Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie ma mocnych - Peter Gabriel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 31.08.2018, 09:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, się zgadzam. Może niespecjalnie kocham, ale doceniam.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 31.08.2018, 09:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha, ha, Leptirze, ja już wolę nie pisać co lubię najbardziej, bo od razu może zostać to unicestwione na początku Wink

Passion to chyba też najlepsza płyta z muzyką religijną, u mnie zawsze podstawa repertuaru na Wielki Piątek.
Powrót do góry
esforty
album CD

PostWysłany: 31.08.2018, 09:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
..."Passion" - to nie tylko moim zdaniem jeden z soundtracków wszech czasów, ale też album, który zapoczątkował popularność World Music.

Leptirze, tę wiedzę to ja wyssałem z mlekiem matki Wink .
Rano słuchałem "1", tylko jej nie mam na CD, z kasety.
Jak nurek wynurzający się głębin potrzebuje dekompresji, tak nasz bohater potrzebował czasu by otrząsnąć się z <dżenesisowych manieryzmów>. I trochę to potrwa...
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.08.2018, 10:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jedynkę lubię, jest tam kilka świetnych numerów - Solsbury Hill, Humdrum, Here Comes the Flood. Faktycznie jeszcze chwilami Genesisem zajeżdża, ale już słychać, że Gabrielowi co innego w duszy gra. Dwójka jest już bardziej nowofalowa, ale moim zdaniem sporo słabsza.
Bednaar

PostWysłany: 31.08.2018, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:

Bednarze, zasady są po to żeby je łamać, skuś się!

Rzecz w tym, że to mnie nawet już nie kusi - no i prawdę mówiąc czasu brak. Miłej zabawy Smile
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 02.09.2018, 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak drobna propozycja - może by tak oznaczyć, dla ułatwienia oraz wygody, cztery najwcześniej wydane pozycje nieoficjalnymi tytułami, po których często są rozpoznawane? "Car", "Scratch", "Melt" i "Security" ciężko pomylić, w przeciwieństwie do czterech tytułów "Peter Gabriel".

Bednaar napisał:
ale przyglądać się będę, kibicując mojej ulubionej Czwóreczce. Up też genialna

No proszę, najlepszy możliwy zestaw. Tu nie ma co kibicować, tylko wypada bronić. Napisanie krótkiego posta raz dziennie to nawet nie minuty, a sekundy - nie da się wykręcać brakiem czasu!
Leptir

PostWysłany: 03.09.2018, 08:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie można też oznaczyć, jak Zeppeliny, czyli I, II, III, IV.
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 03.09.2018, 10:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z sugestią Gharvelta i Leptira dodałem powszednie nazwy.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 04.09.2018, 13:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że od godzin popółnocnych można rozpocząć oddawanie salw. Dzień pierwszy to runda wstępna, a więc za regulaminem:
W tej rundzie oddajemy 1 głos na dwa różne albumy, które naszym zdaniem są najsłabsze w dorobku wykonawcy/zespołu przydzielając im odpowiednio -1.25 i -1. Celem tej rundy jest zróżnicowanie punktowe i wyodrębnienie grupy albumów zagrożonych odpadnieciem. Ze względu na brak mozliwości obrony naszym ulubionych albumów oraz prawdopodobieństwo taktycznego ataku ze strony niektórych uczestników zabawy, próbujących usunąć silnych konkurentów ich ulubionych albumów, po rundzie wstępnej nie eliminujemy żadnego albumu. Runda wstepna zostanie podliczona przez prowadzącego i wyniki podane do ogólnego wgłądu pod koniec dnia.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 04.09.2018, 13:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem przesłuchać Scratch My Back i New Blood, ale nie dałem rady, nawet na raty, koszmarne nudy. Poszczególne utwory może i rzeczywiście są dobre, jak to m.in. wskazywał Esforty, np. jako zakończenie jakiegoś filmu, jako tło do napisów, ale w większej dawce dla mnie jest to niezjadliwe.
Powrót do góry
kośmin
epka analogowa

PostWysłany: 04.09.2018, 13:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem przesłuchać Scratch My Back i New Blood, ale nie dałem rady, nawet na raty, koszmarne nudy.

czyli jak niemal dla mnie cały solowy PG - pojedyncze utwory genialne, resztę mógłbym wywalić przez okno, zasypiam przy tym
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 04.09.2018, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem przesłuchać Scratch My Back i New Blood, ale nie dałem rady, nawet na raty, koszmarne nudy. Poszczególne utwory może i rzeczywiście są dobre, jak to m.in. wskazywał Esforty, np. jako zakończenie jakiegoś filmu, jako tło do napisów, ale w większej dawce dla mnie jest to niezjadliwe.

Faktycznie fatalne płyty.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 05.09.2018, 07:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to co, jedziemy!

2010 - Scratch My Back -1,25
2011 - New Blood -1

Nie wiem który jest koszmarniejszy, ale wole już nie sprawdzać
Powrót do góry
K o n i u
kaseta FeCr

PostWysłany: 05.09.2018, 09:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Long Walk Home -1,25
New Blood -1

Bednaar

PostWysłany: 05.09.2018, 09:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:

Tu nie ma co kibicować, tylko wypada bronić. Napisanie krótkiego posta raz dziennie to nawet nie minuty, a sekundy - nie da się wykręcać brakiem czasu!

Uczestnictwo w zabawie jest dobrowolne - zatem nie wykręcam się, tylko po prostu informuję, że nie wezmę udziału (brak czasu nie jest tu jedynym powodem) Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

Skocz do: