Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba pro publico bono
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okechukwu
digipack

PostWysłany: 17.02.2018, 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tsiavos bardzo ciekawy Smile W skrócie: coś jak III Symfonia Góreckiego w wersji ethnic-fusion. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Okechukwu
digipack

PostWysłany: 20.02.2018, 08:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus dał czadu Smile Paczka ponad 6 kg - około 100 CD. Czego tam nie ma! Pełen przekrój stylistyczny: od Sepultury i Faith No More po Dżamble, Quidam i RSC. DZIĘKI!
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 20.02.2018, 08:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo, niech ci służy Smile
Kurczę, które RSC ci przesłałem? :O
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Okechukwu
digipack

PostWysłany: 20.02.2018, 09:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parakletos. Odesłać? Smile
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 20.02.2018, 09:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus pozamiatał.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus

PostWysłany: 20.02.2018, 09:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ach, to Smile Oczywiście, że nie. Gdzieś mi zaginął debiut i myślałem, że przez przypadek dorzuciłem do paczki Smile A jeśli paczka to duży rozrzut stylistyczny, powinieneś zobaczyć, co mam w swoich zbiorach Very Happy No i przynajmniej będzie pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie, a ja się cieszę, że mogę pomóc.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Okechukwu
digipack

PostWysłany: 20.02.2018, 10:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam poczucie, że dzieje się coś bardzo pozytywnego. W ciągu 6 tygodni udało się zgromadzić ponad około 1200 CD i 200 winyli - w większości naprawdę wartościowych. Przyznam szczerze, że nie liczyłem na tak duży odzew.
Powrót do góry
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 02.03.2018, 07:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce - ale mam "prośbę" / pytanie - czy inni użytkownicy też mają ostatnimi czasy takie "przeboje" z arcyksięciem Jackiem Leśniewskim ?. A konkretniej z realizacją zamówień w jego " kultowym" przybytku Megadisc ?. Po tym co teraz odstawił ten facet przysiągłem sobie w duchu że ostatni raz cokolwiek u niego zamawiam i nie chcę mieć z tym typem absolutnie nic do czynienia. Najpierw po tygodniu olewki gdy przypomniałem w mailu - czy otrzymał w ogóle moje zamówienie - to "mu umknęło". Potem 2 tygodnie kolejnej olewki - czy otrzymał przelew, czy łaskawie wysłał płytki - zero odpowiedzi, choćby lapidarne " ok wysłano" - ile to zajmuje czasu ?. Po kolejnych mailach - zapytał czy to ja "intencjonalnie zasypuje go trzydziestoma mailami". Tu muszę podkreślić, że w każdym byłem uprzedzająco by nie rzec "uniżenie" grzeczny. Niestety muszę przyznać z żalem - że przyłączyłem się do całkiem chyba pokaźnej grupy ludzi, którzy mają o Nim jak najgorsze mniemanie - arogant, facet zakochany we własnej legendzie i micie to najłagodniejsze określenia jakie się cisną na usta - chętnie bym napisał ostrzej - ale już szkoda nerwów. Tym dziwniejsze, że wcześniej "współpraca" układała w miarę ok, ja też nie zasłużyłem sobie by trafić na jego czarną listę a tu takie fochy. Czyżby Pan Leśniewski realizował dopiero na poważnie zamówienia dopiero od ok 5tyś w wzwyż ?.
WOJTEKK

PostWysłany: 02.03.2018, 08:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest to odpowiednie miejsce. Na Śmietnik.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: