Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o motocyklach
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 20.12.2013, 16:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Crossover - czyli ni pies nie wydra cos na kształt świdra - czyli cos co udaje skrzyżowanie SUVa z terenówka, a nie jest ani jednym ani drugim Very Happy

http://artrock.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Tarkus

PostPosted: 20.12.2013, 23:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Za to świetnie się sprawdza, jako auto rodzinne. No i niechcący zupełnie mam bardzo wypasione audio, JBL Smile
View user's profile Send private message Visit poster's website
gacek778
digipack

PostPosted: 21.12.2013, 10:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cure wrote:
Są też jeszcze rekiny finansjery, Ci mają nowe Bejce, Audiki itp. Im wszystko wolno, bo mają kasę, oni nigdy nie umrą, zawsze będą silni i bezkarni, zawsze najlepsi, pokonają nawet śmierć, na łożu.

Nie martw się przyjdzie i na nich czas. Chociaż mogą więcej bo mają luksusowe i bezpieczne fury więc z wypadku mają większe szanse.

WOJTEKK wrote:
Crossover - czyli ni pies nie wydra cos na kształt świdra - czyli cos co udaje skrzyżowanie SUVa z terenówka, a nie jest ani jednym ani drugim Very Happy

SUVa? A co to jest SUV? Laughing
Panowie nie róbmy jaj jak coś jest niby do wszystkiego to jest do niczego.
Te współczesne wynalazki nie dość że są szkaradne to i tak ustępują na praktycznie każdym polu używanym pojazdom bardziej renomowanych marek, które można kupić w ich cenie.
Poza tym dobre auta się skończyły najpóźniej po 2002 czy tam 3 roku.
Teraz się klepie badziewie i to bez względu na to czy to Mercedes, Renault czy Fiat.

A stara bejca typu rekin to piękny klasyk, za którego bym się dał pociąć. Tylko spalanie trochę boli Cool
Back to top
greg66
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 21.12.2013, 18:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja mam takie spostrzeżenia :

u nas jest totalny brak kultury jazdy autem ,na drogach panuje chamstwo i debilizm /nie biorę pod uwagę ludzi jeżdżących pod wpływem - za to powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów/
i to biorąc pod uwagę takie pierdoły jak brak kierunkowskazu przy zjeździe z ronda po wyprzedzanie na trzeciego.
Niestety brak jest naszych dzielnych policjantów w miejscach niebezpiecznych lub newralgicznych /owszem stoją zaczajeni za krzakiem tam gdzie wiedzą ,że kogoś złapią/ .
Ludzie nie znają znaków ani przepisów - wystarczy poobserwować co się dzieje gdy na jakimś skrzyżowaniu wyłączą światła.
Wg mnie bierze się to z tego ,że kilkanaście lat temu prawie każdy mógł otworzyć prywatną szkołę jazdy i prawie każdy mógł zostać instruktorem jazdy. Tych szkół były tysiące a poziom nauczania raczej mizerny. No i gdy te tysiące nowych kierowców po zdaniu egzaminu wyjeżdża na drogi to mamy efekt. Tu mówię o umiejętnościach jazdy bo na temat chamstwa trudno coś napisać. Jak ktoś jest takim osobnikiem w życiu to nic go nie zmieni za kółkiem.

To takie moje refleksje ,jeżdżę autem około 24 lat, miesiecznie robię koło 5tys km. i stwierdzam ,że naprawdę jest bardzo źle na naszych drogach.
akukuuu
epka kompaktowa

PostPosted: 21.12.2013, 19:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

,,, za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie po spożyciu
- to sznur i pierwsze wolne drzewo , za samą jazdę -konfiskata auta.
Back to top
gacek778
digipack

PostPosted: 21.12.2013, 20:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

akukuuu wrote:
za samą jazdę -konfiskata auta.

Konfiskata? No bez jaj.
Nie toleruję jazdy pod wpływem alkoholu ani tym bardziej narkotyków (co niestety jest równie groźne i wcale nie takie rzadkie) ale róże sytuacje się zdarzają. Umówmy się że świadoma jazda po spożyciu kogoś dyskwalifikuje ale co z syndromem dnia wczorajszego? Odkąd kiedyś rano zadzwonił kolega że miał wypadek i nie ma nikogo kto by zabrał jego motocykl inaczej na takie rzeczy patrzę. Wtedy się zbadałem na komendzie i wyszło 0,0 ale nie każdy ma taką możliwość a sytuacje są różne.
Zasadniczo uważam że dla pijanych (podkreślam pijanych) kierowców najlepszą karą byłoby zaraz po kontrolnym badaniu przestrzelenie obu kolan.

greg66 też często widzę takie dziwne zachowania. Ludzie nie potrafią jeździć po rondach, nie wiedzą zupełnie jak płynnie jechać podczas zwężeń, nie patrzą w lusterka, wymuszają pierwszeństwo. Ale też nie jest tak źle jak piszesz. Motocykliści szczególnie płaczą że jest źle ale wcale tak nie jest, nigdy mi się chyba nie zdarzyło podczas ciasnych manewrów żeby ktoś zrobił coś złośliwie. Wręcz widzę poprawę, ludziska często robią miejsce stojąc w korku, odsuwają się, wpuszczają a wcale nie muszą. Zawsze trafi się czarna owca ale nie demonizujmy, większość kierowców zna przepisy i zachowuje się na drodze przyzwoicie. Jedno jest pewne - zawsze trzeba dawać dobry przykład i nie robić nic na siłę, jak ktoś nas nie chce wpuścić to trudno.
Swoją drogą zdarzyło mi się kilka razy poczuć czyjeś drzwi przy kolanie, szczególnie panie tak zmieniają pas że nie ma gdzie uciekać.
Moim zdaniem jedyną słuszną zasadą, dzięki której jeszcze żyję jest zasada ograniczonego zaufania. Trzeba myśleć za innych na drodze i to na każdym kroku.
Nie jeżdżę aż tak dużo jak napisałeś ale motocyklem nakulałem już kilkanaście (a może nawet dziesiąt) tyś, samochodem też coś koło tego więc coś tam już widziałem.

Inna sprawa jest taka że młodzi ludzie myślą - płacę to mi się należy. To błędne przekonanie, niektórzy nie powinni mieć prawa jazdy. Poza tym kandydat powinien przechodzić na dzień dobry jakiś prosty test psychologiczny.
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 21.12.2013, 20:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

Syndrom dnia wczorajszego - trzeba wiedzieć kilka podstawowych rzeczy i się nie wpadnie - np. to że po solidnym ochlaju za kierownik nie siada się wcześniej niż po 24 godzinach, a po mniej solidnym - minimum 12 godzin.

http://artrock.pl/
Back to top
gacek778
digipack

PostPosted: 21.12.2013, 20:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

A no tak tylko pytanie kiedy się kończy ochlaj mniej konkretny a zaczyna konkretny?
Różnie to bywa. Wspomnianego dnia zakończyłem pewnie sporo po północy z wynikiem powiedzmy 8 browarów, poszkodowany dzwonił do mnie powiedzmy koło 10, pojechaliśmy na komendę było po 11 i wyszło 0,0. Przyznam że miałem spore obawy i bez badania bym nie wsiadł.
Back to top
Tarkus

PostPosted: 23.12.2013, 00:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Alkomaty jednorazowe można kupić na każdej stacji benzynowej.
greg66
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 27.12.2013, 18:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gacku778 może trochę przesadziłem ze swoją opinią ale...

prawie to samo miejsce kilka dni później Crying or Very sad

http://www.24opole.pl/13601,Tragiczny_wypadek_w_Skarbiszowie,wiadomosc.html
gacek778
digipack

PostPosted: 29.12.2013, 15:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kurde masakra. Matizy czy Seicenta to może poczciwe staruszki ale nie na dzisiejsze czasy. Kiedyś byłem zdania że jak ktoś nie umie jeździć powinien sobie sprawdzić właśnie takiego "maluszka" a jednak to jest złe podejście. Auto to tylko rzecz nabyta.
A swoją drogą że są miejsca dosłownie przeklęte gdzie ludzie giną częściej niż gdzie indziej.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum