Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DINOZAUR ROKU 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz
digipack

PostWysłany: 09.03.2014, 21:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla Wojtkka wielkie dzięki za prowadzenie!

Wyniki całkiem okej - mam 3 płyty na podium, (łącznie) 3 w dziesiątce i 12 w trzydziestce, więc jestem dosyć zadowolony : )

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 09.03.2014, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, bardzo fajne podium, sporo moich typów dość wysoko, choć na Nine Inch Nails tylko ja zagłosowałem... No i Motorpsycho nisko - to dość niedoceniony zespół...

Ostatnio zmieniony przez Clive Codringher dnia 09.03.2014, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 09.03.2014, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtekk - jak zawsze sprawnie przeprowadzony ranking.

Teraz zdałem sobie sprawę, że zapomniałem zagłosować na:
New Model Army - Between Dog And Wolf

Płyty nawet na liście startowej nie było Crying or Very sad

Sam i tak niewiele bym zdziałał.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.03.2014, 21:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zapomniałem o dwóch płytach, które mi się bardzo podobały, ba, które nawet na artrocku zrecenzowałem - czyli Editors i The National - obie bylyby u mnie w 10tce - no ale sorry - taką mam już głowę.

Co do NIN, kurde tak od The Year Zero nic mi nie podchodzi - to już będzie trzecia płyta z rzędu, która mi się nie podoba, a poprzednie łykałem bez popitki..

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 09.03.2014, 23:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha, no i Stefan nie wygrał... . Fajne wyniki, widać, że forumowa konserwa górą Wink. Mi to akurat nie przeszkadza.
Głębokie ukłony dla ojca prowadzącego!
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.03.2014, 23:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sabsi niby lepsi od Bowiego? Chyba w łokciu ;P Generalnie bez zaskoczeń, kilka facepalmów (Rush, Fish, Purple, BS), kilka miłych dla mnie zaskoczeń, na kilka płyt głosowałem sam.
Aha, ode mnie Franz Ferdinand dostał punkty, bo to bardzo dobra płyta. Ryśka Parasol też dostała ode mnie, natomiast ściskam dłoń głosującym na One Of These Days i Bardo Pond Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 09.03.2014, 23:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyniki takie se, zastanawiam się co kilka rzeczy robi w strefie "z okładkami" ale jest do przyjęcia.
Podziękowania dla prowadzącego.
Powrót do góry
LPD
epka analogowa

PostWysłany: 10.03.2014, 09:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Ladies and Gentlemen, Damen und Herren, Madames et Messieurs. Oraz reszta swołoczy.

Witam na kolejnym wieczorze Dinozaurów! Dziś dowiemy się kto otrzyma tą prestiżową statuetkę za rok 2013

Oto statuetka:

Tym razem w wersji "Zrób to sam".

Nowe logo Rock Serwis?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: