Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyczna Prasa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 30.09.2012, 15:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nooo zgadzam się z Chrisem ....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafalt104
longplay

PostWysłany: 30.09.2012, 19:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kazdy z Nas ma własny system wartości . I w dziedzinie muzyki i życia . Takie teksty pana profesora o stąpaniu po "jakiejś' linii świadczą tylko o tym że próbuje się wmówić na siłe innym : co jest wartościowe a co nie . Konkludując , bo nie jestem pisarzem zbyt dobrym .....U2 jest genialne . I czasem czytając posty moich szanownych kolegów mam wrażenie że : zapomniał wół jak cielęciem był
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.09.2012, 19:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Całkowicie od czapy te Twoje mądrości, rafalt104. Po pierwsze "stąpanie blisko czerwonej linii" dotyczyło nazwania chłamem zespołu Colosseum, który wielu z nas bardzo lubi. Po drugie, ja lubię kilka płyt U2 i mało mnie obchodzi co o nich myśli Pan Farlowe.
A po trzecie jako nastolatek też bardziej lubiłem Colosseum niż U2. Dodatkowo proszę Cię o stosowanie nicków a nie tych żenujących "wycieczek".
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 30.09.2012, 19:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo sie mylisz . zastosowałem zwrot pan profesor z czystego szacunku . Ale mogę zaniechać . Moje pisanie wogóle jest od czapy ....bo widzę że nie da się ludziom przypomnieć ich korzeni . Pewnie wszyscy przy narodzeniu dostaliście jako prezent płytę jazz - rockową .
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.09.2012, 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy narodzinach obawiam się, że dostałem raczej pieluchy z tetry, szklaną butlę ze smokiem i żółtą, piskającą kaczuszkę Cool
Nie wiem rafalt104, dlaczego uważasz, że wszyscy tutaj przechodzili muzyczną "edukację" w taki sam sposób jak Ty? Przypuszczam, że różnice między użytkownikami FD (jak i całą resztą miłośników muzyki) mogą być kolosalne.
Pewnie milionem ścieżek dochodziliśmy do tego ... do czego doszliśmy Wink
Ja zaczynałem w wieku 8-9 lat od Boney M, Abby i ELO. Kilka lat później było AC/DC, Scorpions i Black Sabbath ale i Floydzi też. Potem Marillion, Genesis i King Crimson - ale i równolegle pojawił się jazz.
I tak dalej i tak dalej... I zdarza mi się nawet dziś chętnie posłuchać Abby, kapeli braci Young czy Flash and the Pan. Ale większe emocje budzą we mnie inni wykonawcy. I tyle. Żadnej filozofii dorabiać tutaj nie trzeba.

W temacie :
Czytam starego Non Stopa Wink
Powrót do góry
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 30.09.2012, 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

,, smołk on dze łoter, jakiś zaczyna się unosic, ja tak tylko
tak się spytam polubownie,,,,,, Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jakich to płyt U-2 słuchałeś Gregg z Chrisem ,że doszliście
do takiego wspólnego wniosku Wink Wink Wink Wink Very Happy
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 30.09.2012, 19:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Czytam starego Non Stopa

Nawet mi nie mów . oblatałem pół miasta aby dorwać Non stop ze stycznia 1981 roku . Wiadomo ! John Lennon.... Wink
Powrót do góry
greg66

PostWysłany: 30.09.2012, 20:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 napisał:
U2 jest genialne

a to jest Twoje zdanie.
Gacek

PostWysłany: 30.09.2012, 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Stąpasz gacku o milimetry od cienkiej, czerwonej linii... Wink

Hue hue hue wujek dobra rada mówi zniknij lepiej z forum na jakiś czas?Very Happy
Teraz jestem prowadzący to mi więcej można.... no chyba że czaisz się Jakuz na mój stołek ? Laughing

A tak poważnie to mam dwa oficjalne the besty U2 (i jeszcze jakieś 2 albumy) i uważam że to co się na nich znajduje jest naprawdę świetne od dechy do dechy. Wsiadam w samochód i niczego więcej mi nie potrzeba.
Powiem szczerze jeżeli muzycy takiej grupy jak Colosseum wypowiadają się w takim dyletanckim tonie o innej zasłużonej grupie tracą w moich oczach.
Sprawy artystyczne sprawami artystycznymi, dziś ekipa Bono to już cień tamtej grupy ale U2 swoje zrobili... może muzycy Colosseum zazdroszczą popularności? Albo tego że U2 skuteczniej odcina kupony.

Szkoda. Tyle w temacie. Koniec offa.
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 30.09.2012, 20:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz Jakuzie czcigodny jakieś specjalne emotki zaprojektować dla zaznaczania żartów Cool. Ta tradycyjna - przestała działać. Jesteś traktowany wyjątkowo poważnie, a sam chyba wiesz najlepiej, że absolutnie na to nie zasługujesz Idea.

Ja tymczasem śmiało się przyznam, że nie lubię ani Colosseum ani U2 Rolling Eyes.

Pzdr.
Dudia
epka analogowa

PostWysłany: 30.09.2012, 20:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak jest,że każdy ma swój gust i swoich idoli.
Dla mnie idolem jest sama muzyka, a nie muzycy. Forum Dinozaurów charakteryzuje się swoim klimatem,co nie oznacza,że wszystko co stare jest
odpowiednio dobre.
Zawsze w muzyce która lubię, ostrość szła w parze z melodyjnością.
Nie zaprzeczam,że od czasu do czasu lubię posłuchać czegoś co nie jest specjalnie wyszukane i dostrzec w tym jakąś wartość. Zdarza się to jednak
dość rzadko.
Nigdy nie byłe zwolennikiem list przebojów. Zazwyczaj tam można dużo dziwnych utworów usłyszeć,i poprzez to stworzyć wizerunek całości muzyki
danego okresu.
Patrzenie tylko przez pryzmat popularności wykonawców jest często spotykanym błędem dużej ilości słuchaczy. U2 stało się ogólnie popularne
Colloseum jest bardzo znane,ale tylko w pewnych kręgach. Dla jednych liczy się popularność dla innych sama muzyka. Nie ma idealnych i genialnych . To jednak moje zdanie.
Powrót do góry
greg66

PostWysłany: 30.09.2012, 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:
Jakich to płyt U-2 słuchałeś Gregg z Chrisem

jakiejś koncertówki ,którą sam mi nagrałeś i jak pisze gacek w czasie jazdy autem nawet sie sprawdzała ale gdzieś mi ją wcięło Wink
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 01.10.2012, 08:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"A megagwiazdy w rodzaju U2?
CF: To chłam! (w tym momencie Chris dostał grad braw, sam klaskałem najgłośniej - przyp. PT). Oni czy rzeczy w stylu Coldplay to kompletne badziewie."

Tiaaa ... ale Doris Day, to dopiero kuźwa gwiazda, godna zachwytu rasowych rockmanów co to jazz-rocka wymyślili, a w dzisiejszych studiach marnują czas na wykreowanie starego brzmienia Twisted Evil
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 01.10.2012, 08:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ciężko jest oczekiwać od faceta w okolicy 70., żeby zachwycał się nowymi zespołami. Zresztą Farlowe z jego soulowo-jazzowymi zainteresowaniami ma prawo nie kumać U2 czy Coldplay - jego prawo.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 01.10.2012, 08:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie o zachwyty tu chodzi. Ja się też U2, Coldplay czy R.E.M. nie zachwycam, ale nazywanie tego chłamem, to dosyć daleki rozrzut od nieobowiązkowego zachwytu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

Skocz do: