Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - Depeche Mode
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalP
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 27.12.2017, 22:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna zabawa i super prowadzenie. Mimo, że wyniki odbiegają od moich prywatnych to jednak było się o co bić. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 27.12.2017, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wstępie jeszcze raz przepraszam za opóźnienia w niektóre wieczory, no i przede wszystkim za błąd obliczeniowy w jednej rundzie, który absolutnie nie powinien był się przydarzyć. Chylę czoła przed czujnością gharvelta.

Myślę, że zabawa mogła się podobać. Prawie co dzień było dużo emocji, wyrównanych pojedynków, szczególnie w początkowych i końcowych rundach. Nie brakowało też niespodzianek i często skrajnie różnych opinii, co pewnie każdy zdążył już zauważyć. Cieszy mnie wysoka (jak na moje oczekiwania) i względnie równa liczba głosujących. Ogólnie chyba bawiłem się nawet lepiej niż przy Black Sabbath.

Jedyne, co mi się nie podoba, to wyniki Smile Po pierwszych rundach byłem kompletnie zasmucony tym, w jaką stronę to zmierza, później sytuacja się nieco "unormowała", ale i tak kompletnie inaczej bym to poustawiał. Ale moje oceny płyt DM są chyba w ogóle dość spaczone względem przyjętych norm Smile
Z drugiej strony, nie ma co szczególnie brać sobie do serca tych wyników. W końcu w całej tej zabawie nie chodzi tylko o sumowanie jakichś cyferek, ale też (a może przede wszystkim) o wymianę opinii i poznanie czyjegoś zdania na temat poszczególnych krążków. Wątpię, żeby w warunkach poza zabawą dało się w taki fajny, kompleksowy i dynamiczny sposób przegadać całą dyskografię. Stąd też szczególnie mocno dziękuję za zabawę tym, którzy oprócz głosowania chętnie przez cały czas dzielili się różnymi przemyśleniami. Dzięki temu naprawdę przyjemnie się prowadziło.

Jak ja widziałbym kolejność:
1-2. Songs Of Faith And Devotion / Violator
3. Black Celebration
4. Ultra
5. Construction Time Again
6-7. Delta Machine / Spirit
8. Some Great Reward
9. Music For The Masses
10. Exciter
11. Playing The Angel
12. Sounds Of The Universe
13. A Broken Frame
14. Speak & Spell
Powrót do góry
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.12.2017, 22:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ukłony dla zlatana za poprowadzenie zabawy.
Wyniki to jednak małe zaskoczenie. Cenię Black Celebration, ale parę innych jednak stawiam wyżej Smile.
Powrót do góry
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 27.12.2017, 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję świetnego prowadzenia! Rzeczywiście, plebiscyt był ciekawy i zachęcał zarówno do wyrażania/czytania opinii, jak i odsłuchów. Wynik finału satysfakcjonujący, choć moje podium wyglądałoby tak:
1. Some Great Reward
2. Songs of Faith and Devotion
3. Black Celebration
Okazaliśmy się jednak jako społeczność uczestnicząca w zabawie niemainstreamowi, bez "Violatora" na pudle. Na pewno emocji dodawał fakt, że te nasze preferencje były tak bardzo odmienne, czasem wręcz skrajnie.
RoryGallagher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 28.12.2017, 00:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakby zamienić miejscami pozycje 1 i 4, oraz 5 i 6, a "Spirit" wymienić na "Deltę", to pierwsza dziesiątka wyglądałaby tak samo, jak mój ranking Wink
Leptir

PostWysłany: 28.12.2017, 07:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogromne podziękowania dla zlatana za świetne prowadzenie (bo przecież nie były to tylko podsumowania, ale także liczne opinie o kolejnych płytach i ciekawe dygresje).

U mnie kolejność wyglądałaby zupełnie inaczej, może poza pierwszym miejscem. Pierwsza piątka:

1. Black Celebration
2. Songs of Faith and Devotion
3. Violator
4. Construction Time Again
5. Some Great Reward

Nie ma się jednak o co strzelać, jak słusznie zlatan stwierdził - to tylko zabawa i bynajmniej nie kolejność jest jej największą wartością.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.12.2017, 08:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-2. Black Celebration/Songs of Faith And Devotion
3.Some Great Reward
4.Music for The Masses
5-6.Construction Time Again/Ultra

Tak to u mnie wygląda

http://artrock.pl/
Powrót do góry
MichalP
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 28.12.2017, 09:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-2. Black Celebration/Songs of Faith And Devotion
3.Some Great Reward
4.Music for The Masses
5-6.Construction Time Again/Ultra

Takoż u mnie. Strzeliłeś Pan idealnie. Very Happy
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 28.12.2017, 09:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za dobrą zabawę.
Bardzo dziwi tak wysokie miejsce SOFAD - sądziłem, że wyląduje w okolicach 7, 8 miejsca. Jak dla mnie - największa niespodzianka plebiscytu.
Ultra to kolejna niespodzianka, ale pozytywna Smile
Powrót do góry
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 28.12.2017, 11:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za świetne prowadzenie i zabawę! Smile

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 28.12.2017, 11:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziękowania dla Zlatana za super prowadzenie i dla wszystkich uczestników za depeszo-przemyślenia. Wyniki generalnie ok, ale pozamieniałbym miejsca z pierwszej szóstki i z drugiej ósemki. Nie uważam, żeby Black Celebration zasługiwał na pierwsze miejsce. Jedyne co pokryło się z moimi preferencjami to 4 miejsce Violatora i drugie Ultry. Moja lista wyglądałaby tak na dzień dzisiejszy, choć miejsca 2 - 5 mogą zmieniać kolejność. Jedyne co dla mnie pewne, że MFTM jest nr 1, zaś SOFAD najgorszy z najlepszych. Tak samo miejsca od 8 do 13 mogą zamienić się kolejnością bez większej różnicy:
1 Music for the Masses
2 Ultra
3 Some Great Reward
4 Violator
5 Black Celebration
6 Songs of Faith and Devotion
7 Exciter
8 Playing the Angel/Construction Time Again
9 Speak & Spell
10 Spirit
11 Delta Machine
12 Sounds of the Universe
13 A Broken Frame

Na koniec wrzucam to co najbardziej ze wszystkiego w depeszach lubię, jakkolwiek byście nie marudzili o przebojowości: Enjoy The Silence, wyje... sty teledysk z królem:

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY

i kapitalna wersja Live, Ladies and Gentelman: MR. Martin L. Gore!!!

https://www.youtube.com/watch?v=GnFWXPM7Rno
Powrót do góry
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 28.12.2017, 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również dziękuję za zabawę.

1. Violator
2. Ultra
3. Songs of Faith and Devotion

4. Music for the Masses
5. Black Celebration
6. Some Great Reward
7. Exciter
8. Delta Machine
9. Playing the Angel
10. Spirit
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 28.12.2017, 12:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsza piątka dla mnie to:

1. Songs of Faith and Devotion
2. Ultra
3. Violator
4. Music for the Masses
5. Black Celebration
Powrót do góry
Koniu
epka analogowa

PostWysłany: 28.12.2017, 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obserwowałem Wasze zmagania z boku, odsłuchując każdą wyautowaną płytę. Zwyciężyła płyta wg mnie najlepsza (jedyna jaką fizycznie posiadam, oprócz składanki singlowej). I muszę powiedzieć, że mocno mnie zdziwiło Wasze szczere zaangażowanie, mając na uwadze to, że na naszym Forum ostatnio dominuje progresja, jazz i fusion.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 28.12.2017, 17:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez nieobecność w internetach przez ostatnich kilka dni zawaliłem trochę sytuację punktową Wink Jak obliczyłem, głosując plusowo na SOFAD i minusowo na Black Celebration wynik obydwu płyt byłby identyczny czyli - 17,25 a to oznaczałoby odpadniecie tej drugiej bowiem miała gorszy rezultat w poprzedniej rundzie (tej, w której odpadł Violator). W Finale Songs Of Faith And Devotion zapewne pokonałoby Ultrę.
No ale w sumie ważne by było zaskakująco a układ ostatecznego podium jest zdecydowanie niestandardowy. No i te różnice w gustach, które mnie nieraz zadziwiły. Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny
Strona 27 z 28

Skocz do: