Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DINOZAUR ROKU 2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 17.03.2016, 17:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze że się udało bo w pewnym momencie już wątpiłem Cool

Wygrał myślę zasłużenie Anekdoten, bardzo wysoko Lizard, ktoś poza mną zagłosował na Knopflera. Szkoda mi dobrych płyta Hacketta, z Killing Joke liczyłem na podium, Gilmour poległ boleśnie i Jarre też (sam pominąłem ten świetny przecież album).
Jakby trochę więcej osób zagłosowało zabawa byłaby bardziej emocjonująca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szbe
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 17.03.2016, 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisał:
WOJTEKK napisał:
A było na pierwszym dłuższy czas.

Przy takiej frekwencji wystarczyły pewnie listy moja i Gharvelta, żeby Parker był wysoko. Ile osób na to łącznie zagłosowało? Cztery?

Na pierwszym Mr. Green (przemieliła mnie ta płyta)

Pierwsze miejsce - pełne zaskoczenie, z szacunku zabieram się do odsłuchu... Wink
Powrót do góry
jarex
digipack

PostWysłany: 17.03.2016, 23:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W kwestii formalnej, obowiązujący standard zamieszczanych zdjęć to nadal 500x500?
Powrót do góry
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 19.03.2016, 15:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdybym wziął udział -- czego nie uczyniłem, choćby dlatego, że musiałbym wówczas przesłuchać więcej płyt -- Wodecki i u mnie zająłby najpewniej drugie miejsce. Anekdoten chyba trzecie, przed czwartym Księżycem.
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 19.03.2016, 22:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jarex napisał:
W kwestii formalnej, obowiązujący standard zamieszczanych zdjęć to nadal 500x500?

nie - jaki się da Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: