Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polski Top Wszech Czasów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalt104
longplay

PostWysłany: 31.05.2012, 20:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też drogi kolego Magog podchodzę jak najbardziej poważnie do tych rankingów . Tylko wkurza mnie fakt że właśnie zamiast pomóc "nowemu" to niektórzy ciesza się i raduja z całego zamieszania . A kolega mirekk wogóle stracił w moich oczach . Chciałem zrobić po swojemu ! Nie akceptujecie tego ? OK ! Ale w takim razie podpowiedzcie mi ( tak jak Ty własnie) jak to zrobić . Bo takie zamieszanko i huzia na józia to wszyscy w przedszkolu chyba przeżywaliśmy bo dzieci bywają okrutne . Ale nie starzy ramole po 40 ce !! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.05.2012, 20:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Rafał - wrzuć to do exela i sam ci to uporzadkuje.

Rafale, WojtekK podpowiedział Tobie jak to zrobić. Sadziłem, że ten wpis Tobie wystarczy.
Czy kiedykolwiek posługiwałeś sie Excelem?
Rufin
epka kompaktowa

PostWysłany: 31.05.2012, 20:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod słowami Magoga. Rankingi na forum dinozaurów charakteryzują się pewną flegmą i celebrą. Jednak nie dlatego, że ludzie je olewają, i ciężko się doprosić kolejnych list, ale w wyniku traktowania ich jako coś specjalnego. Coś, do czego trzeba się przygotować, rozejrzeć, uzupełnić braki, które każdy z nas ma.

Np. plebiscyt na płytę roku 58-go, B.J. prowadził bodajże przez pół roku. Czy jakoś tak Smile A to tylko jeden rocznik, z niewielką w sumie ilością płyt. Oczywiście polskie płyty znamy lepiej, dlatego nie musi to wszystko trwać aż tyle czasu, ale jeden miesiąc na pewno by się przydał.

Traktując nasze "TOP-y" jako coś "przy okazji", na hop siup, i per noga, odebralibyśmy im tę otoczkę ważności, opiniotwórczości (zapewne złudnej Smile ), oraz przede wszystkim funkcję edukacyjną. Bo śpiesząc się, nie poznałbym wielu znakomitych płyt, z którymi spotkałem się właśnie przy okazji poszczególnych głosowań.

Nie ma się zatem gdzie uwijać, tym bardziej że pod względem doniosłości, to jeden z ważniejszych konkursów. W końcu wybieramy najlepsze polskie płyty wszech czasów. A to nie byle co Wink
Jakuz

PostWysłany: 31.05.2012, 20:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rafał do cholery! Rzucasz na prawo i lewo o przedszkolu, braku dojrzałości i irytującej "czepliwości" 40 latków na tym forum a sam zachowujesz się jeszcze gorzej! Chamstwo, które tutaj pokazujesz powinno Cię zwyczajnie wykluczyć z naszego grona i kropka.
Podejmujesz się czegoś, nie zadasz sobie nawet trudu zerknięcia na dotychczasowe plebiscyty prowadzone w taki sposób, zabierasz sie więc do tego nieudolnie i masz pretensje do całego świata, że inni Cie krytykują. I do tego te chamskie stwierdzenia!
Albo się Waść uspokoisz i przeprosisz za swoje słowa albo regulamin upomni się o swoje prawa. Wstyd.
Powrót do góry
LPD
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2012, 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam kolejne wpisy w tym wątku i mam odczucia jakbym oglądał program z udzialem posłów Brudzińskiego i Niesiołowskiego albo siedział na trybunie podczas meczu Cracovia-Wisła.

A tak tu było spokojnie. Leniwie. Nawet emocjonująca Wielka Gra była pozbawiona niepotrzebnego nerwu. Brrrrr.
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 31.05.2012, 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
powinno Cię zwyczajnie wykluczyć z naszego grona i kropka.

To mnie wyklucz ! Tylko pamiętaj że to Ja doceniłem wysiłek Tilliona swego czasu bo nikt z Was nawet nie "pierdnął" aby mu podziękować . Kolektyw i grono ??? Rolling Eyes
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 31.05.2012, 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta dyskusja w pewien przewrotny sposób pasuje mi do tego wątku - to takie polskie Exclamation Laughing

Apeluję o rozsądek i wyrozumiałość. Dobrej nocy, a jutro bądźmy dla siebie nawzajem milsi.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 31.05.2012, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 napisał:
...To mnie wyklucz ! Tylko pamiętaj że to Ja doceniłem wysiłek Tilliona swego czasu bo nikt z Was nawet nie "pierdnął" aby mu podziękować . Kolektyw i grono ??? Rolling Eyes

Rozumiem. Kolejny Pan od źdźbła i belki Rolling Eyes 24 godziny na zastanowienie.

I w takim razie ja przepraszam wszystkich za zachowanie kolegi.

Poczekamy może ze startem plebiscytu do jutra wieczora?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Freefall

PostWysłany: 31.05.2012, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Poczekamy może ze startem plebiscytu do jutra wieczora?

Tak chyba będzie najlepiej Smile.
Powrót do góry
Jakuz

PostWysłany: 01.06.2012, 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, proponuję poczekać do jutra - do godziny, powiedzmy 12.00 - jeśli autor tematu się reaktywuje i przedstawi zwykłą, sprawdzoną listę - lecimy dalej.
Jeśli nie, proponuję aby MirekK przejął obowiązki gospodarza plebiscytu i poprowadził resztę dalej wg swojego uznania. To oczywiście tylko propozycja, dawajcie uwagi jakby co.
Powrót do góry
afterc
remaster

PostWysłany: 01.06.2012, 23:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję KaR - na pewno będą nie lada emocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MirekK

PostWysłany: 01.06.2012, 23:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
proponuję aby MirekK przejął obowiązki gospodarza plebiscytu i poprowadził resztę dalej wg swojego uznania.

Raczej nic nowego nie planowałem i nie planuje forsować. Stary wypróbowany system. WojtekK, Rufin i Magog na poprzednich stronach dokładnie wyjaśnili dlaczego lista propozycji jest potrzebna. W końcu nie chodzi tylko o końcowy wynik i o to kto wygra. Dla mnie osobiście najważniejsza jest sposobność poznania czegoś nowego, a mam spore braki jesli chodzi o polską muzykę. Bez uporządkowanej i przygotowanej na spokojnie listy, raczej jest to niemożliwe. Poza tym sam proces formowania takiej listy może skłonić niektórych z Was do refleksji lub interesujących dyskusji (miejmy nadzieję na spokojnie Smile Wink ).
Crowley
digipack

PostWysłany: 02.06.2012, 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w tytule tematu jest potworny błąd? Wszech i czasy się ze sobą nie łączą.
Powrót do góry
MirekK

PostWysłany: 02.06.2012, 12:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiemy, ale z tego co sie orientuje tylko Andrzej może to zmienić. Właśnie PM-ka do niego poszła.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 02.06.2012, 12:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mieszajmy w to Andrzeja Wink Tytuł zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 3 z 39

Skocz do: