Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polski Top Wszech Czasów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.05.2012, 16:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Chciałem zauważyć, że w burdelu to zwykle jest porzadek, bo inaczej nie moglaby taka firma funkcjonowac. To tak na marginesie.

Wojtku - akurat w tym przybytku o którym piszesz nigdy nie byłem, więc sie nie orientuję. Z tego co wiem słowo "burdel" ma kilka znaczenień. Mi chodzilo o nieporządek, bałagan.
rafalt104
longplay

PostWysłany: 31.05.2012, 17:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kużwa ! chłopy ...czy ja jestem w przedszkolu czy to sa powazni 40 letni mężczyzni ? Przysyłajcie 30 tki swoich albumów i z głowy .....po cholere jakaś wstepna lista ! przeciez nie jestesmy w domu dla upośledzonych! Kazdy wie co mu się podoba .........a jeżeli temu czy owemu moja osoba nie odpowiada to niech pisze wprost ! Najlepiej per Chuju Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 31.05.2012, 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sobie wypraszam, jakie 40 lat Very Happy
Ale lista gdyby była taka ładna jak zwykle to by lepiej było- sam pewnie o połowie płyt zapomnę a tak to ryzyko się zmniejszy. Np tak wstępnie spojrzałem to o Krywaniu bym już zapomniał... Poza tym- nie wszystko znam, że się do swojej sporej ułomności w tej kwstii przyznam- poznać by było miło. Na ten przykład: w roczniku 99 połowa mojej listy to było coś co słyszałem pierwszy raz. Uf, ale się nagadałem Very Happy
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 31.05.2012, 18:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba przesadziłeś i po cholerę się tak denerwujesz. Wyluzuj trampki. Lista się przydaje, żeby sprawdzić, czy sobie ktoś czegoś nie zapomnial. Zreszta jak chcesz możesz ja wywalić w cholerę. Ale jeśli juz ja wstawiłeś - to ja do kuźwa uporządkuj!

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Gacek

PostWysłany: 31.05.2012, 18:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 naprawdę nie ma się o co spinać, wszystkim nie dogodzisz. Szkoda nerwów.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 31.05.2012, 18:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gacek778 napisał:
rafalt104 naprawdę nie ma się o co spinać, wszystkim nie dogodzisz. Szkoda nerwów.

To nie jest kwestia dogadzania, tylko po prostu porządku.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Dudia
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 18:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie spinanie się. Nie rozumiem tej całej afery. Jeżeli lista jest wlepiona to jest. Dlatego nie rozumiem po co Rafał się o to denerwuje i mówi,po co ta lista skoro ją sam wstawił. Wystarczy poprawić ułożyć w kolejności alfabetycznej i po sprawie. Wyzwiska i obrażanie innych jest absolutnie niedopuszczalne. Jeżeli ktoś jest w knajpie niech sobie klnie i struga chama.
To jest forum ogólnodostępne i ja sobie wypraszam takie słowa. Powód jest co najmniej żaden aby tak się zachowywać. Rafał jeżeli nie zmienisz swojego podejścia do tych spraw....to daruj sobie przystępowanie do prowadzenia czegokolwiek. Jestem oburzony.
Powrót do góry
Gacek

PostWysłany: 31.05.2012, 18:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
gacek778 napisał:

To nie jest kwestia dogadzania, tylko po prostu porządku.

Nie wdajmy się w jałowe dyskusje skoro ktoś sobie tego nie życzy.
Kolega chciał dobrze ale nie wyszło. Dyscyplina, porządek, zasady - ja rozumiem ale skoro ktoś się tego podjął to uszanujmy to i dajmy człowiekowi chwilę czasu żeby to ogarnął.

Wrzućmy wszyscy na luz i skończmy offa. Każdy widzi że płyty nie są alfabetycznie. Ok. Autor zmieni lub nie.
Kto chce będzie się bawił a kto nie chce nie musi tego tu pisać.
Luz.
Powrót do góry
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 18:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze panowały tu jakieś ZASADY. Po co je zmieniać. Lista alfabetyczna jest bardzo pomocna.
Gdy wyginą dinozaury, znikną zasady. Nastanie nowy ład, wszystko stanie na głowie Sad Wink Ale ze mnie czarnowidz...
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 31.05.2012, 18:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rafale, myślę, ze najlepiej będzie gdy popatrzysz sobie , jak były prowadzone wcześniej Topy na najlepszą płytę lat 70-tych lub 80-tych, w sumie miały one podobny charakter. Wystarczy postępować według pewnego przyjętego wzoru i wszystko będzie ok. Ułożenie listy w formie alfabetycznej to w końcu żaden problem. Nie ma co robić wokół tego jakiegoś problemu, w końcu to tylko zabawa.
Powrót do góry
Dudia
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę być złym prorokiem ,ale kolega Rafał tego top-u nie poprowadzi. Question
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 31.05.2012, 19:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mahavishnuu napisał:
Rafale, myślę, ze najlepiej będzie gdy popatrzysz sobie , jak były prowadzone wcześniej Topy na najlepszą płytę lat 70-tych lub 80-tych, w sumie miały one podobny charakter. Wystarczy postępować według pewnego przyjętego wzoru i wszystko będzie ok. Ułożenie listy w formie alfabetycznej to w końcu żaden problem. Nie ma co robić wokół tego jakiegoś problemu, w końcu to tylko zabawa.

To jest człowiek na poziomie .
Powrót do góry
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.05.2012, 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ja mogę cie prosić Rafał o jedną rzecz?
Usuń swoją listę z pierwszego wpisu.
Ja sie zajme kompletowaniem, sortowaniem i uzupełnianiem listy propozycji w miejscu gdzie wpisałem moje propozycje (na stronie pierwszej tego tematu).
Z góry dziękuję.
Dudia
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i wszystko zaczyna wychodzić na prostą. Szkoda tylko tych słów i zero
przeprosin.
Powrót do góry
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 napisał:
To jest człowiek na poziomie .

Dobrze, że choć jeden się uchował.
Rafale, być może nie wiesz jeszcze (bo jesteś tu chyba od niedawna - choć liczba postów może sugerować coś innego), że nasze rankingi układane są w kilka tygodni (a nawet miesięcy). Dlatego nie widzę szans na doprowadzenie do finału w dwa tygodnie. Myślę, że część z nas podchodzi to zadania bardzo poważnie (i dobrze) choć to tylko zabawa. Dlatego płyty biorące udział w rankingach są przez nas przesłuchiwane tak aby ocena była jak najbardziej zgodna z naszymi odczuciami (bo niektóre płyty znamy od niedawna, a innych nie słuchaliśmy przez lata).
Taki ranking powstaje raz na kilka lat (a może tylko raz). Ja nie podjąłbym się wytypowania 30 najlepszych polskich płyt bez solidnego przygotowania. Wiele płyt trzeba sobie przypomnieć.
Jakość listy startowej jest ważna bo pozwala nam sprawdzić czy wszystko się zgadza, czy czegoś nie zapomnieliśmy. Bałagan zniechęci prawie każdego.
Domyślam się, że bardzo się zapaliłeś do ułożenia tego rankingu i słowa krytyki powodują, że kierują Tobą negatywne emocje. Sugeruję odpoczynek, jutro spojrzenie na wszystko obiektywnym okiem i korektę - uporządkowanie listy i wydłużenie terminu przynajmniej do czterech tygodni. Niektórzy (po 40-tce Wink ) mało mają czasu na zabawę więc jeśli uczestników ma być przynajmniej 15 to musi trochę potrwać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39

Skocz do: