Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - WEATHER REPORT (edition: 2017)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 06.12.2017, 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym widział to tak:

1. Sweetnighter
2. Mysterious Traveller
3. Weather Report
4. I Sing The Body Electric
5. Black Market
6. Tale Spinnin'
7. Heavy Weather (1977)

A dalsza kolejność to już nie ma takiego znaczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.12.2017, 16:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo, Bednaarze, za przednia zabawę! Smile

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
epka analogowa

PostWysłany: 06.12.2017, 23:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do podziękowań dla prowadzącego. Mój Top Ten:

1.Sweetnighter
2.Mysterious Traveller
3.Tale Spinnin'
4.Black Market
5.I Sing The Body Electric
6.Weather Report (1971)
7.Heavy Weather
8.Night Passage
9.Procession
10.Weather Report (1982)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 07.12.2017, 08:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Większość osób z tych, które przedstawiły swoich ulubieńców, uznaje Sweetnighter za najlepszą płytę WR, są też pojedyncze przypadki: debiut oraz Mysterious Traveller - obie płyty zajęły miejsca na podium. Wyniki zatem nie były zaskakujące.
Dodatkowo podam trzy najczęściej przeze mnie słuchane płyty zespołu (czyli niekoniecznie moim zdaniem najlepsze):

1. Black Market
2. Mysterious Traveller
3. Heavy Weather

Przyznaję, że pozostałem w tych klimatach. Wczoraj wieczorem przesłuchałem jeszcze raz płytę zwycięską, a w drodze do pracy zacząłem Live In Tokyo. Dziś wieczorem zamierzam posłuchać Mysterious Traveller. Że też jeszcze nie odczuwam przesytu Wink
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 07.12.2017, 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaarze, dziękuję za świetną zabawę!
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 07.12.2017, 22:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:

Przyznaję, że pozostałem w tych klimatach. Że też jeszcze nie odczuwam przesytu Wink

Oj, Bednaar, to mnie ubawiłeś Very Happy Ja gdzieś od dwóch tygodni mam w odtwarzaczu w aucie Sweetnightera, a końcówka to dograne Man with the Horn Davisa. Pudełko z resztą płyt gdzieś mi się w aucie zapodziało, a w tych ciemnościach nie chce mi się szukać, więc ciągle ze mną ten SN jeździ, a na radio przełączać w godzinach popołudniowych to strach. Akurat wczoraj musiałem przypadkowo gdzieś wyskoczyć, i wpakowałem się w niezłe korki, i ciągle leciał ten SN i sobie myślałem, czy ktokolwiek z forumowiczów przez najbliższe dwa lata będzie miał ochotę słuchać Weather Report. Sweetnighter jest genialny do auta, świetnie się "płynie". Natomiast kiedyś z kolei jechałem późna nocą z Warszawy właśnie przy Tokio, to było dość psychodeliczne przeżycie, była wtedy jeszcze spora mgła Wink

Mój ranking wyglądał by tak:
1) Black Market 10
2) Sweetnighter 9,5
3) Tale Spinnin 9
4) Heavy Weather 8
5) Weather Report 1971 7,5
6) Mysterious Traveller 7
7) I Sing The Body Electric 7
Cool This Is This 6,5
9) Sportin' Life 6
10) Weather Report 1982 6
11) Mr. Gone 5,5
12) Procession 5
13) Night Passage 5
14) Domino Theory 4

Ale raczej liczy się kolejność, niż oceny, z przydzielaniem ocen mam problem, sam nie wiem,czy to skala subiektywna czy obiektywna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Skocz do: