Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radio Lublin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 06.10.2007, 12:57    Temat postu: Radio Lublin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem z Podlasia ale swego czasu docierały do mnie fale radia Lublin i muszę przyznac było to najlepsze lokalne radio jakie słyszałem.

Pamięta ktoś audycje Wiktora Jachacza "Supermix"? To była kiedys dla mnie jazda obowiązkowa ze szczególna uwagą na prezentacje starych i mało znaych progrockowych kapel w drugiej godzinie - niezliczona ilośc taśm tej audycji pokrywa się u mnie mocno podejrzaną warstwą kurzu - to wszystko przez płyty CD.
Ale kiedys Jachacz był dla mnie głównym dostarczycielem tych wspaniałych staroci. Słyszałem, że podobno został teraz szefem stacji - wie ktoś coś o tym?
Ja Lublina nie słuchałem od co najmniej 5 lat więc kompletnie nie wiem co tam się teraz dzieje...

A zauważyłem tu kilka osób z Lublina Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 06.10.2007, 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W RL zdarza mi się słuchać czasami programów Jerzego Janiszewskiego, chociaż styl ich prowadzenia na dłuższą metę jest męczący. Do pewnego czasu regularnie słuchałam Radia Centrum i audycji Roberta Grablewskiego ProgGram, ale w chwili obecnej Robert gra muzykę, która zupełnie mnie nie interesuje.
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 07.10.2007, 09:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, Januszewski potrafi przynudzać, chodzi mi o Beatlemanie.
To Jachacz miał kapitakne programy, a i nawet jego głos dobrze wspominam i trochę mi jego brakuje...
Jeszcze Piotr Wróblewski potrafił całą noc poświęcac muzyce rockowej, ale dzisiaj juz nie wyobrażam sobie tak siedziec po nocach, a odkąd ni łapie Lublina praktycznie w ogóle przestałem słuchac radia, nawet Trójki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zed
szpula

PostWysłany: 01.09.2008, 15:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed ,,SuperMixem" byly Kanon Muzyki Rockowej, ktory w pierwszej polowie lat 90tych prowadzil wspolnie z panem Jerzym Janiszewskim, i ktory go wymyslil (pan Jachacz byl na poczatku na zasadzie goscia, dopoki nie ropoczal pelnoetatowej pracy jako dziennikarz muzyczny RL).
A ponadto kiedys, dawno temu (gdzies do okolo 2002 roku), mial on jeszcze druga autorska audycje (chyba co drugi tydzien) od 23 do 2 nad ranem ( a wlascieiw do 5 z tym, ze ostatnie dwie godziny to byla muzyka puszczana z kompaktow bez udzialu redaktora), ktora nazywala sie jakos dziwnie i w niej pojawialy sie rodzynki w postaci np. polgodzinnych kawalkow rocka progresywnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: