Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dead Can Dance
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.04.2017, 17:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak Leptir ostatnią płytę DCD raczej toleruję, niż lubię. Kilka utworów jest bardzo dobrych, kilka takich letnich. A zaczynałem od "In Power We Entrust..." z EPki "The Garden of Arcane Delight" - zresztą to dej pory mój ulubiony numer DCD.

Obu solowych Perry mam - moim zdaniem "Eye of The Hunter" jest dużo lepsza niż "Arc" - zresztą też dobra. Za to solowe płyty Gerrard jakos mniej mnie kręcą.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziobak
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 26.04.2017, 19:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Za to solowe płyty Gerrard jakos mniej mnie kręcą.

Ja za to bardzo lubię soundtrack Whale Rider.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 12.01.2019, 18:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Posłuchałem sobie niedawno na spokojnie ostatniego albumu i już wiem na czym polega problem - przynajmniej ten mój. Obstawiam, że Brendan napisał album dla siebie, ale wiedział, że pod swoim nazwiskiem nie zarobi nawet 10% tego, co zarobi podpisując to nazwą Dead Can Dance. Jego instrumentalne pomysły i to, jak to wszystko ładnie pospinał są bardzo dobre, a momentami świetne, jednak bez wokalu Brendana nie mają praktycznie większego sensu. Lisa dośpiewała kilka przypadkowych melodyjek i wyszła z tego co najwyżej ścieżka dźwiękowa do jakiejś nastej części Prince of Persia. Gdyby Brendan miał więcej odwagi i pociągnąłby ten temat rzetelnie sam, byłoby dużo, dużo lepiej, a tak nie zgadza się tu prawie nic - oprócz (być może) stanu konta. Choć jednak jakiś pożytek z tej muzyki będę miał - zamierzam sobie do niej pograć na bongosach i innych drumlach, bo jako podkład do etnicznych gierek sprawdzi się to idealnie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: