Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 14.06.2007, 12:05    Temat postu: Administracja i moderowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wobec takiej oto deklaracji Andrzeja:

Admin napisał:
Zajęcia administracyjne są w tej chwili dwa *):
- usuwanie spamerów,
- robienie backupu forum.
*) przyznam, że oba zajęcia są na tyle nużące, iz nie zamierzam ich realizować dłużej niż do października 2007 (do końca aktualnego okresu abonamentowego); jeżeli jest ktoś chętny do pełnienia tej funkcji, zapraszam nawet dziś, ale jeżeli nie - bardzo proszę się samokształcić - w październiku rezygnuję definitywnie.

należy się powoli zastanowić, czy i jak działamy dalej - stąd osobny temat.

Czy ktoś ma ochotę zająć się administracją Forum? Jakieś kandydatury? Może Kubuś chciałby z powrotem przejąć te zadania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Site Admin

PostWysłany: 14.06.2007, 12:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za podjęcie tematu Very Happy. Nie chciałem rozwijać wpisu w "Śmietniku" (dotyczył on zasadniczo innego zagadnienia), a warto zwrócic uwagę na kilka szczegółów:

- okres abonamentowy kończy się 07.10.2007
- w tej chwili to miejsce w sieci jest "moją własnością" Wink, tzn. jest "zapisane" na moje nazwisko
- trzeba podjąć nieco wcześniej (najpóźniej we wrześniu) rozmowy z dostarczycielem usługi (nazwa.pl) o "przepisaniu" jej na kogoś innego
- czy to będzie nowy admin czy ktoś inny reprezentujący FD - to sprawa do rozważenia
- podobne uwagi dotyczą domeny rockjazz.pl, z tym, że tam termin ważności upływa 10.04.2008 (może jednak uda się załatwić "przepisanie" w tym samym terminie co serwer)
- osobie odpowiedzialnej za FD będę chciał przekazać również zgromadzone finanse (po odpowiednim rozliczeniu)

Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KubusPuchatek
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 10.07.2007, 23:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może Kubuś chciałby z powrotem przejąć te zadania?

Jeżeli zaszłaby taka potrzeba i nie będzie sprzeciwów, to oczywiście, zgadzam się (zaznaczam, że dopiero od września). Ale przydałaby mi się jakaś pomoc. Kasiu, może znów podjęłabyś się tego zadania? Smile

Pzdr
mir
remaster

PostWysłany: 11.07.2007, 07:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brawo Kubusiu,

Zbieg okolicznosci i telepatia Wink . Wczoraj zaczalem sie martwic, ze nikt sie specjalnie nie przejal deklaracja Andrzeja, a przeciez FD nie bedzie moglo wisiec w prozni. nawet podzielilem sie tymi myslami, prywatnie, z 2 innymi dinozaurami Wink

Dzieki za inicjatywe, czas i ... odwage Exclamation

pzdr

mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 12.07.2007, 17:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KubusPuchatek napisał:
Kasiu, może znów podjęłabyś się tego zadania? Smile

Znów? Hehehe nigdy takie zadanie nie zostało mi powierzone Wink.
Może to nie o mnie Ci chodzi? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KubusPuchatek
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 12.07.2007, 18:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

^ Ups, przepraszam, cały czas byłem przekonany, że Kasia S. to Ellie Embarassed Wybacz. Ale bardzo miło byłoby z Tobą współpracować, a pomoc jest/będzie mi bardzo potrzebna.

Pzdr.
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 12.07.2007, 18:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KubusPuchatek napisał:
^ Ups, przepraszam, cały czas byłem przekonany, że Kasia S. to Ellie Embarassed Wybacz.

Tak właśnie mi się wydawało Wink.
Jeśli Ellie odmówi, to postaram się Ci pomóc, ale również dopiero od września Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ellie
cylinder Edisona

PostWysłany: 15.07.2007, 10:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po krótkiej przerwie. Kasiu musisz wiedzieć jedno - Ellie nigdy nie odmawia pomocy Wink Very Happy .

Jak najbardziej mogę się podjąć zadania.

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=37757
Powrót do góry
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 23.07.2007, 08:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o pozbawienie mnie możliwości moderowania.

Przy okazji dziękuję Indi, Adminowi (w dwóch postaciach - Andrzeja i Włodka Wink) za współpracę.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 23.07.2007, 12:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobione. Szkoda, bo "dawałeś radę".
Pzdr.
Powrót do góry
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 23.07.2007, 12:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." - ja też żałuję, ale wobec sytuacji, jaka tu obecnie panuje, jestem bezsilny...
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 23.07.2007, 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Dawałeś radę jako mod, serio.
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 23.07.2007, 23:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sheik Yerbouti napisał:
Proszę o pozbawienie mnie możliwości moderowania.

No, teraz to mnie deczko załamałeś. Szkoda. Ale rozumiem Cię.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko napisac epopeję pt. "Przygody dobrego moderatora Szejka na Forum Dinozaurów" Wink
Pozdrawiam
mir
remaster

PostWysłany: 24.07.2007, 05:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sheik Yerbouti napisał:
Dziękuję. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." - ja też żałuję, ale wobec sytuacji, jaka tu obecnie panuje, jestem bezsilny...

Dzieki za kawal dobrej roboty Szejku.

pzdr

mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 24.07.2007, 10:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda, Szejku, że podjąłeś taką decyzję, ale doskonale ją rozumiem. Póki co nie zrzeknę się moderowania - mam zbyt duży sentyment do FD, a co za tym idzie - resztki nadziei, że jednak się podniesie. Liczę też na Waszą pomoc - nie zostawicie mnie samej, prawda?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 84, 85, 86  Następny
Strona 1 z 86

Skocz do: