Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o trunkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.12.2019, 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:

Żołądkowa gorzka jest jak najbardziej w porządku.
Zresztą najważniejsze, że się woltaż zgadza, a nie, czy to jakiś single malt czy multiple malt Wink.

Zaladkowa gorzka jest w porzo, a krupnik jeszcze lepszy. Stare przyslowie pszczol mowi, ze niewazne jaka etykietka, byle dobrze sponiewieralo Wink
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.12.2019, 22:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam całkiem miłe wspomnienia związane z Gorzką Żołądkową... Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crazy
epka analogowa

PostWysłany: 28.12.2019, 22:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
Stare przyslowie pszczol mowi, ze niewazne jaka etykietka, byle dobrze sponiewieralo

ale to przysłowie ma się nijak do wymienionych przez Ciebie trunków, bo akurat i Żołądkowa, i Krupnik są po prostu niezmiernie smaczne Smile
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 28.12.2019, 22:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żołądkowa gorzka od paru jest wstępem na sierpniowe spotkania Tułowickie Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Freefall

PostWysłany: 28.12.2019, 23:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
Stare przyslowie pszczol mowi, ze niewazne jaka etykietka, byle dobrze sponiewieralo

I o to chodzi Smile.

Leptir napisał:
Ja również mam całkiem miłe wspomnienia związane z Gorzką Żołądkową... Wink

Ja też Very Happy.
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.12.2019, 23:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno dawno temu
Kiedy miałem jeszcze wątrobę
Cudowny bukiet

K o n i u
kaseta FeCr

PostWysłany: 30.12.2019, 10:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:

Cudowny bukiet

Czyżbyś zatęsknił za zestawem o wdzięcznej nazwie "Lornetka z meduzą".

B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 30.12.2019, 13:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po latach abstynencji nie tęsknię już do przedmiotów (konsumpcji), a raczej do sytuacji i okoliczności.
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 30.12.2019, 13:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
Zaladkowa gorzka jest w porzo, a krupnik jeszcze lepszy. Stare przyslowie pszczol mowi, ze niewazne jaka etykietka, byle dobrze sponiewieralo Wink

Otóż to - obie wchodzą mi bez problemu. Choć obecnie (z racji zamieszkania) delektuję się (od wielkiego dzwona - np. jutro Wink ) takim oto lokalnym specyfikiem

Crazy
epka analogowa

PostWysłany: 30.12.2019, 13:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja wczoraj oddałem ledwo napoczętą butelkę jakiegoś niby whisky, ale smakowego z "red hot cynamonem" Confused Raz, że nie lubię zestawienia słodkie-ostre (czekolady z chilli itp. to nie dla mnie), dwa że to jakoś zupełnie stawało mi laską cynamonową w gardle...
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 30.12.2019, 23:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stranger napisał:
Bart napisał:

Otóż to - obie wchodzą mi bez problemu. Choć obecnie (z racji zamieszkania) delektuję się (od wielkiego dzwona - np. jutro Wink ) takim oto lokalnym specyfikiem

Captain Morgan znam dobrze, ale preferuje Bacardi lub Kraken. Do drinkow albo i bez rozcienczania, mam na wykonczeniu taka oto 1.75L butelke:

Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 30.12.2019, 23:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
A ja wczoraj oddałem ledwo napoczętą butelkę jakiegoś niby whisky, ale smakowego z "red hot cynamonem" Confused Raz, że nie lubię zestawienia słodkie-ostre (czekolady z chilli itp. to nie dla mnie), dwa że to jakoś zupełnie stawało mi laską cynamonową w gardle...

Pewnie Fireball.... mialem na to faze kilka lat temu, ale mi przeszlo. Kieliszek bym w mrozny zimowy dzien wychylil, tak dla rozgrzania- fajnie pali w przelyku, ale wiecej to ciezko, bo za slodko.
Leptir

PostWysłany: 31.12.2019, 00:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A u mnie przywieziona jeszcze w lecie śliwowica ze Słowenii. Kupiłem ją na bazarze w Mariborze i dopiero teraz otworzyłem (co chyba dobrze o mnie świadczy Smile ). Wchodzi jak nóż w masło! Wink
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 03.01.2020, 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Dawno dawno temu
Kiedy miałem jeszcze wątrobę
Cudowny bukiet

K o n i u napisał:
Czyżbyś zatęsknił za zestawem o wdzięcznej nazwie "Lornetka z meduzą".

Panowie, te fotki - zwłaszcza ta Bidżeja - to chyba ze zbiorów Desy Wink
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 16.05.2020, 14:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obecnie nie pijam już prawie wcale innych trunków jak wina (zwłaszcza piwa nie tykam absolutnie w ogóle), ale w ostatnich dniach miałem okazję skosztować dwóch zupełnie innych produktów.

Same muzyczne skojarzenia. Ten Hendrick's to kolejny powód, żeby jednak nazwisko słynnego gitarzysty pisać z literą "x", bo łatwo o pomyłkę i zamiast kupić płytę - wybrać butelkę Wink Występuje w dwóch wersjach procentowych, mój egzemplarz to ten nieznacznie mocniejszy. Podobno niektórzy pijają gin bez dodatków, ja jednak wolę sobie wymieszać, dlatego tym razem wybrałem drinki z grenadyną. Połączenie gorzkiego i słodkiego znakomite, kolor też niczego sobie.

Później przyszedł czas na klasykę. Czekoladowy Mozart, o niezidentyfikowanym składzie (nie mogłem znaleźć szczegółów, może tajna receptura?), w smaku przypomina nieco irlandzkiego Baileysa, zarazem dorównuje mu poziomem. Gęsty krem, z bardzo lekką nutą goryczy, dzięki czemu słodycz podczas spożycia nie przytłacza. Opakowanie, jak widać na zdjęciu, to klasa sama w sobie, przykuwa uwagę.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: