Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Yello
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esforty
album CD

PostWysłany: 16.10.2016, 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zachodzę w głowę dlaczego Państwo Broccoli nie zamówili dotychczas u Yello piosenki, do któregoś z Bond-ów. Takie "The Rhythm Divine" z mojej ulubionej "One second" wyraźnie wskazuje na wyjątkowe predyspozycje.
Pierwszy, mój, kontakt z nimi to "Stella", która spodobała się bardzo.Potem przyszła kolej na wcześniejsze płyty, przy czym debiut odebrałem chłodno i mam tak do dzisiaj. Reszty płyt słucham z satysfakcją, jeśli wyłączyć "Pocket Universe".
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 17.10.2016, 06:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:
Zachodzę w głowę dlaczego Państwo Broccoli nie zamówili dotychczas u Yello piosenki, do któregoś z Bond-ów. Takie "The Rhythm Divine" z mojej ulubionej "One second" wyraźnie wskazuje na wyjątkowe predyspozycje.

Na składance 'Eccentrix Remixes' znajduje się utwór 'Topaz' - idealnie pasujący do filmów sensacyjnych pokroju Bonda.

Leptir napisał:
Dobra robota Clive! Kompetentnie i rzeczowo napisane.

Dzięki!! Embarassed
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.05.2017, 00:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kraftwerk na diecie bogatej w Prozac:
Bostich: https://www.youtube.com/watch?v=PeNIpWT-3vk
Maciek

PostWysłany: 30.06.2020, 07:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia hula nowy singiel. Potencjał przebojowo-wakacyjny wysoki! Mocno pachnie The Race.
Waba Duba
Leptir

PostWysłany: 30.06.2020, 09:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie blisko The Race, ale spokojnie jestem w stanie sobie to wyobrazić rozkręcone na cały regulator w sopockim beach barze. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek

PostWysłany: 30.06.2020, 09:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do kobiet, którym nie chodzi nóżka do Yello nie warto nawet podchodzić. Do facetów zresztą też nie. Wink
Crowley
digipack

PostWysłany: 30.06.2020, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę za bardzo jak The Race, ale Yello zawsze na propsie.

Maciek napisał:
Do kobiet, którym nie chodzi nóżka do Yello nie warto nawet podchodzić. Do facetów zresztą też nie.

I tego się trzymajmy.

Super wiadomość, że będzie nowa płyta. Toy była rewelacyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 30.06.2020, 15:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako wieloletni fan Yello kręcę nosem. To już było i to wielokrotnie... Zamiast The Race przypomina mi to mocno Squeeze Please z 1999 roku i płyty Motion Picture. Zresztą Yello od 2003 roku gra w kółko to samo...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: