Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.06.2020, 10:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heartbreaker napisał:

A wśród osadzonych w zakładach karnych wygrał Trzaskowski Wink

A ciekawe, kto wygrywa wśród pacjentów szpitali psychiatrycznych Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 30.06.2020, 11:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem.
Wiem natomiast, że większość osadzonych jest tam gdzie jest właśnie dlatego, że coś pod beretem nie teges.

PS. Nie wyrywaj mojej wypowiedzi z kontekstu. Cytuj proszę całość Wink

Ostatnio zmieniony przez Heartbreaker dnia 30.06.2020, 11:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 30.06.2020, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, właśnie, ciekawe na kogo głosował taki Stefan Wilmont?
Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 30.06.2020, 11:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie to nie ciekawi.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 30.06.2020, 11:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
No, właśnie, ciekawe na kogo głosował taki Stefan Wilmont?

Domagał się od Skarbu Państwa 1 mln zł i uważa, że został wrobiony (Super Ekspres).
Sprawa jest dyskusyjna.
Freefall

PostWysłany: 30.06.2020, 11:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że ten temat cię interesuje, skoro wiesz kto wygrał w zakładach karnych Question
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 30.06.2020, 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heartbreaker napisał:
PS. Nie wyrywaj mojej wypowiedzi z kontekstu. Cytuj proszę całość Wink

Zacytowałem całość. Reszta twojego postu to był cytat mojego wpisu Razz.
Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 30.06.2020, 11:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie chodzi mi o to, że nie cytując swojego wpisu, ktoś kto czyta, nie widzi, w jakim kontekście napisałem o kandydacie, który wygrał w zakładach karnych.
Ktoś może nie ma ochoty przewalać stron wstecz. Paniał?
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 30.06.2020, 11:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
A ciekawe, kto wygrywa wśród pacjentów szpitali psychiatrycznych Question

U schizofreników duże szanse miałby Trzaskowski, bo w czasie tej kampanii często co innego myśli i co innego mówi. Kłania się choćby jego tchórzliwa postawa w kwestii LGBT. W tym względzie jego poglądy są mi znacznie bliższe niż opowieści Dudy (czasami zatrważające). Jeśli chce się być mężem stanu, trzeba, chociaż w elementarnym stopniu, być pryncypialnym i bronić swoich ideałów. Tymczasem „Bążur” zachowuje się jak niewolnik sondaży, często chowa głowę w piasek, wykręca się jak piskorz, unikając odpowiedzi na ważne pytania. Takich tematów jest więcej, choćby kwestie związane z polityką społeczną. Biedroń bronił swoich ideałów, pomimo tego, że wiedział, że jego poglądy są w mniejszości. Niestety, ale Trzaskowski jest typem cynicznego politykiera. Gdy dojdzie do władzy, dla LGBT nie zrobi nic (dokładnie tak było w czasie ośmioletnich rządów PO). Swoje zrobią sondaże oraz opór konserwatywnych platformersów, których w tej partii nie brakuje.
Freefall

PostWysłany: 30.06.2020, 11:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heartbreaker napisał:

Stron?
To jedna strona, chyba żaden problem. Poza tym nie sądzę, żeby ktoś, aż tak się zafascynował naszą wymiana zdań.
Mój wpis o kibicach miał charakter ciekawostki.
Kibice piłkarscy to jednak nie to samo, co kryminaliści siedzący w więzieniach, nieprawdaż Question

Coś się kolega niepotrzebnie zagotował Smile.

PS. a wpisy o tym, że w więzieniach wygrywa PO, to od lat można przeczytać na różnych forach internetowych, więc mało oryginalne to było Smile.
Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 30.06.2020, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosiłbym jednak byś cytował całość. Wpis do którego się odnoszę również. To chyba żaden problem Wink
Tak. Kibice piłkarscy to jednak nie to samo, co kryminaliści siedzący w więzieniach. Tu masz pełną rację, też tak uważam.

PS. Zagotował? Absolutnie.
Czuję, że próbujesz mnie drapać tam, gdzie Ciebie swędzi Wink

Ostatnio zmieniony przez Heartbreaker dnia 30.06.2020, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 30.06.2020, 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heartbreaker napisał:
Prosiłbym jednak byś cytował całość. Wpis do którego się odnoszę również. To chyba żaden problem

OK, Peace Smile.

mahavishnuu napisał:
Niestety, ale Trzaskowski jest typem cynicznego politykiera. Gdy dojdzie do władzy, dla LGBT nie zrobi nic (dokładnie tak było w czasie ośmioletnich rządów PO). Swoje zrobią sondaże oraz opór konserwatywnych platformersów, których w tej partii nie brakuje.

Masz sporo racji, ale niestety taka jest polityka brudna i cyniczna. Więc jak wejdziesz między wrony, to musisz krakać, jak i one.
Poza tym, żeby wygrać wybory, to gdzieś te głosy trzeba zdobyć, stąd takie szpagaty, które faktycznie często mogą wzbudzać niesmak.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 30.06.2020, 11:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zakładanie a priori że ktoś coś zrobi albo nie jest tylko wróżeniem z fusów. Będzie co będzie. Chociaż w przypadku PPPP Dudy będzie dokładnie tak jak było

http://artrock.pl/
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 30.06.2020, 12:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swój osąd opieram na doświadczeniu minionych lat. Przede wszystkim chodzi o drastyczny rozziew między werbalnymi deklaracjami a czynami – kłania się całokształt działalności PO. Druga sprawa – o tym już wspominałem – rządzili 8 lat i nie zrobili nic w tej kwestii.
Białystok

PostWysłany: 30.06.2020, 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Heartbreaker napisał:

Stron?
To jedna strona, chyba żaden problem. Poza tym nie sądzę, żeby ktoś, aż tak się zafascynował naszą wymiana zdań.

Z zaciekawieniem obserwuję.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny
Strona 76 z 77

Skocz do: