Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - QUEEN (AD 2018)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalP
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 24.03.2018, 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Koniu. Świetne prowadzenie, u mnie w domu też popłynęło dzięki temu więcej królewskich dźwięków niż zwykle.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 25.03.2018, 06:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniu, świetna robota. Dzięki za komentarze i podsumowania Exclamation
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 25.03.2018, 08:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Koniu! Prowadzenie zabawy było bardzo sprawne, ciekawe i zdecydowanie udało się wykreować klimat, że czas spędzony na oddawaniu głosów / czytaniu tematu (i nie tylko) umilałem sobie muzyką Queen z głośników. Tak to jest, że ciągnie mnie do poznawania nowej muzyki i nie zawsze mam czas, by wrócić do swoich ulubionych zespołów sprzed lat. Dzięki tej zabawie udało mi się wrócić do Queen i to była fantastyczna przygoda - przypomniałem sobie o wielu genialnych utworach, a kilka wręcz odkryłem na nowo.

Wyniki mnie cieszą. Pierwszy raz od kiedy jestem na forum wygrał mój faworyt, także na swoim podium znalazłbym miejsce dla dwójeczki. Przyznam, że nie mam w głowie jakiejś ustalonej kolejności płyt Queen, bo są one szalenie różnorodne i czasem mi się to lekko zmienia. Ale jednak znacznie wyżej widziałbym The Game, News Of The World i Made In Heaven, a niżej debiut, Jazz, ADATR.

W zabawie było trochę emocji, ale mam wrażenie, że z największych wystrzelaliśmy się na samym początku - wokół Hot Space wrzało przez dobrych kilka dni, a później było już dość grzecznie Smile
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 25.03.2018, 08:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również dziękuję za świetną zabawę.
U mnie pierwsza "trójka" wygląda następująco:

1. The Miracle
2. Jazz
3. Innuendo

i dalsze pozycje:

4. News Of The World
5. A Night At The Opera
6. Made In Heaven
7. A Day At The Races
8. The Game
9. Queen I
10. Sheer Heart Attack
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.03.2018, 09:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniu - dzięki za świetne prowadzenie!
A wyniki - Queen według gimbazy Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 25.03.2018, 10:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
(...)

Być może Wink ale lepsze takie wyniki, niż znowu miałyby wygrać 3 pierwsze płyty.
Powiew świeżości zawitał Paaanie Laughing
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 25.03.2018, 11:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki dla Konia za prowadzenie oraz interesujące i emocjonalne komentarze. Chyba jeszcze nigdy tak bardzo podium nie zgadzałoby się z moimi preferencjami. Czyli spokojnie mogę wrócić do gimnazjum (zwłaszcza, że za moich czasów nie było takiej placówki Smile) Co do dalszych miejsc - podciągnąłbym nieco wyżej "The Game" i "Hot Space" - ale to drobiazg. Smile
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 25.03.2018, 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniu - ogromne dzięki za perfekcyjne prowadzenie zabawy. Wyniki niezłe, choć A Day at the Races mogłyby być ciut wyżej (ale nie kosztem Jazz).
Jeśli gimnazjum ma mnie uchronić przed takim marudzeniem, to pójdę tam jeszcze dziś. Smile
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 25.03.2018, 11:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Innuendo, że tak zuchwale zmiotła konkurencję. Mój nr 2 w dyskografii więc narzekał nie będę. Zresztą poza bardzo niską pozycją Made In Heaven wyniki bardzo mi pasują.
Dzięki wszystkim za zabawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MichalP
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 25.03.2018, 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podium według mnie idealne. Do takiej gimbazy aż miło być zaliczonym. Exclamation
Powrót do góry
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 25.03.2018, 14:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniu, ukłony za wzorowe poprowadzenie zabawy!

WOJTEKK napisał:

Bez przesady Smile. Na podium trafiły zacne płyty, wprawdzie typowałbym inną kolejność, ale i tak nie jest źle.
Powrót do góry
boasnake
szpula

PostWysłany: 25.03.2018, 15:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękuję za emocjonującą zabawę. Szacun Koniu za prowadzenie i trafne komentarze. Wyniki gimbazjalne są mi obce, gdyż nie należę do tego pokolenia a zatem jak dla mnie wygrała świetna płyta i to tylko pokazuje, że wszystko się może zdarzyć Wink Laughing
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.03.2018, 15:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Koniu, ukłony za wzorowe poprowadzenie zabawy!

WOJTEKK napisał:

Bez przesady Smile. Na podium trafiły zacne płyty, wprawdzie typowałbym inną kolejność, ale i tak nie jest źle.

Innuendo najlepszą płytą Queen wg forum Dinozaurów? To trochę taka logiczna sprzeczność. Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Koniu
epka analogowa

PostWysłany: 25.03.2018, 19:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Innuendo najlepszą płytą Queen wg forum Dinozaurów? To trochę taka logiczna sprzeczność. Very Happy

Sprzeczność oczywista. Ale przypomnę, że u góry widnieje dopisek; "i ich następcy". To wszystko wyjaśnia Wink .

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Winien jestem jeszcze wyniki całkowite:

1. Innuendo (1991)
2. Queen II (1974)
3. Jazz (1978)

4. A Night At The Opera (1975)
5. A Day At The Races (1976)
6. Sheer Heart Attack (1974)
7. Queen (1973)
8. News Of The World (1977)
9. The Miracle (1989)
10. The Game (1980)
11. A Kind Of Magic (1986)
12. Made In Heaven (1995)
13. The Works (1984)
14. Hot Space (1982)
15. Flash Gordon (Original Soundtrack) (1980)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 25.03.2018, 19:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniu napisał:
WOJTEKK napisał:

Sprzeczność oczywista.

Nie widzę żadnej. Po prostu Dinozaur nagrał pod koniec swego bytu jedno z dzieł życia, tak jak np. Bowie. Kto geniuszom zabroni i komu to przeszkadza? Wink Dla mnie to właśnie dowód klasy Dinozaura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
Strona 35 z 36

Skocz do: