Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Różne takie, byle śmieszne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 17.08.2018, 19:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ło kurczę! Biedny PG Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.08.2018, 13:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, uszy krwawią, ale... jestem ciekawy, gdyby coś podobnego było podpisane nazwą "King Crimson", ile osób z tego forum stwierdziłoby, że to "wspaniałe awangardowe wykonanie i zorganizowany chaos" Smile
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 19.08.2018, 13:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego granie awangardy jest najbezpieczniejsze. Może się na tym wiele nie zarobi i ładne dziewczęta na koncertach się nie pojawią - ale przynajmniej nikt nie zarzuci, że coś nie wyszło. Wink Swoją drogą Sting tam był kompletnie w swojej bajce... Wink
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 17.01.2019, 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.donald.pl/artykuly/oPE9kGDB/lesnik-spotkal-przebudzonego-ze-snu-niedzwiedzia-grzesiu-czemu-ty-nie-spisz Very Happy Very Happy Very Happy
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.01.2019, 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 16.07.2019, 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ESPN UK (@ESPNUK) tweeted at 2:02 pm on Fri, Jul 12, 2019:
The first ever Heavy Metal Knitting World Championships have taken place in Finland.

This is probably the strangest thing you'll see today
. https://t.co/mSbohm3UMA
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 16.07.2019, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale misz masz: metale, zapaśnicy sumo i gejsza szyją na drutach z jednoczesnym headbangingiem Very Happy Swoją drogą Finlandia to chyba najbardziej heavymetalowy kraj na świecie, nawet bardziej niż Norwegia.
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.09.2019, 13:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Autentyk z wczoraj

Stoję w kolejce w aptece. Właściwie to już kupuję przy ladzie, sprzedawczyni szuka lekarstw, gdy słyszę za plecami dramatyczny, damski głos:
- Pantera czyja!?
Zanim padła odpowiedź, różne lampki zapalały mi się w obwodzie.
- Pani - odparł mężczyzna.
bananamoon
singel analogowy

PostWysłany: 16.12.2019, 09:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W belgijskim Overijse podczas wyścigów kolarzy przełajowych (Vlaamse Druivencross), zawsze coś się wydarzy...oczywiście w sensie pozasportowym.

Wczoraj wraz z krosowcami postanowił się ścigać młody psiak (całe szczęście nic mu się nie stało).

https://www.youtube.com/watch?v=osqgda4GD4k

Dwa lata temu w Overijse walczyli nie tylko zawodnicy, ale także zmęczony kibic.

https://www.youtube.com/watch?v=ntJvYrqsL3o
Powrót do góry
MirekK

PostWysłany: 17.12.2019, 22:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś na rozładowanie napięcia na forum, bo w końcu śmiech to zdrowie.

"W liceum na lekcji polskiego uczniowie piszą wypracowanie, które ma zawierać: wątek religijny, wątek historyczny, wątek miłosny i wątek sensacyjny. Wszyscy uczniowie piszą pracowicie już pół godziny, tylko jeden Karolek rozsiadł się wygodnie i patrzy w sufit. – Karolek, czemu nie piszesz? – pyta nauczycielka. – Ja już napisałem – odpowiada Karolek. – To jest niemożliwe – dziwi się nauczycielka – przeczytaj wszystkim na głos co napisałeś. – „Mój Boże (wątek religijny) – rzekła hrabina (wątek historyczny) jestem w ciąży (wątek miłosny), ale nie wiem z kim (wątek sensacyjny).”
Bart
longplay

PostWysłany: 20.12.2019, 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anegdota, niestety prawdziwa, z zycia mojej rodzinki, sprzed kilku miesiecy.

Moje dzieci sa kompletnie niekompatybilne ze soba. Jesli sie nie ignoruja, to sie kloca. Pewnego razu...
Syn zagaja rozmowe ze starsza siostra, pyta ja o przepis na (jego ulubione) burritos, ktore ona w kazdy czwartek przyrzadza dla rodziny. Dziewczyna mile zaskoczona zainteresowaniem, tlumaczy mu jakich przypraw uzywa, w jakiej kolejnosci je dodaje, itd.
Mlody slucha uwaznie, kiwa glowa, jakby notowal w pamieci. W pewnym momencie przerywa jej grzecznie i mowi "OK, that's great, thanks, but my favorite food is updog"
Dziewczyna, naiwnie daje sie podprowadzic i pyta: "what's updog???".
Chlopak, tylko na to czekajac, odpowiada "not much, bitch".

Musialem gowniarza surowo ukarac, ale sie tez w duchu posmialem....
esforty
album CD

PostWysłany: 21.12.2019, 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam obsesyjną potrzebę przechowywania przeczytanej prasy.
Po kilkuletnim, czasem b. długim, przetrzymywaniu, udaje się, przekonać samego siebie, do usunięcia prasowych złogów, uprzednio je <kartkując>.
Czasem są bonusy. Powyższy rysunek z Przekroju z lutego 2013.
Maciek penetruje 2013 w dużo bardziej słusznej sprawie Embarassed
Arnold Layne
digipack

PostWysłany: 03.01.2020, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zetknąłem się z niezwykle nowatorskim podejściem do pisania adresów. Janina Ipohorska* w swojej książce "Grzeczność na co dzień" napisała coś w tym stylu - wolałabym nie dożyć chwili kiedy adres na kopercie będzie taki - ul. A. Mickiewicza, ul. J. Słowackiego, etc.
No cóż, mnie to nie ominęło. Dziś przeczytałem: ul. H. Brodatego. Zapewne chodzi o piastowskiego księcia Henryka Brodatego, choć pewności nie mam żadnej. Gdyby to był H. Kudłaty, to można by było wykoncypować jakieś skojarzenia z Kilerem Machulskiego.
Niech żyje H. Brodaty! A razem z nim także W.Łokietek, K. Wielki**, Z. III Waza - tylko bez żadnych skojarzeń z Ryszardą III Wazą z Kilera Very Happy

* - Znana bardziej jako Jan Kamyczek
** - Do wyboru - Karol Wielki lub Kazimierz Wielki
Leptir

PostWysłany: 03.01.2020, 23:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawie by było z M. I albo M. II Wink
Artur.O
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 04.01.2020, 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za fanpejdżem "To tylko teoria" Mr. Green

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny
Strona 73 z 75

Skocz do: