Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pustynna burza, czyli stoner, sludge, doom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 04.05.2017, 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Black Willows - Samsara
A to sobie właśnie sprawdzam. Zaskakująco dobre; ale może to zmiana mojego nastroju, bo przez ostatnie lata wystarczały mi w tych okolicach rakiety jądrowe gotowe na strzał (ten świat to jest gówno, nie dajmy, by trwał). Na razie jestem w jednej czwartej, wciąż nie znużony; jeśli konwencja nie ruszy w inną stronę, może nawet przesłucham do końca Cool
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 05.05.2017, 16:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lada moment ukaże się nowa płyta jednego z ciekawszych polskich zespołów tego nurtu, czyli grupy Sautrus. Tym razem panowie wydają się skręcać nieco w stronę progresywnych rozwiązań, co trochę mnie martwi, ale nie będę oceniał przed poznaniem całości. Póki co są dwa długie utwory. Brzmią naprawdę dobrze, choć brakuje mi w nich trochę więcej czystego łojenia bez większych kombinacji. Tak czy siak, zapowiada się nieźle.

Wideło: https://www.youtube.com/watch?v=5sFFIbqBYhg
Audio: https://sautrus.bandcamp.com
Maciek

PostWysłany: 15.06.2017, 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie Homme i spółka mają coraz słabszy związek z pustynią, ale ten wątek i tak należy do nich. Panie i panowie, nadchodzi nowy album Queens of the Stone Age

The Way You Used to Do: https://www.youtube.com/watch?v=GvyNyFXHj4k
Maciek

PostWysłany: 21.06.2017, 21:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowa Samsara Blues Experiment - One With The Universe (2017). Majkel znowu będzie wciągał miał nosem Wink

https://www.youtube.com/watch?v=FR1whP2G06s
Bednaar

PostWysłany: 21.06.2017, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rewelacja, drug pod rząd wpis w tym wątku na temat grupy, którą znam: Queens..., a potem Samsara... Smile
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 21.06.2017, 22:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar, jak tak dalej pójdzie, to przejdziesz do frakcji rockowej na FD Wink.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 22.06.2017, 09:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans, Queens... słuchałem x lat temu, a Samsarę usłyszałem jakieś 2-3 lata temu w samochodzie kolegi i jakoś tak się spodobało, że nawet ściągnąłem płytę, ale szybko przeszło Cool
Za to mam ochotę czasem posłuchać Sonic Youth, a ostatnio - przez Windmilla - nawet Mudhoney.
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 22.06.2017, 10:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaarze, tak to się niepozornie zaczyna Smile

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/

Ostatnio zmieniony przez Windmill dnia 02.07.2017, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 22.06.2017, 10:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwykle tak mam, że przez jakiś czas (1-2 tygodnie) namiętnie słucham jakiejś kapeli rockowej, ale zawsze potem z przyjemnością wracam na swoje dżezowe podwórko Smile
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 22.06.2017, 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Nowa Samsara Blues Experiment - One With The Universe (2017). Majkel znowu będzie wciągał miał nosem Wink

https://www.youtube.com/watch?v=FR1whP2G06s
Dziw, ale przesłuchałem właśnie w całości. Może dlatego, że nie jest jakoś szczególnie stonerowa Very Happy
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 22.06.2017, 12:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strasznie muliste, do tego wokalista niespecjalny. Takich płyt jest na kopy.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Majkel

PostWysłany: 22.06.2017, 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie sprowadzić tonę tego mułu do Katowic Wink

PostWysłany: 02.07.2017, 12:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samsarę prędzej czy później dopadnę bo warto to mieć na oryginalnym krążku.
Gorzej z innym Świętym Graalem, którego cena nie chce spaść od wielu lat:
Nemesis - The Day Of Retribution - mam te nagrania na kasecie magnetofonowej - niby słabsze to od właściwego Candlemass, amatorsko nagrane wczesne wersje znanych przebojów. Ale sentyment pozostał i jak sobie z jutuby puściłem to aż się chłodniej zrobiło Wink
digipack

PostWysłany: 14.08.2017, 10:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek czy jest jakiś rodzimy sklep oferujący Palm Desert na CD?
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 14.08.2017, 10:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
Maciek czy jest jakiś rodzimy sklep oferujący Palm Desert na CD?

Ja kupowałem bezpośrednio od zespołu (kontakt mailowy + koncert), ale widziałem też, że sprzedawali całą dyskografię na allegro, gdzie ceny ich płyt utrzymywały się na poziomie 20-25 zł. Sprzedawali też pakiety, w których 4-5 płyt wychodziło w podobnej cenie.
Na Allegro w tej chwili pustki (w zakończonych aukcjach widać, że w czerwcu jeszcze je wystawiali), ale możesz się odezwać do użytkownika kyuss7 (to jeden z członków zespołu) lub napisać do nich maila. Przed zakupem rzuć uchem na Spaceslug - to też zespół powiązany z nimi personalnie, szkoda przegapić Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: