Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o samochodach
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gacek778
digipack

PostPosted: 20.08.2014, 11:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cure uwierz mi że są tacy co sprzedają chociaż tak jak napisałeś to czysty absurd.
Zresztą wolałbym nawet 10 letnie auto klasy premium niż nowe Twingo ale to już moje dywagacje.
Myślę że takie samochody w wersji salonowej się nie przyjmą bo za kilka groszy więcej (powiedzmy dorzucasz 1 wypłatę) masz nową Corse, Fieste czy tego typu wynalazek a to jednak już trochę inne auto. Nie mam wątpliwości że ktoś tymi autami jeździ i są desperaci którzy kupią to w salonie ale ileż jest takich osób? Poza tym teraz każda marka ma taki dziadkowóz w swojej ofercie, skoda ma Citygo które nawiasem mówiąc zdarza mi się spotkać na drodze, Ford ma Ka (którego można nabyć od około 30 kafli) i też jest to stosunkowo popularny model, Opel ma tego nieszczęsnego Adama, Fiat 500 itd itp.
Zauważyłem też że te samochody masowo zaczynają się pojawiać na naszych drogach dopiero po kilku latach. Tak było z VV Lupo, którego nigdy nie widziałem a od jakiegoś czasu wszędzie tego pełno.
Ja oczywiście moje spostrzeżenia biorę z jazdy po mniejszych miastach, trasach i niekiedy po Krakowie, może w Wawie jest więcej ludzi którzy z nadmiaru wolnej gotówki kupują sobie takie wynalazki jednak tutaj tak jak pisałem są to rodzynki na drodze.
Back to top
View user's profile Send private message
Geminiman
Guest

PostPosted: 20.08.2014, 12:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Zauważyłem też że te samochody masowo zaczynają się pojawiać na naszych drogach dopiero po kilku latach. Tak było z VV Lupo, którego nigdy nie widziałem a od jakiegoś czasu wszędzie tego pełno.

Musisz wiedzieć o tym, że Volkswagen Lupo nigdy nie był oficjalnie oferowany w Polsce. Jedynie jego hiszpańskiego bliźniaka oferowali, czyli Seata Arosę. A słyszałeś jak jakiś czas temu nagłośnili tą wersję Lupo, która średnio spala 3 litry oleju napędowego. O dziwo czasami spotkałem to auto.
Back to top
Crowley
digipack

PostPosted: 20.08.2014, 16:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nikt tego Twingo nie będzie kupował jako jedynego auta w rodzinie. A jako drugi dla baby na zakupy nada się w sam raz. Zresztą nowe samochody kupuje się m.in. dlatego, że można na nie dostać w miarę normalny kredyt.

W dużych miastach takich wozidełek jeździ mnóstwo.
Back to top
Crowley
digipack

PostPosted: 04.09.2014, 10:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

http://www.caradvice.com.au/305999/2015-mazda-mx-5-revealed/photos/

Wink
Back to top
Geminiman
Guest

PostPosted: 05.09.2014, 09:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Teraz napiszę o specjalnych samochodach, którymi są wożone głowy państw. Jednym z nich jest Toyota Century Royal, którą ma Cesarz Japonii Akihito. On dostał ten samochód w lipcu 2006 roku i jest on następcą Nissana Prince Royal, który był specjalnie zaprojektowany dla jego ojca Hirohito w 1976 roku. Teraz powiem o wykończeniu tego samochodu. Stopnie są pokryte granitem, tapicerka jest zrobiona z najdelikatniejszej wełnianej tkaniny, a oświetlenie wnętrza okrywa ręcznie czerpany papier ryżowy. Silnik ma 12 cylindrów, pojemność 5 litrów i moc maksymalną 280 KM. Łącznie dla rodziny cesarskiej powstały cztery sztuki tego modelu, a cena każdego z nich wynosiła niemal 535 tys. dolarów. Jak według was wypada Toyota Century Royal, jeśli porówna się ją z innymi specjalnymi pojazdami głów państw, do których należą Cadillac One Baracka Obamy czy Bentley State Limousine królowej Elżbiety II.
Back to top
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 05.09.2014, 22:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Crowley wrote:
http://www.caradvice.com.au/305999/2015-mazda-mx-5-revealed/photos/

O, wkroczyłeś w wiek, gdy potrzebna jest przedłużka do penisa? Wink Rozważ Nissana GTR.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crowley
digipack

PostPosted: 06.09.2014, 18:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ale ja już jedną MX-5 mam. Very Happy Kupiłem jako pierwszy samochód. Polecam, bo gwarantuję, że tak rewelacyjnie jeżdżącego auta nie da się kupić taniej.
Back to top
gacek778
digipack

PostPosted: 07.09.2014, 16:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

W życiu bym takiej Mazdy nie kupił ale trzeba przyznać że ładna. Chociaż tak trochę wygląda jak auto bardziej dla kobiety.
Back to top
Geminiman
Guest

PostPosted: 18.09.2014, 15:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśli chodzi o Mini produkowane w latach 2001-2006, to fabryczna nawigacja była w tym modelu czymś obligatoryjnym. Dlaczego? Jak wiecie na środku deski rozdzielczej tego auta znajdowała się wielka tarcza prędkościomierza. Zamówienie fabrycznej nawigacji sprawiało że prędkościomierz był mocowany na kolumnie kierownicy obok obrotomierza, a to miejsce na środku deski rozdzielczej zajmował duży kolorowy ekran nawigacji. Zatem jeśli chciałeś mieć w Mini prędkościomierz za kierownicą, musiałeś zamówić fabryczną nawigację. A ja jestem zwolennikiem takiej rzeczy w autach, jak system fabrycznej nawigacji.
Back to top
Crowley
digipack

PostPosted: 18.09.2014, 19:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Geminiman wrote:
A ja jestem zwolennikiem takiej rzeczy w autach, jak system fabrycznej nawigacji.

A aktualizowałeś mapy w takiej na przykład Toyocie Avensis? Jedyne 1000 zł taka przyjemność kosztuje, a spiracić od którejś tam wersji oprogramowania się nie da i trzeba jechać do serwisu albo używać zdezaktualizowanych. Przy ilości remontów i budów w Polsce życzę powodzenia.
Inna sprawa, ze ten prędkościomierz wielkości talerza był tak genialny, ze nie wyobrażam sobie bez niego Mini.
Back to top
Geminiman
Guest

PostPosted: 18.09.2014, 19:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Moj samochód to Nissan Almera N15 z 1999 roku, a do tego modelu nie przewidziano jakiejkolwiek fabrycznej nawigacji. Jeśli chodzi o Avensisa, to mój kuzyn ma ten samochód, tyle że jest to pierwsza generacja, wersja sprzed face-liftingu. Raczej też nie kojarzę żeby do pierwszej generacji Toyoty Avensis była oferowana fabryczna nawigacja z dużym kolorowym ekranem.

Jeżeli chodzi o kolejną generację Mini, to deska rozdzielcza z fabryczną nawigacją wyglądała tak.
Back to top
Cure
digipack

PostPosted: 26.10.2014, 17:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Od ok. 1,5 miesiąca objeżdżam swojego nowego kombiaka (używka).
Zdecydowałem się na automat (m.in. dlatego, że sprzedawał go pierwszy właściciel). Trochę się obawiałem jak się tym jeździ, teraz już wiem - wspaniale.
Wiem, że ukręciłem bat na siebie, bo z pewnością nie kupię już nigdy manuala Cool
Back to top
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 26.10.2014, 19:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Auto w automacie, popowy Genesis... Starzejecie się Kubuś Wink
remaster

PostPosted: 26.10.2014, 20:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Majkel wrote:
Auto w automacie, popowy Genesis... Starzejecie się Kubuś

A Ty Majkuś młodniejesz Very Happy
Cure
digipack

PostPosted: 27.10.2014, 10:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Majkel wrote:
Auto w automacie, popowy Genesis... Starzejecie się Kubuś Wink

Mogę napisać - na szczęście Cool
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum