Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o futbolu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 432, 433, 434 ... 466, 467, 468  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 20.05.2019, 08:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
A tymczasem GKS Katowice pogra sobie w II lidze z Widzewem - drzewiej bywało, że takie mecze bywały hitami kolejki ekstraklasy.

Byłem kiedyś na finale Pucharu Polski, na stadionie Ludowego Wojska Polskiego. Mecz był straszliwie marny. Rozstrzygniecie padło w rzutach karnych, po celnym strzale bramkarza Bolesty. Była też oczywiście na meczu reprezentacja kibostwa warszawskiego z transparentem "Widzew-sprzedawczyki". Chodziło o podłożenie się Widzewa Górnikowi w ostatniej kolejce ligowej. ZOMO-wcy zerwali im ten banner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 20.05.2019, 08:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warsiawiacy mieli rację - bo się podłożyli - ale w tamtym czasie w polskiej lidze obowiązywała jedna zasada - Legia nie będzie mistrzem Polski. I nawet kluby, które się absolutnie nie lubiły, jak Widzew i Górnik były się w stanie dogadać.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 20.05.2019, 08:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Gliwicom majstra! A Legia... cóż... zapłaciła za możliwość zdobywania kompetencji przez trenerskich nowicjuszy. Jak się ma takich fachowców pod rząd, jak Romeo Jozak, Dean Klafurić i Ricardo Sa Pinto to czego wymagać? Oni mogli sobie zrobić "Kurs Trenerski w Słabej Lidze Europejskiej", a Legia i tak miała szczęście, że wylądowała na 2 miejscu.
Bednaar

PostWysłany: 20.05.2019, 08:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyny mecz klubowej piłki nożnej, na jakim byłem, to ŁKS - Lech Poznań. Trzecia kolejka ekstraklasy, jakieś późne lata 80-te.
ŁKS po dwóch kolejkach był zdecydowanym liderem, dwa pierwsze mecze wygrał po 4:1. Niestety z Lechem zremisował 2:2 i potem zaczęło się psuć.
Potem jeszcze byłem na meczu klasy okręgowej juniorów, bo kolega była tam sędzią liniowym: Stal Głowno - Boruta Zgierz. Stal wygrała 1:0. Głowno to miasto, w którym przyszedłem na świat Smile
Białystok

PostWysłany: 20.05.2019, 12:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Jedyny mecz klubowej piłki nożnej, na jakim byłem, to ŁKS - Lech Poznań. Trzecia kolejka ekstraklasy, jakieś późne lata 80-te.
ŁKS po dwóch kolejkach był zdecydowanym liderem, dwa pierwsze mecze wygrał po 4:1. Niestety z Lechem zremisował 2:2 i potem zaczęło się psuć.
Potem jeszcze byłem na meczu klasy okręgowej juniorów, bo kolega była tam sędzią liniowym: Stal Głowno - Boruta Zgierz. Stal wygrała 1:0. Głowno to miasto, w którym przyszedłem na świat Smile

Sprostuję i uzupełnię. To była 7 kolejka. Po 6 kolejce istotnie ŁKS był liderem. Było was 12.000 na tym meczu a gole dla was Więzik na 1:0 i Robakiewicz na 2:2.

Tak się składa że ja pierwszy raz na Ekstraklasie zawitałem zaledwie 2 miesiące wcześniej .... bo wcześniej jej nigdy u nas nie było.

Później nasze drogi z Bednaarem się definitywnie rozeszły. Smile
WOJTEKK

PostWysłany: 20.05.2019, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A teraz się znowu schodzą

Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 20.05.2019, 13:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To by musiał iść na Al. Unii i nie na spacer. Prędzej ja te techno z RFN polubię.
Mamrot zostaje. Ufff
Bednaar

PostWysłany: 20.05.2019, 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

Sprostuję i uzupełnię. To była 7 kolejka. Po 6 kolejce istotnie ŁKS był liderem. Było was 12.000 na tym meczu a gole dla was Więzik na 1:0 i Robakiewicz na 2:2.

Tak się składa że ja pierwszy raz na Ekstraklasie zawitałem zaledwie 2 miesiące wcześniej .... bo wcześniej jej nigdy u nas nie było.

Później nasze drogi z Bednaarem się definitywnie rozeszły. Smile

No widzisz, żaden ze mnie kibic, to i nie pamiętam takich rzeczy.
Ale zawsze darzyłem sympatią ŁKS - wychowałem się na osiedlu Karolew tam, gdzie się ten stadion znajduje, obecnie wraz z Atlas Areną. Cały czas zresztą mieszkałem w okolicach Łodzi, gdzie dominowali kibice Ełksy. Teraz też (Złotno). Tylko pracę mam w pobliżu stadionu pewnej drużyny II-ligowej Wink

Edit: znalazłem, sezon 1987/88, bardzo udany dla Łodzi, bo na zakończenie ŁKS był czwarty, a Widzew piąty. Czyli miałem 14 lat, jak byłem na tym meczu.
WOJTEKK

PostWysłany: 20.05.2019, 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To Ty strasznie młody jesteś, jesli w koncu lat 80-tych nie byłeś pełnoletni Very Happy

Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 20.05.2019, 20:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć Smile
Freefall

PostWysłany: 23.05.2019, 21:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczęły się MŚ do lat 20. Nasi zaliczyli planowy łomot z Kolumbią. Rywale, dużo lepsi technicznie i znacznie szybsi, bawili się z Polakami w kotka i myszkę. Ciężko się to oglądało. Naprawdę nie widać choćby jednego piłkarza, który mógłby w jakieś nieodległej przyszłości trafić do I reprezentacji.
W niedzielę starcie z metagalaktyczną potęgą - Tahiti. Zobaczymy, jak naszym pójdzie...
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 24.05.2019, 05:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinno być 0:5. Ani jednej sytuacji bramkowej! Niecelne podania, niezrozumienie, przegrywane pojedynki i szybkościowo i fizycznie. Dramatyczny występ.
WOJTEKK

PostWysłany: 24.05.2019, 07:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż... na szczęście zasnąłem ok. 75 minuty. Ale grali strasznie.

Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 24.05.2019, 07:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to się działo tuż obok mojej pracy.
Białystok

PostWysłany: 24.05.2019, 08:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ŁKSiakiem Sobocińskim w składzie.
Swoją drogą jeżeli tacy chłopcy mają z urzędu mieć plac w Ekstraklasie Confused
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 432, 433, 434 ... 466, 467, 468  Następny
Strona 433 z 468

Skocz do: