Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 10.01.2020, 17:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem znawcą tematu, dlatego chciałem się upewnić czy to jest to o czym myślę. Bo znałem tylko nazwę Opera. Dzięki za uświadomienie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SZEREGOWY
szpula

PostWysłany: 12.01.2020, 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wasza szanowna forumowa lewicowość!
Dotarła do mnie informacja, że znakomici naukowcy z Izraela wraz z naukowcami z UAM w Poznaniu odkryli, że psy posiadają szósty zmysł, a mianowicie posiadają zdolność wyczuwania geomagnetyzmu. Swoją potrzebę załatwiają zawsze ustawiając się w linii północ-południe. Nie omieszkałem tego sprawdzić wychodząc na spacer ze swoim psem. O dziwo, okazało się, że mój pies nie stosuje się do tej odkrytej zasady i ustawia się w procesie wypróżniania w linii zachód – wschód, i co ważne raz tyłem w kierunku na wschód, a raz tyłem na zachód. W ramach samooskarżenia, przyznaję się wobec szanownej lewicowości forum, że naszła mnie myśl, że on (mój pies) proces wypróżniania kieruje raz na lewicową ideologię ze wschodu (ideologia leninowska), a raz na lewicową ideologię rodem z zachodu (ideologia marksistowska). Proszę o wybaczenie!
Specjalnie do „Wojtka” mam prośbą, aby rozważył, czy mój pies nie zdradza cech antysemityzmu i czy nie podpada pod Ustawy Noryberskie. Nie stosuje się do zasady odkrytej przez znakomitych naukowców z Izraela. Na własnej skórze przekonałem się co do ogromnej wrażliwości „Wojtka” na wszelkie oznaki antysemityzmu na tym forum, stąd do Niego kieruję tę prośbę.

szeregowy
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 12.01.2020, 15:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie można tak kwestionować osiągnięć naukowych opierając się na pojedynczym przypadku. Przecież w grę mogą wchodzić anomalie magnetyczne w okolicy, albo jakaś choroba psa, lub zamroczenie obserwującego. A i antysemityzmu wykluczyć nie można! Ale potwierdzić też nie za bardzo.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 12.01.2020, 18:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za te badanie był ignobel - to poważne osiągnięcie. Mój pies sra we wszystkich mozliwych kierunkach - potrzebuje jedynie trochę ustronności.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 01.02.2020, 07:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brexit - sympatyczne, ale nie robi różnicy. Zarówno UK, jak i UE pogrążają się w degrengoladzie.
Tarkus

PostWysłany: 03.02.2020, 10:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy sympatyczne, to okaże się za rok. Brytole swoją nieugiętą postawą dali raczej dość poważnie dupy, teraz będą się ostro gimnastykować renegocjując umowy handlowe ze światem i nie będą tam na pozycji dominującej. Ich głównym motorem napędowym PKB jest londyńskie City - jeśli banksterka dojdzie do wniosku, że lepiej przenieść się np. do Frankfurtu, UK wróci gospodarczo i socjalnie do połowy lat 70.. Ponadto tylko kwestią czasu jest ponowne referendum i secesja Szkocji oraz - jeśli nie będzie konkretnego rozwiązania w kwestii backstop - nowe zadymy w Irlandii Płn..
Natomiast chętnie posłucham, na czym polega ta "degrengolada" Unii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WOJTEKK

PostWysłany: 03.02.2020, 16:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla nas wyjście z Unii byloby największą tragedia od najazdu Hitlera w 1939

Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 03.02.2020, 19:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zagadnienie wybitnie teoretyczne, gdyż nie ma na to najmniejszej szansy. Nie ma też kto wychodzić. Tak, że spokojnie się będziemy nadal "integrować".
WOJTEKK

PostWysłany: 03.02.2020, 22:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety jest - antyunijna retoryka trafia się wśród nawet wysoko postawionych naszych oficjeli, prezydentowi też się zdarzyło coś takiego powiedzieć. A od gadanie wszystko się zaczyna.

Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 04.02.2020, 09:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Tak, że spokojnie się będziemy nadal "integrować".

1. Dlaczego "integrować"? Skąd cudzysłów?
2. wciąż czekam na wyjaśnienie, na czym polega "degrengolada" UE.
B.J.
box

PostWysłany: 04.02.2020, 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odmawiam składania zeznań. Przesyłam serdeczności i pocztówkę z magazynu mebli.

Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 04.02.2020, 10:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Istnieniu problemu migracyjnego nikt raczej nie zaprzeczy, ale błędem byłoby postrzeganie UE tylko przez ten pryzmat.. Alternatywa, czyli znalezienie się pod butem Rosji, może i dla niektórych państw (Serbia) jest celem, ale nam, z różnych powodów, nie powinno być aż tak po drodze na tę wycieczkę. Stosunkowo niedawno z jednej dłuższej dopiero wróciliśmy.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 04.02.2020, 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z Popradu i Miszkolca i czuję się w pełni zintegrowany. Laughing
Tarkus

PostWysłany: 04.02.2020, 12:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Odmawiam składania zeznań.

Czyli "co prawda nie mam pojęcia, ale i tak się wypowiem"? Spoko.
B.J.
box

PostWysłany: 04.02.2020, 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech Ci będzie. Smile

A znaczenie słowa degrengolada znajdziesz w słowniku. To taka książka.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: