Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o samochodach
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Geminiman
Gość

PostWysłany: 18.07.2014, 17:09    Temat postu: Przy muzyce o samochodach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako że jestem prawdziwym mężczyzną, to takie osoby interesują się też samochodami. Dlatego chciałbym was zapytać, jakie macie samochody i o jakich autach marzycie. Ja w chwili obecnej mam Nissana Almerę N15 z 1999 roku. Samochód jest pięciodrzwiowym hatchbackiem, polakierowanym na jadowicie zielony kolor. Jako że jest to prawdziwy Japończyk (numer VIN zaczyna się od JN1), to nie było w nim wielu awarii. Oczywiście były przeprowadzone naprawy, jak wymiana niektórych paneli karoserii z powodu korozji nadwozia (to przypadłość tego modelu) czy zamontowanie nowego układu kierowniczego. Jeśli chodzi o auto, jakie może być kupione w przyszłości, to w rachubę wchodzą tylko samochody z Japonii. Główne powody to niezawodność aut wyprodukowanych w Kraju Kwitnącej Wiśni (przy czym mam na myśli modele faktycznie wyprodukowane w japońskich fabrykach a nie w europejskich) PS: Ten Nissan jest mojej mamy, która prowadzi to auto. Jakby co, to ona jest całkowitym zaprzeczeniem stereotypowej baby za kółkiem, gdyż stara się jeździć bardzo ostrożnie.
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 18.07.2014, 18:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoda Fabia Kombi 1,4 MPi, 2006 rok, srebrny metalik, prawa jazdy nie posiadam, Żonka jest kierowcą - jeździ bardzo dobrze - ostrożnie, ale jak trzeba to da gaz do dechy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Geminiman
Gość

PostWysłany: 18.07.2014, 19:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Almera mojej mamy ma silnik o pojemności 1,4 litra i moc 87 KM.

Kiedyś, bardzo dawno temu marzyłem o Skodzie Octavii w wersji Laurin & Klement. Wszystko dlatego że do moich motoryzacyjnych fetyszy należy beżowa (skórzana) tapicerka we wnętrzu pojazdu, oraz (opcjonalny) system fabrycznej nawigacji z dużym kolorowym ekranem na desce rozdzielczej.
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 18.07.2014, 21:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek byście nie mieli dobrych samochodów - to są tylko przyrządy, narzędzia. Nic więcej.
Mogą być ładne, lub brzydkie, lepsze, lub gorsze - ale każdy spełnia funkcję, dostarczy do celu.
Ten najdroższy, po paru latach też zacznie się psuć. Nie rozumiem fetyszystów wypierdzianych wozów.
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 18.07.2014, 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jeżdżę De Tomaso Pantera: http://autokult.pl/2013/07/28/de-tomaso-pantera-klasyka-wloskiej-egzotyki-lekcja-historii

Kapitalna bryka Smile! Wyciąga 280 km/h no i można wyrywać laski Cool.
Powrót do góry
Jakuz

PostWysłany: 18.07.2014, 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja w weekendy poruszam się Countachem :

Co prawda na zakupy nie podjadę, ale za to udało mi się ostatnio skoczyć 16 metrów na studzience oraz wyprzedzić na światłach beemkę - ależ miał minę kierowca!
Powrót do góry
Andy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 18.07.2014, 22:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuzie, zapomniales go przerejstrowac Rolling Eyes Wink
Geminiman
Gość

PostWysłany: 18.07.2014, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie interesują mnie sportowe dwuosobowe samochody z centralnie umieszczonym silnikiem.
Powrót do góry
Jakuz

PostWysłany: 18.07.2014, 22:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nas nie interesuje co myślisz o samochodach? Jak myślisz? Możliwe to jest?
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 18.07.2014, 22:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w niedzielę do kościoła jeżdżę prastarym sejem.

Natomiast na co dzień cenię prostotę i wybieram przaśnego nieco Vanquisha.

Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 18.07.2014, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam prosty rodzinny Peugeot3008, ale ma dwie zalety - grip zmiany przełożenia oraz system muzyczny JBL. Aktualnie mam bardziej wypaśny sprzęt grający w aucie, niż w domu Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cure
digipack

PostWysłany: 19.07.2014, 09:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przebiliście mnie koledzy Smile
Ja na niedzielę mam Yougo:

Na codzienne trasy Oltcit:

Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 19.07.2014, 10:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samochód - jak słusznie zauważył Cure - to tylko narzędzie. Ma być prosty, ekonomiczny i bezawaryjny. W moim przypadku - ze względu na rodzinę - również pakowny. Fabia Kombi spełnia mniej więcej te oczekiwania, mogłaby jednak być nieco większa. Tutaj lepiej się sprawdza np. Opel Astra kombi (rocznik 2007) - własność mojego szwagra.
Mam jednak pewną słabość motoryzacyjną - do starszawych, kanciastych Volvo, najlepiej kombi:

Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 19.07.2014, 20:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mógł być hit! Chciałbym ją mieć, w tym właśnie kolorze.
Powrót do góry
Geminiman
Gość

PostWysłany: 19.07.2014, 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:

To mógł być hit! Chciałbym ją mieć, w tym właśnie kolorze.

Tyle że Syrena Sport już z góry miała pozostać prototypem do końca swego istnienia. Produkcja tego auta w ogóle nie wchodziła w rachubę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: