Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam, kupię, zamienię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 17.11.2019, 18:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania dwie rzadkie epki zespołu Riverside (w idealnym stanie!):
"Schizophrenic Prayer"
"Memories in My Head"

Wiem, że ten zespół wzbudza tu pewne kontrowersje (i zapewne nie tylko tu). Ja tam nawet lubię tych szarpidrutów, ale nie aż tak, żeby mieć w swojej kolekcji epki, a może kogoś to zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konik Polny
epka kompaktowa

PostWysłany: 17.11.2019, 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Mam do sprzedania dwie rzadkie epki zespołu Riverside (w idealnym stanie!):
"Schizophrenic Prayer"
"Memories in My Head"

Wiem, że ten zespół wzbudza tu pewne kontrowersje (i zapewne nie tylko tu). Ja tam nawet lubię tych szarpidrutów, ale nie aż tak, żeby mieć w swojej kolekcji epki, a może kogoś to zainteresuje.

Tego szarpidructwa w ich muzyce nie było za wiele. Za chwil kilka to bedzie ambientowa grupa.
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 17.11.2019, 20:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinienem dać cudzysłów albo uśmiechniętą buźkę, bo wyszło jak jakaś oblega, a to miało być pieszczotliwe określenie. Wink
Powrót do góry
Goran
epka analogowa

PostWysłany: 29.12.2019, 08:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprzedam analogi
Joe Cocker - Mad Dogs Englishnan 2lp VG 50zl
Miles Davis - Birth of the Cool Mint 40zl
Eric Clapton - 461 Ocean Boulevard Mint 50zł
Cream - Goodbye Mint 50zł
Stevie Wonder - Hotter Than July Mint 50zł
B.B. King - Live At Regal VG 30zł
B.B. King - Live In Cook County Jail Mint 50zł
Mainhorse - Mainhorse VG 30zł
Santana - Welcome VG 40zł
Santana - Amigos VG 40zł
Pierre Moerlen's Gong VG 30zł
Chuck Mangione - Feel So Good EX 40zł
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.04.2020, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę nietypowo dla tego kącika, ale potrzebuję do ważnych celów osobistych (nie na handel Exclamation) i pytam wszędzie:

Kupię nitrylowe rękawiczki rozmiar L, każdą ilość od 100 szt. i powyżej. Możliwa wymiana na lateksowe 1:1 (takie mam, ale i uczulenie Sad). Jakby ktoś coś - proszę o priv. Ważna sprawa Exclamation
B.J.

PostWysłany: 26.04.2020, 11:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EDIT: NIEAKTUALNE
Oddam za darmo książkę w stanie sklepowym:
Beksińscy. Portret podwójny (okładka twarda)
Poproszę tylko o pokrycie kosztów ewentualnej przesyłki.

Ostatnio zmieniony przez B.J. dnia 28.04.2020, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 26.04.2020, 11:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...i jeszcze:
Leszek Mazan - Kraków na słodko (album)
Paweł Jaroszewski - Kraków - kolory miasta (album)
+ 2 kryminały:
Bernard Minier - Krąg
Charlotte Link - Obserwator
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 25.05.2020, 11:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam na zbyciu:
Deep Purple - Unreal... Live In Poland, Katowice 3.12.2003 (bootleg na CD)

Ponadto odstąpię za czysto symboliczną kwotę (plus koszt wysyłki) następujące CD w świetnym stanie:
Scorpions - Face the Heat
Live - Awake: The Best of Live
Underground - Kto jest kim
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 30.06.2020, 17:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edit: NIEAKTUALNE

Oddam za darmo (chętny ponosi koszty ewentualnej przesyłki). Super albumy/eseje dla interesujących się sztuką (malarstwo i rzeźba).

Ostatnio zmieniony przez B.J. dnia 01.07.2020, 12:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Goran
epka analogowa

PostWysłany: 30.06.2020, 19:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuje Bessie Smith - The Complete Recordings . Wyszło pięć podwójnych CD, posiadam tylko vol.2 Pozostałe chętnie odkupie.
B.J.

PostWysłany: 11.07.2020, 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oddam za darmo 2 kortazary ze zdjęcia. Używane, w dobrym stanie, czytelne. W Kronopiach brakuje chyba kartki z dedykacją, ale nie było na niej żadnych innych treści (raczej). Zainteresowany pokrywa koszty przesyłki.

Goran
epka analogowa

PostWysłany: 06.08.2020, 12:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oddam za cene przesyłki pocztowej 23 tomy monografii muzyków. Wydawnictwo PWM
Wagner, Donizetti, Strauss, Paganini, Rossini, Moniuszko, Wieniawski, Bach, Messiaen, Ives, Puccini, Vivaldi, Mendehlsson, Prokofiew, Chopin, Purcell, Dworzak, Haydn, Musorgski, Bartok,Mozart, Beethoven, Haendel.

Książki w b.dobrym stanie.
Goran
epka analogowa

PostWysłany: 14.08.2020, 13:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprzedam odtwarzacz cd Denon DCD-800NE. Stan b.dobry , do listopada na gwarancji, nie naprawiany, mało używany, mam go jako drugi w innym pokoju ale doszedłem do wniosku że jeden wystarczy. Cena 1000zł, cena sklepowa 1700zł. Odtwarzacz koloru czarnego, oryginalne pudełko i wszystkie papiery.
caught
longplay

PostWysłany: 25.08.2020, 23:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja, z uwagi na przeprowadzkę, sprzedam po okazyjnej cenie (no, za bezcen niemalże) regał, a właściwie to nawet trzy, na płyty CD. Zmieści się na nich około 1700 sztuk. Wymiary ich to 153 cm wysokość, a szerokość dwóch to 83 cm, a trzeciego 40 cm. Można je zamontować obok siebie. Kolor ciemny brąz. W bardzo dobrym stanie. Odbiór osobisty w Krakowie. Ewentualnie mogę jakoś wysłać, ale jak, to musi kupujący zaproponować i koszty tego ponieść.
Oferta jest ważna tylko do najbliższej niedzieli. Smile

Link do oferty na olx:
https://www.olx.pl/oferta/regal-na-plyty-cd-krakow-atrakcyjna-cena-CID628-IDGalMH.html

Poza tym trochę fajnych płyt też tam jest Wink
https://www.olx.pl/oferta/plyty-cd-jazz-rock-progresywny-i-inne-CID751-IDF8xhm.html
Powrót do góry
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.08.2020, 07:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caught exists Shocked

Kupujcie Krakusy, fajna rzecz za grosze, mnie mój regał na LP kosztował 10 razy tyle Exclamation Razz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny
Strona 37 z 38

Skocz do: