Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - JETHRO TULL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.02.2015, 19:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aqualung -1,25
Thick as a Brick +1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 27.02.2015, 19:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thick as a Brick +1
Aqualung -1,25

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gharvelt

PostWysłany: 28.02.2015, 00:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie rundy 20 - FINAŁ

Głosy oddało 25 osób, a ostatnim odpadającym albumem, który tym samym zajmuje drugie miejsce, jest Aqualung, kończący rywalizację z wynikiem -28,5.

Zwycięsto przypadło albumowi Thick as a Brick, z punktacją równą -17,25.

Dziękuję wszystkim uczestnikom zabawy za udział, a także za wszelkie dyskusje, komentarze i uwagi.
gharvelt

PostWysłany: 28.02.2015, 00:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tutaj klasyfikacja końcowa:

1. Thick as a Brick

2. Aqualung

3. Stand Up

4. Heavy Horses
5. Songs from the Wood
6. Minstrel in the Gallery
7. Benefit
8. A Passion Play
9. This Was
10. War Child
11. Stormwatch
12. Roots to Branches
13. The Jethro Tull Christmas Album
14. Rock Island
15. Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!
16. Catfish Rising
17. Crest of a Knave
18. The Broadsword and the Beast
19. J-Tull Dot Com
20. Under Wraps
21. A

Andy

PostWysłany: 28.02.2015, 02:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thanks, gharvelt. Cool
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 28.02.2015, 07:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziękowania dla Ojca Prowadzącego!

Wyniki dość znacząco różnią się od mojej prywatnej listy, choć nie są tak drastycznie odmienne, jak w przypadku rankingu płyt Genesis. Mam nadzieję, że równie ciekawie będzie w trakcie strzelanki do Yes, choć tam zapewne wszystko sprowadzi się do ustalenia pozycji od drugiej w dół. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 28.02.2015, 08:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziękowania, w kilku momentach wykazałeś się wyjatkową cierpliwością i spolegliwością.
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.02.2015, 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również nieco bym przemeblował listę, ale prawdą jest też, że Jethro Tull nagrał sporo płyt na mniej więcej równym poziomie i inna kolejność specjalnie nie razi. Smile Ogromne podziękowania za doskonałe prowadzenie dla gharvelta!
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 28.02.2015, 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
A tutaj klasyfikacja końcowa:
(...)17. Crest of a Knave (...)

Najlepsza płyta JT dopiero na 17-stym miejscu Confused Ja wiedziałem, że tak będzie Razz dlatego nie głosowałem Wink
Freefall

PostWysłany: 28.02.2015, 14:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dla gharvelta za poprowadzenie zabawy!
A wyniki całkiem, całkiem, może zmieniłbym nieco kolejność w paru wypadkach, ale generalnie jest w porządku. Siedem najlepszych płyt Jethro w pierwszej siódemce Smile.
Powrót do góry
Quasarsphere
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.02.2015, 15:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

This was zdecydowanie dla mnie za nisko.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 01.03.2015, 01:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziekowania dla gharvelta za prowadzenie.
Na pewno ten plebiscyt dostarczył nieporównywalnie więcej emocji, niż to miało miejsce w przypadku The Doors.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 01.03.2015, 10:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo był dłuższy.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 01.03.2015, 11:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt-cie, dziękuję i przepraszam!
Dziękuję za umożliwienie mi uczestniczenie w plebiscycie do końca jego trwania i także za to, w jakim stylu przeprowadziłeś tenże (znać klasę).
Przepraszam za to,że stałeś się tego plebiscytu szwarccharakterem przychylając się do mej prośby, która gdy ją złożyłem zdawała się, mnie w każdym razie, nie wiele znaczącym odstępstwem od głównej idei tej, podkreślę to, zabawy. Z kolei ja zostałem jakąś mroczną postacią, której nie chce się uczestniczyć w klasycznym ujęciu, lub też, jak to rezolutnie ujął Ktoś z kapituły<<zaciętym trybem w mechanizmie gry>>.

Nadmienię, iż przystępując do zabawy byłem szczerze zdeterminowany by bawić się do końca. Głównie dlatego, że lubię to ale też brałem pod uwagę pewną szansę na uzyskanie wiarygodniejszych wyników w oparciu o parametr: stałej liczby głosujących. Jakkolwiek, bezwzględnie, szanuję prawo innych do przejścia w hmm... nie sprawcze uczestnictwo. Cassus kolegi Wojtekk, dla którego, jak zrozumiałem, emocja zwana rozterką kładzie się zbyt dużym cieniem na powszechnym pojmowaniu definicji słowa:zabawa.Stało się jednak, iż musiałem pracować. A mam wtedy b. trudny a wręcz niemożliwy dostęp do internetu.
Poprosiłem zatem Prowadzącego o korespondencyjną formę i upublicznianie moich typów. Ot i wszystko.
Nie jednocząc się zupełnie z poglądem, iż Prowadzący powyższą sytuację mógłby wykorzystać do jakichkolwiek nadużyć, dla mnie jest jak Żona Cezara, to jednak przepraszam wszystkich za to zdarzenie.
Poniżej upubliczniam tę część mojego e-maila do gharvelta (z 18.02), która dotyczy mego typowania:

...O ile powyższe nie narusza zasad turnieju, będę zobowiązany za pomoc w uczestnictwie, choć takim, w zabawie. Oto lista, pogrubienia pominę:
1.Songs from the wood
2. Stand up
3. Heavy horses
4.Thick as a brick
5.Aqualung
6.War child
7.This was
8.Minstrel in the gallery
9.Benefit
10.Stormwatch
11.A passion play
Pozycje 1,2,3 to moje propozycje na podium.Wywalanie od dołu. Płyta, która wypada głosami kapituły, z tej listy wypada także. Wówczas proszę użyć tytułów sąsiadujących.Bronię <War child>dopóki nie wypadnie, co zapewne szybko nastąpi. Później proszę już tylko o publikację minusowych tytułów. Gdyby ta prośba nie sprawiła szczególnej subiekcji, będę zobowiązany.
Piotr (esforty)
afterc
remaster

PostWysłany: 01.03.2015, 11:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i po co jątrzysz ?
Nikt z gharvelta nie robił szwarccharakteru.
Luźno dyskutowaliśmy o tej sytuacji i o regulaminie, mając na uwadze imperatyw, że o wszystkim decyduje Prowadzący.

Mam jednak nadzieję, że rozsądek przeważy nad szczerymi zdeterminowaniami nieobecnych by bawić się do końca - i zastrzeżemy to regulaminie ( choćby umownie ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Strona 45 z 46

Skocz do: