink ), stąd moje rozważania nad zamkniętymi: K271 MkII. Cóż, jestem chyba fanboyem AKG... ale jeszcze nie miałem do czynienia z żadnymi Beyerdynamikami.
Adi
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 11.01.2021, 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nic, dzisiaj zamawiam NAD-y.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Powrót do góry
bananamoon
singel kompaktowy

PostWysłany: 11.01.2021, 16:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...nie będę komentował wiadomych rewelacji i niewybrednych sformułowań z poprzednich stron...
Chciałem pomóc, a wyszło jak zwykle - tylko straciłem czas.

- esforty

Jest jeszcze lepsze rozwiązanie aniżeli połączenie CECów firmowym superlinkiem (udało mi się go w końcu kupić - mój się nie odnalazł)...
...kabel cyfrowy Argentum Cw-1/1 (od Ryszarda Szafrańca z Nowego Sącza) - można za kaucją wypożyczyć kabel do testu - polecam!

http://www.argentum-audio.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=28&lang=pl

Mam spięty nim napęd TL51X z przetwornikiem DX51 mk2 i póki co nie zamierzam przy źródle niczego ruszać.
Powrót do góry
esforty
remaster

PostWysłany: 11.01.2021, 20:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-bananamoon
Dzięki za trop, zadzwonię tam.
Lepsze jest wrogiem dobrego Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
Strona 74 z 74

Skocz do: