Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o futbolu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 480, 481, 482, 483, 484, 485  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 24.03.2020, 14:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Życzę wszystkim, byśmy doczekali polskich drużyn w Lidze Mistrzów Exclamation Smile
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 24.03.2020, 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko, że najbogatsi chcą grać wyłącznie między sobą. Zobaczymy jak teraz zbiednieją, ale pojawiają się głosy, że meczów jest za dużo i nie ma sensu aby Real aby zagrać z Man. City miał grać wcześniej z FC Brugge.

Dla naszych to i LE może być nieosiągalna, chyba że Kulesza odkryje ropę naftową w Jeżewie albo Mioduski zbuduje fabrykę Polonezów Elektrycznych na Bielanach.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 24.03.2020, 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mioduski? Dla mnie facet - fenomen. Jak można być tak konkretnym biznesmenem z sukcesami i tak kompletną niedojdą w zarządzaniu klubem? Chyba że gość po prostu kompletnie się nie zna na piłce.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok

PostWysłany: 24.03.2020, 15:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to tak jak z fenomenalnymi piłkarzami a słabymi trenerami i odwrotnie.

Poza tym prowadzenie klubu to nie oglądanie meczu z trybun, rozmawiałem o tym z naszymi właścicielami. Jednemu się wydawało że to zarządzanie jak w biznesie a już po kilku tygodniach wiedział że to zupełnie co innego.
Cure
digipack

PostWysłany: 24.03.2020, 22:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liczę, że ta mafia fiutbolowa zostanie zaorana na wieki wieków amen, dzięki koronie.

Komu to w ogóle potrzebne?
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 24.03.2020, 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:

Komu to w ogóle potrzebne?

Co?
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.03.2020, 06:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mafia. Spoko, skończy się ta, zorganizuje się inna - natura nie znosi próżni.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 25.03.2020, 07:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie mogłoby nie być sportu zawodowego w ogóle.
Wszyscy się szprycują, każdy o tym wie, łącznie z organizacjami antydopingowymi.
Kasa za tym stoi szemrana i niebotyczna.

Powinien być tylko sport amatorski. LZSy chyba i tak zbytnio poziomem nie różnią się od zawodowych lig?
Dałem znak zapytania, albowiem jakiegokolwiek meczu (wliczając oczywiście TV) nie widziałem już lata.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 25.03.2020, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obecna sytuacja dobitnie pokazała jaką wydmuszką jest sport zawodowy. I że o sport tam chodzi w ostatniej kolejności
Szczególnie dotyczy to piłki nożna w Europie.
Białystok

PostWysłany: 25.03.2020, 09:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amatorski z nadania dekretem czy ukazem?
Muzycy też powinni grać za free po pracy w Biedronce lub Urzędzie Gminy. Very Happy
Białystok

PostWysłany: 25.03.2020, 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:

Powinien być tylko sport amatorski. LZSy chyba i tak zbytnio poziomem nie różnią się od zawodowych lig?
Dałem znak zapytania, albowiem jakiegokolwiek meczu (wliczając oczywiście TV) nie widziałem już lata.

Cholera, że Kulesza na to nie wpadł, przejechałby się przez Supraśl, Suraż, Tykocin, Knyszyn, Drohiczyn i wybrał co lepszych chłopaków, dał po tysiącu i grał z Legią i Lechem o MP.
Maciek

PostWysłany: 25.03.2020, 10:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można zaklinać rzeczywistość i uważać, że pieniądze nie zepsuły sportu (nie tylko piłki), oczywiście zepsuły także kulturę i wiele innych sfer i to rzecz jasna nie dziś, ani nie wczoraj. Wina w tym ani moja, ani Twoja, Białystoku. I jak pewne wiesz, pomiędzy bielą a czernią jest jeszcze trochę kolorów, więc jest jeszcze alternatywa dla wyboru: zarabiać 0zł (lub tysiąc, co dla Ciebie jest chyba tożsame) a milion. Zresztą niech sobie wszyscy zarabiają nawet i 10 milionów, ale jeśli kilka miesięcy przestoju to automatycznie widmo bankructwa wielu klubów, to chyba nie funkcjonują one na najzdrowszych zasadach? Ewentualnie system, w który się wplątały jest mocno wadliwy, nieprawdaż?
Muzyków (zawodowych!), którzy grają właściwie za darmo jest więcej niż Ci się, drogi Białystoku, wydaje. Myślę, że oni w debacie publicznej akurat będą mieli najmniej żalu do świata o pandemię. Część z nich sobie jakoś poradzi - zagra na weselu, sprzeda jakieś płyty itp. Oczywiście nie wszyscy. W dobie ekonomicznego kryzysu, który przed nami, kominowe płace piłkarzy, to będzie naprawdę jeden z mniej istotnych problemów ludzkości. Prędzej ze zrozumieniem spotkają się apele o pomoc niemieckich domów publicznych.
Białystok

PostWysłany: 25.03.2020, 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćku, uważasz że więcej piłkarzy gra za pieniądze niż za free? Serio?

Piłkarzy (zawodowych!), którzy grają właściwie za darmo jest więcej, niż Ci się drogi Maćku wydaje. Przejedź się po 3 i 4 ligach, gdzie łączą pracę z graniem.
Maciek

PostWysłany: 25.03.2020, 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A widzisz, ja naiwnie założyłem, że piłkarz zawodowy to taki, który utrzymuje się wyłącznie lub w głównej mierze z kopania piłki. Ale nawet jeśli są tacy, którzy są zawodowi, a graja za darmo, to chyba nie oni tworzą patologię w tej dziedzinie? Bo ja tak naprawdę napisałem o czymś zupełnie innym i każdemu życzę godnej płacy za godną pracę.
Białystok

PostWysłany: 25.03.2020, 11:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To kto ją w końcu tworzy, Lewandowski grający za niemieckie miliony Euro czy Angulo grający za kilkadziesiąt tysięcy złotych i jaka ich w tym wina?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 480, 481, 482, 483, 484, 485  Następny
Strona 481 z 485

Skocz do: