Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Śmietnik
Idź do strony 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jos
Gość

PostWysłany: 12.04.2007, 11:54    Temat postu: Śmietnik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli wątek bez jakiegoś głównego celu.
Tu wrzucajcie wieści, informacje albo inne plotki, które nie kwalifikują się i nie zasługują na zakładanie nowego wątku. Smile

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Radek
Gość

PostWysłany: 14.04.2007, 09:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W innym wątku napisano:

Windmill napisał:
djds napisał:

2. The Picture of Dorian Gray (8:28 )

Ciekawostka: drugi utwór po przetłumaczeniu na język włoski (Il Ritratto Di Dorian Gray) daje nam nazwę pierwszego zespołu klawiszowca Cherry Five, Claudio Simonettiego.

A przede wszystkim jest to tytuł powieści Oskara Wilde'a z 1890 roku Smile

djds napisał:
No ale o tym przecież wszyscy wiedzą, a o pierwszym zespole Simonettiego pewnie kilka osób Razz

Warto chyba dodać, że w 1996 r. wyszły w Polsce 2 płyty, na których znalazły się nawiązania do wspomnianego dzieła: zespół Abraxas na swoim debiucie umieścił utwór Dorian Gray, a Lizard na swojej pierwszej płycie - utwór pt. Autoportret.
Powrót do góry
djds
Gość

PostWysłany: 15.04.2007, 10:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z moją nikłą znajomością zespołu wybijanego właśnie w "Przetrwaja najsilniejsi", chciałbym przesłuchać gdzieś te dwie płyty, które już odpadły. Jeśli ktoś może mi pomóc, proszę o PM Smile

Sprawa druga - ponawiam prośbę, żeby także na PM zameldowała się do mnie osoba, która bez przeszkód może ściągać pliki z Megaupload.
Powrót do góry
Andy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.04.2007, 16:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

djds napisał:
W związku z moją nikłą znajomością zespołu wybijanego właśnie w "Przetrwaja najsilniejsi", chciałbym przesłuchać gdzieś te dwie płyty, które już odpadły. Jeśli ktoś może mi pomóc, proszę o PM Smile

.

Z Twin Barrels Burning (1982) nie moge Ci pomoc, bo mam to na winylu, natomias z Here to Hear (1989) nie ma problemu. Gdzie mam to wrzucic? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
djds
Gość

PostWysłany: 15.04.2007, 16:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może być na Rapidshare.com Wink
Powrót do góry
Bart
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 15.04.2007, 18:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja moge pomoc z Twin Barrels - za chwile...
djds
Gość

PostWysłany: 16.04.2007, 19:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na starym forum zarejestrowałsię pewien osobnik. Warto sobie zajrzeć co tam wypisuje, zwłaszcza, że jego słowa zacytował niedawno gong.

Moja propozycja (mam nadzieję, że tym razem nie zostanie zbyta milczeniem) - jeśli ten jegomość zarejestruje się tutaj, proponuję bezzwłocznie go usunąć i zabanować. I to bez zbędnych ceregieli.
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 17.04.2007, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat z Onetu:
Ściąganie z Internetu bez konsekwencji?
(16-04-2007)
Przepisy mówią, że policja nie może nikogo ścigać za samo pobieranie plików z Internetu.
Ostatnimi czasy sporo mówiło się o nalotach policji na przypadkowe mieszkania, gdzie szukano pirackiego oprogramowania. Donosy te okazują się bzdurą, bowiem jak potwierdza Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji, ścigane mogą być jedynie osoby udostępniające pliki innym użytkownikom.
Prawo doprowadziło zatem do sytuacji, że piraci mogą czuć się niezagrożeni podczas pobierania muzyki czy filmów, wtedy bowiem narażają się co najwyżej na odszkodowanie wobec autora. Dopiero rozpowszechnianie pirackiego oprogramowania innym może zainteresować policję, która odwiedzi nas wtedy w domu.

Polecam również ciekawy artykuł.
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.04.2007, 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogromna prośba: poszukuję utworu 11. The Chamber Of 32 Doors z pierwszego CD boxu Genesis Archive (1967-1975). Koniecznie w audio. Pewien uprzejmy Forowicz udostepnił mi kopie tegoż boxu ale ten właśnie utwór przeskakuje Confused . Będę ogromnie wdzięczny za wrzucenie go gdzieś na serwer. Przypominam: koniecznie w audio.
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 18.04.2007, 19:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chwilę to pewnie potrwa, ale przynajmniej spróbuję.
Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djds
Gość

PostWysłany: 18.04.2007, 19:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie w związku z NKRowym galimatiasem. Chciałbym napisać o włoskiej NKRowej grupie. W jakim wątku mam zamieścić swój post?
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.04.2007, 19:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
Chwilę to pewnie potrwa, ale przynajmniej spróbuję.
Pzdr.

Dzięki wielkie. Jeśli będzie kłopot to daj sobie spokój - ściągam już flaca Wink.
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 18.04.2007, 19:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To napisz jak skończysz - u mnie została godzina i 20 minut Sad.
Pzdr.
PS. NKR-owcy porozumcie się jakoś, bo rzeczywiście temat w zawieszeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.04.2007, 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
To napisz jak skończysz - u mnie została godzina i 20 minut Sad.

Daj sobie spokój, szkoda zdrowia - spokojnie sobie w tzw. międzyczasie dociągnę (mam już 60%). Prosząc nie zdawałem sobie sprawy, że to aż tyle waży Rolling Eyes .
Cytat:
PS. NKR-owcy porozumcie się jakoś, bo rzeczywiście temat w zawieszeniu.

Swoje zdanie wyraziłem w odpowiednim wątku - Andrzeju, przychylam się do Twojej propozycji z tegoż.
Powrót do góry
djds
Gość

PostWysłany: 18.04.2007, 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

djds napisał:
Mam pytanie w związku z NKRowym galimatiasem. Chciałbym napisać o włoskiej NKRowej grupie. W jakim wątku mam zamieścić swój post?

No to mam pisać we "Włoskim progresie"?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 1 z 122

Skocz do: