Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marianne Faithfull

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.09.2011, 17:44    Temat postu: Marianne Faithfull Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dojrzałem nigdzie wątku na temat tej pani, a szkoda. W Trójce kiedyś puścili Crazy Love z Before The Poison, i od tamtej pory jakoś tak staram sie kompletować dyskografię. Postać moim zdaniem wybitna, z genialnym głosem i sporawym talentem.

Dyskografia:
* Come My Way (1965)
* Marianne Faithfull (1965)
* Go Away from My World (1965)
* North Country Maid (1966)
* Faithfull Forever (1966)
* Love in a Mist (1967)
* Dreaming My Dreams (1977)
* Faithless (1978)
* Broken English (1979)
* Dangerous Acquaintances (1981)
* A Child's Adventure (1983)
* Summer Nights (1984)
* Music for the Millions (1985)
* Strange Weather (1987)
* Rich Kid Blues (1988)
* Blazing Away [live] (1990)
* A Secret Life (1995)
* 20th Century Blues (1997)
* The Seven Deadly Sins (1998)
* Vagabond Ways (1999)
* Stranger on Earth (2001)
* Kissin Time (2002)
* Before the Poison (2005)
* Easy Come Easy Go (2008)
* Horses And High Heels (2011)

Trochę tego jest, ale czegoś czgeo się słuchać nie da nie ma, w najgorszym wypadku płyty niezłe, i pare wybitnych (Broken English, dla mnie numer 2 rocznika 79)
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.09.2011, 17:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postać zdecydowanie wybitna. Moja ulubiona to "Vagabond Ways". Bardzo lubię "Kissin' Time" i ""Strange Weather". Lubię też "Child's Adventure", chociaż to zdziebko nierówna płyta. "Broken english" oprócz tytułowego nigdy za bardzo mi nie leżała. Podoba mi się ostatnia, a "Before The Pioson" jest niezła, tylko za dużo tu jednak PJ Harvey i Cave'a

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tilion

PostWysłany: 06.09.2011, 18:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ile PJ Harvey może i za dużo o tyle już Cave leży jak najbardziej, http://www.youtube.com/watch?v=6CBIdd0JJ3M , jej głos właściwie powoduje, że cokolwiek by nie zaśpiewała to jest ogromna szansa że mi sie spodoba, "Child's Adventure" może i nierówna jest ale wypowiadanie sie o Faithfull chociaż troche obiektywnie wydaje sie poza moim zasięgiem Very Happy
Stachmuzyk
krucha płyta jednostronna

PostWysłany: 06.09.2011, 19:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i "The Memory Remains"Metalliki Smile
Powrót do góry
Tilion

PostWysłany: 06.09.2011, 19:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie że tylko ona ratuje ten utwór, ale jak wspomniałem, zero obiektywizmu jak o nią chodzi, a Metallica, no nie powiem żebym uwielbiał jakoś czy coś Very Happy
Stachmuzyk
krucha płyta jednostronna

PostWysłany: 06.09.2011, 19:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno sprawia, że ten utwór jest najbardziej osobliwy, przynajmniej na "ReLoad". Nie, no co by nie wyrabiali, trzeba Metallikę szanować, dużo dobrego dla muzy zrobili.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: