Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Radio Lublin

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Audycje
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yer Blue
album CD

PostPosted: 06.10.2007, 12:57    Post subject: Radio Lublin Quote selected Reply with quote

Jestem z Podlasia ale swego czasu docierały do mnie fale radia Lublin i muszę przyznac było to najlepsze lokalne radio jakie słyszałem.

Pamięta ktoś audycje Wiktora Jachacza "Supermix"? To była kiedys dla mnie jazda obowiązkowa ze szczególna uwagą na prezentacje starych i mało znaych progrockowych kapel w drugiej godzinie - niezliczona ilośc taśm tej audycji pokrywa się u mnie mocno podejrzaną warstwą kurzu - to wszystko przez płyty CD.
Ale kiedys Jachacz był dla mnie głównym dostarczycielem tych wspaniałych staroci. Słyszałem, że podobno został teraz szefem stacji - wie ktoś coś o tym?
Ja Lublina nie słuchałem od co najmniej 5 lat więc kompletnie nie wiem co tam się teraz dzieje...

A zauważyłem tu kilka osób z Lublina Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Indi
epka analogowa

PostPosted: 06.10.2007, 14:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

W RL zdarza mi się słuchać czasami programów Jerzego Janiszewskiego, chociaż styl ich prowadzenia na dłuższą metę jest męczący. Do pewnego czasu regularnie słuchałam Radia Centrum i audycji Roberta Grablewskiego ProgGram, ale w chwili obecnej Robert gra muzykę, która zupełnie mnie nie interesuje.
Yer Blue
album CD

PostPosted: 07.10.2007, 09:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak, Januszewski potrafi przynudzać, chodzi mi o Beatlemanie.
To Jachacz miał kapitakne programy, a i nawet jego głos dobrze wspominam i trochę mi jego brakuje...
Jeszcze Piotr Wróblewski potrafił całą noc poświęcac muzyce rockowej, ale dzisiaj juz nie wyobrażam sobie tak siedziec po nocach, a odkąd ni łapie Lublina praktycznie w ogóle przestałem słuchac radia, nawet Trójki.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zed
szpula

PostPosted: 01.09.2008, 15:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przed ,,SuperMixem" byly Kanon Muzyki Rockowej, ktory w pierwszej polowie lat 90tych prowadzil wspolnie z panem Jerzym Janiszewskim, i ktory go wymyslil (pan Jachacz byl na poczatku na zasadzie goscia, dopoki nie ropoczal pelnoetatowej pracy jako dziennikarz muzyczny RL).
A ponadto kiedys, dawno temu (gdzies do okolo 2002 roku), mial on jeszcze druga autorska audycje (chyba co drugi tydzien) od 23 do 2 nad ranem ( a wlascieiw do 5 z tym, ze ostatnie dwie godziny to byla muzyka puszczana z kompaktow bez udzialu redaktora), ktora nazywala sie jakos dziwnie i w niej pojawialy sie rodzynki w postaci np. polgodzinnych kawalkow rocka progresywnego.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Audycje All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum