Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ACTA
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 14:23    Post subject: ACTA Quote selected Reply with quote

Co sądzicie o planowanym przyjęciu tego tworu??
Back to top
View user's profile Send private message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 24.01.2012, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

źle

http://artrock.pl/
Back to top
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 24.01.2012, 15:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

bardzo źle
B.J.
box

PostPosted: 24.01.2012, 15:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sądzę, że po podpisaniu jutro umowy i po jej ratyfikacji przez władzę ustawodawczą nastąpi proces implementacji w prawie polskim, a w konsekwencji na najbliższe Boże Narodzenie będziemy kupować płyty w sklepach po 80-150 zł, a żeby udostępnić komuś plik, trzeba będzie umieć dochować tajemnicy. Oczywiście odradzałbym to robić przez sieć. Wzrośnie kreatywność w naszej Wielkiej Grze, bo zagadki muzyczne i graficzne odejdą do przeszłości. Będziemy mieć ponadto satysfakcję, że wytwórnie płytowe nie upadną, artyści nie poumierają z głodu, a biznes muzyczny będzie dokładnie znał nasze indywidualne preferencje.
Same zalety - a to tylko w obszarze naszej branży forumowej.
gacek778
digipack

PostPosted: 24.01.2012, 17:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ja to mam głęboko w.....(zagadka: zgadnijcie gdzie) bo mieszkam w takim kraju a nie innym i tak czy inaczej nadal będzie tak jak jest.
Niech się martwią piraci i złodzieje. Myślę że kto jak kto ale my na tym forum akurat możemy spać spokojnie.
B.J. widzę że na żarty cię bierze Laughing

Już nie takie ACTA straszne miały być. Jak 4 lata temu robiłem prawko na motocykl to mnie instruktor straszył żebym się śpieszył bo będą zmiany. I co? Dalej sobie jeżdżą chłopaczki na skuterach bez prawka i bez znajomości elementarnych zasad poruszania się w ruchu, nadal po zrobieniu kat A na motocyklu 250 cm małolat kupuje lytra i ląduje na drzewie. A politycy nadal obrabiają sobie d..... (znowu zagadka) i nie mają czasu na takie głupoty jak poprawianie głupich przepisów.

Jedyne czego jestem pewien to to, że ktoś na tym wali kasę i komuś jest to na rękę (tak jak i zawierucha z lekami).

No chyba że ktoś z was poważnie martwi się że kiedyś coś się zmieni i ci tajemniczy "oni" będę obserwować każdy nasz ruch w sieci Laughing

Proponuję usiąść w fotelu z 4 pakiem browara i włączyć sobie jakąś dobrą płytę, to naprawdę pomaga kiedy media dmuchają w koło jakiś głupi temat Wink
Back to top
Bartosz
remaster

PostPosted: 24.01.2012, 20:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Część stron progowych ostro protestuje Smile

Zgasł ArtRock.pl, zgasł mój rodzimy ProgRock.org.

Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 24.01.2012, 21:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Martwi mnie to, ze ktoś bez zdania racji mi stąd ni zowąd wyłączy mi dostęp do sieci, bo mu się coś pomerda, a ja potem będę musiał udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Martwi mnie to, że sankcjami będą zajmować się prywatne firmy, bez żadnej kontroli ze strony państwa, one sobie będą robiły co chciały, że jeśli ktoś z nas powiesi zagadkę dźwiekowa, albo okładkę płyty, to moga nam całe forum zamknąć. Martwi mnie też to, że "uszczelnienie" spowoduje wzrost cent płyt i ci uczciwi też po dupie dostaną finansowo - bedziemy mogli zapomnieć o klasyce za 19,99, tanich DVD i tym podobnych "fanaberiach". Zaczyna się robić jak w XIX wieku - rządzą bankierzy i fabrykanci.

Back to top
Tarkus
box

PostPosted: 24.01.2012, 21:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wink)
View user's profile Send private message Visit poster's website
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 23:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus...
Po kij wklejasz foto tego pirata???? przecież u niego w sklepie znaleziono pirackie oprogramowanie - 6 lat trwało nim się udało wyjcowi ugodę załatwić!!!!
Back to top
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 23:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Martwi mnie to, ze ktoś bez zdania racji mi stąd ni zowąd wyłączy mi dostęp do sieci, bo mu się coś pomerda, a ja potem będę musiał udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Martwi mnie to, że sankcjami będą zajmować się prywatne firmy, bez żadnej kontroli ze strony państwa, one sobie będą robiły co chciały, że jeśli ktoś z nas powiesi zagadkę dźwiekowa, albo okładkę płyty, to moga nam całe forum zamknąć. Martwi mnie też to, że "uszczelnienie" spowoduje wzrost cent płyt i ci uczciwi też po dupie dostaną finansowo - bedziemy mogli zapomnieć o klasyce za 19,99, tanich DVD i tym podobnych "fanaberiach". Zaczyna się robić jak w XIX wieku - rządzą bankierzy i fabrykanci.

Co ciekawe już teraz się pojawiaja głosy że to ACTA to nic złego...
Ciekawe co powiedzą ci co dzisiaj nie mają nic przeciw - jak znikną leki generyczne (tańsze zamienniki) czy zamienniki części do samochodów!!!
O tym że ceny płyt wzrosną - nie trzeba mówić...
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 24.01.2012, 23:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeżeli ACTA uderzy w generyki, to będzie chryja nie z tej ziemi. W Polsce rynek leków opiera się przede wszystkim na generykach.

Back to top
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 23:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Jeżeli ACTA uderzy w generyki, to będzie chryja nie z tej ziemi. W Polsce rynek leków opiera się przede wszystkim na generykach.

uderzy... może nie od razu , ale powoli będą wycofywać generyki ...
Back to top
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 23:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

gacek778 wrote:
A ja to mam głęboko w.....(zagadka: zgadnijcie gdzie) bo mieszkam w takim kraju a nie innym i tak czy inaczej nadal będzie tak jak jest.
Niech się martwią piraci i złodzieje. Myślę że kto jak kto ale my na tym forum akurat możemy spać spokojnie.
B.J. widzę że na żarty cię bierze Laughing

Już nie takie ACTA straszne miały być. Jak 4 lata temu robiłem prawko na motocykl to mnie instruktor straszył żebym się śpieszył bo będą zmiany. I co? Dalej sobie jeżdżą chłopaczki na skuterach bez prawka i bez znajomości elementarnych zasad poruszania się w ruchu, nadal po zrobieniu kat A na motocyklu 250 cm małolat kupuje lytra i ląduje na drzewie. A politycy nadal obrabiają sobie d..... (znowu zagadka) i nie mają czasu na takie głupoty jak poprawianie głupich przepisów.

Jedyne czego jestem pewien to to, że ktoś na tym wali kasę i komuś jest to na rękę (tak jak i zawierucha z lekami).

No chyba że ktoś z was poważnie martwi się że kiedyś coś się zmieni i ci tajemniczy "oni" będę obserwować każdy nasz ruch w sieci Laughing

Proponuję usiąść w fotelu z 4 pakiem browara i włączyć sobie jakąś dobrą płytę, to naprawdę pomaga kiedy media dmuchają w koło jakiś głupi temat Wink

zazdraszczam koledze dobrego samopoczucia...
naprawdę...

Tylko jak wejdą te przepisy - to już tak wesoło nie będzie...
No ale wtedy będzie już za późno na protesty...
Back to top
ocalony
singel analogowy

PostPosted: 24.01.2012, 23:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404408_317590824952456_316071961771009_962390_1163418993_n.jpg
Back to top
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 25.01.2012, 09:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

ocalony wrote:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404408_317590824952456_316071961771009_962390_1163418993_n.jpg

Byłem wczoraj w tym tłumie... Smile A sytuacja nie jest wesoła - to kontraatak wielkich korporacji, które poczuły się zagrożone. Dla zwykłych obywateli oznacza to drożyznę, utrudniony dostęp do dóbr kultury i trudny do oszacowania poziom kontroli i ingerencji w życie prywatne. Krótko mówiąc - ja jestem na NIE! Ale co z tego, z reguły z opinią publiczną liczy się w tym kraju wyłącznie w ciągu paru tygodni przed wyborami...
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum