Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 1970 (edycja 2019)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 13.03.2019, 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może wreszcie dokończymy 1956?
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 13.03.2019, 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nastawiłem się już na 1971 i ostatnio nawet zacząłem sobie przypominać niektóre płyty z tego rocznika, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby teraz zrobić nie po kolei, czyli 1968. Owszem, wypadałoby kiedyś i '56 zamknąć, lecz to już zdecydowanie cięższe zadanie - dla mnie trochę tak jak dla Wojtka wysłuchanie furmanki płyt jazzowych Wink I na choćby połowę ostatnio uzyskanej frekwencji nie ma co liczyć.

A może by tak z innej beczki, czyli 2018? Zawsze był plebiscyt bieżącego rocznika zimą, a ta kalendarzowa już niebawem się skończy.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 13.03.2019, 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2018? A skąd ja Ci wezmę te 10 płyt do zagłosowania?

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MirekK

PostWysłany: 13.03.2019, 19:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku - 2018 odpada, 1956 odpada, 1968 już kiedyś prowadziłem wiec nie garnę się do prowadzenia tego samego rocznika drugi raz. To może jednak 1971? Jeśli nie ma innych ochotników, to ja chętnie poprowadzę.
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 13.03.2019, 19:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:

Tutaj naliczyłem zdecydowanie więcej niż 10 Cool A jak mało, to m.in. tutaj jeszcze sporo innych sobie wyszukać można. Zatem w czym problem?

MirekK napisał:
To może jednak 1971? Jeśli nie ma innych ochotników, to ja chętnie poprowadzę.

Myślę, że to się właśnie tak skończy - kto pierwszy założy odpowiedni temat, tak to nam pójdzie, niezależnie czy w 1968, 2018 czy 1971.

Ostatnio zmieniony przez gharvelt dnia 13.03.2019, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
MirekK

PostWysłany: 13.03.2019, 19:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie będę spieszył się z założeniem tematu. Dam innym szansę. Po drugie, wydaję mi się, że potrzebujemy chwilę oddechu, refleksji po tam emocjonującym finale. Przyda się pare dni przerwy. Jeśli nikt inny nie zgłosi się do piątku, założę nowy temat "Album roku 1971" późnym wieczorem w piątek.
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 13.03.2019, 19:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MirekK napisał:
W moim przypadku - 2018 odpada, 1956 odpada, 1968 już kiedyś prowadziłem wiec nie garnę się do prowadzenia tego samego rocznika drugi raz. To może jednak 1971? Jeśli nie ma innych ochotników, to ja chętnie poprowadzę.

Również jestem za 1971 rokiem, trzeba kuć żelazo póki gorące. Z całym szacunkiem dla ważnego dla muzyki 68 rocznika, ale to jednak nie ten kaliber i co za tym idzie, jak sądzę, trochę słabszy pułap frekwencyjny.
A skoro się zgłaszasz na prowadzącego to nawet nie ma na co czekać Smile Chyba, że ktoś Cię wyprzedzi z tym 68 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 13.03.2019, 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MirekK napisał:
Ja nie będę spieszył się z założeniem tematu. Dam innym szansę. Po drugie, wydaję mi się, że potrzebujemy chwilę oddechu, refleksji po tam emocjonującym finale. Przyda się pare dni przerwy. Jeśli nikt inny nie zgłosi się do piątku, założę nowy temat "Album roku 1971" późnym wieczorem w piątek.

Super , chętnie wezme udział. Emocje gwarantowane bo to świetny rocznik i dla rocka i dla jazzu.
RoryGallagher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 13.03.2019, 22:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 1956 na pewno nie wezmę udziału, w 1971 chętnie, a 1968 mógłbym nawet poprowadzić.
MirekK

PostWysłany: 13.03.2019, 23:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to zakładaj nowy temat. Rocznik 1971 może zaczekać. Ja się przecież nie pogniewam. Wink
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 13.03.2019, 23:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:

Zapytaj Bartosza Wink.

Popieram 1971 r.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 13.03.2019, 23:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudna sprawa, chciałem napisać, że skoro MirekK jest chętny na prowadzenie 1971 r., to niech prowadzi, przecie to rok mocny nad mocarze, Jack Johnson, Tago Mago, Islands, Mwandishi, Inner Mounting Flame i tysiące innych niezwykłych rzeczy.

Z drugiej strony nieco bardziej wolę 1968, bo wtedy ścisle skupię się na poznaniu jazzów, których nie znam, a wczesne rocki nawet nie będą mnie kusiły i rozpraszały (a w 1970 tylko powodowały zawód za zawodem). Więc skoro chętny jest Rory...

Osiołkowi w żłoby dano...W obu przypadkach się stawię.

1956 to zupełnie nie moja parafia.

Natomiast mimo wszystko zachęcałbym jednak do obocznego zrobienia 2018 r. Sam nie wezmę udziału, bo musiałbym zagłosować na dwie płyty, do których i tak nie będę wracał (nowe Bubu, i Dead Can Dance), więcej nic sobie nie przypominam. Były tam jakieś w miarę ok. polskie rzeczy, ale to i tak wszystko odgrzewane kotlety. Nie mniej fajnie gdybyście to jednak dla porządku zrobili, przecież część z Was jednak interesuje się nowymi płytami, może więc przy okazji plebiscytu coś by się poznało jeszcze ciekawego.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 13.03.2019, 23:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
WOJTEKK napisał:

Zapytaj Bartosza Wink.

Przeglądnąłem tą RYMowską listę za 2018 - daj spokój, kto przy zdrowych zmysłach słucha jakichś dronów, house rapów, indie punków, czy innego contemporary jazz! Taż tam nie ma nic dla normalnych ludzi!

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 13.03.2019, 23:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
WOJTEKK napisał:

Zapytaj Bartosza Wink.

Chcę poznawać świat ad 2018
Ale nie wiem jak?
Kto mi powie prawdę o tym
Jak to zrobić mam?

Spytaj Bartosza na RYMie
On ci prawdę powie
Spytaj Bartosza na RYMie
On ci wskaże drogę

Tak mi przyszło do głowy...Dawno Dezertera nie słuchałem. A nawet fajną ich koszulkę mam.
Powrót do góry
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 13.03.2019, 23:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Taż tam nie ma nic dla normalnych ludzi!

No, żartowałem, przecie Smile.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Skocz do: