Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

NIE MA MOCNYCH - Modry Efekt
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koniu
maxi-singel analogowy

PostPosted: 22.05.2014, 08:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

Podziękowania dla prowadzącego - bezapelacyjnie. Cieszę się, że przypomniałem sobie (a co do czterech ostatnich płyt: poznałem) dokonania Czechów. Przy pierwszym przesłuchiwaniu "nowych" dla mnie płyt zachwyciłem się płytą z 1975 roku i jej wygrana potwierdziła moje zdanie. Ale przedostatnia pozycja Coniunctio to dla mnie ogromne zaskoczenie in minus i skłania mnie do zastanowieniu się nad swoim gustem Embarassed . Dla mnie to bezapelacyjny numer 1 tej kapeli. Równie mocno polubiłem Svět Hledačů i chętnie widziałbym go na pudle, mimo iż niektórzy z Dinozaurów uważają go za najsłabszą płytę grupy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maciek
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 12.10.2016, 21:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Raz na jakiś czas odświeżam sobie 3 ostatnie płyty Modrego i dziś jest właśnie ten dzień. Właściwie to odświeżam sobie dziś tylko 2 ostatnie albumy, bo okazało się, że niedawno w opakowaniu Svitania dostałem 33 i jestem w tej chwili bez dostępu do tego materiału (choć sytuacja jest rozwojowa Wink).
Od ostatniego odsłuchu, który miał miejsce chyba właśnie podczas tejstrzelanki, zmieniło się u mnie niewiele. Ciut łaskawiej patrzę i słucham 33, ale za to Svět hledačů spada u mnie na ostatnie miejsce. Przyznam, że ciągle nie mogę się nadziwić, że tyle lepszych albumów z nim przegrało. No ale vox populi...Wink
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum