Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 19.07.2020, 12:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O 120 osób za dużo

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.

PostWysłany: 19.07.2020, 13:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ja wiem? Różnorodność jest jedną z wartości UE. Trochę to głupie, ale jakże postępowe. Smile

Miasto zapowiedziało pozew, bo nie chce być kojarzone z nacjonalizmem. Ciekawa sprawa, bo wszak nacjonalizm nie jest (jeszcze?) zabroniony, ale to pokazuje jak jest pejoratywnie postrzegany. Ciekawe co z tego wyniknie.
WOJTEKK

PostWysłany: 19.07.2020, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnorodność różnorodnoscią, ale w polskim prawie głoszenie pogladów faszystowskich i komunistycznych jest zakazane, rasistowskich też - a polskim wydaniu nacjonalizm zawsze równa się rasizm

Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 19.07.2020, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze mi powiedzcie, czy te wybory to w ogóle były legalne?
Od razu zaznaczam, że zagłosowałem na obu kandydatów, żeby żaden nie poczuł się pokrzywdzony.
Pytam, bo o tylu protestach słyszę.
Jak Kidawa była kandydatką, to nie można było ponoć wyborów przeprowadzić, bo groziło to nawet śmiercią. Nawet koperty, które wyjmowałbym ze skrzynki miały być niebezpieczne dla zdrowia i życia (z wyjątkiem tych z Roesesmanna i tych do Marszałka Senatu RP).
Potem, po podmiance kandydata(tki Wink ) podobno miały spełniać wszystkie warunki bezpieczeństwa. Czyżby jednak nie spełniły?
Pytam, bo martwię się o zdrowie swoje i bliskich.

Ostatnio zmieniony przez Heartbreaker dnia 19.07.2020, 15:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 19.07.2020, 15:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już się nie masz co martwić - od wyborów tydzień, jakby się co miało o Was objawic, juz by było.

Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 19.07.2020, 15:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uff...
Słowa WOJTEKKa to jak bulla papieska.
Spokojnie mogę sobie teraz opuścić igłę na Exit ...Stage Left i piwo tłoczyć
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 19.07.2020, 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

następny mi nicka masakruje - Wojtekk - Wojtkka - najprościej jak można Very Happy

To nie bulla - większe szanse masz na złapanie zarazy w sklepie, gdzie co drugi nie ma maski, a siedzisz tam nawet dosyć długo, niż na wyborach, gdzie byłeś może z 10 minut, a wszyscy w maskach (u mnie - wszyscy. Oprócz komisji). poza tym okres inkubacji przeważnie ok. 7 dni. a co do wyborów korespondencyjnych, które się nie odbyły - w kwietniu, a nawet jeszcze w maju nikt za bardzo nie wiedział, jak się tą żabę je, sytuacja zmieniała się z dnia na dzień. W piatek 13 marce jeszcze byłem rozmawiać w banku na temat kredytu, w poniedziałek mieliśmy totalny lockdown, który trwał kolo 2 miesięcy.

Igłę, na Exit? to będziesz trzy razy latał do gramofonu. nie lepiej raz, a dobrze, czyli CD? Ale koncert przezacny.

Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 19.07.2020, 16:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to nawet i czwarty raz igłę pofatyguję się przestawić.
Nie wierzę, że La Villa Ci nie leży WOJTEKK.
PS Przepraszam za nicka zniekształcenie, chociaż napisałem WOJTEKK'a, nie Wojttk'a. Najprościej jak mogę przepraszam Wink
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 19.07.2020, 17:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez apostrofu.

a czego ma mi Villa nie leżec?

Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 20.07.2020, 09:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran napisał:
Za to Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Tym razem w Łagiewnikach. Pierwszy po 23 latach i trójce dzieci unieważniony Shocked

To w nagrodę za ogrom pracy włożony w chwilowe odwrócenie uwagi społeczeństwa od problemu pedofilii w KK, w kierunku podłych celebrytów, przy pomocy żenującego filmu "Nic się nie stało".
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 20.07.2020, 09:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co ciekawe dzieci z unieważnionego małżeństwa są dziećmi nieślubnymi. Co ma pewne implikacje w dalszym zyciu, o ile bedzie miało związek z kościołem.

Powrót do góry
Crazy
epka analogowa

PostWysłany: 20.07.2020, 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
chwilowe odwrócenie uwagi

Sama sprawa tego ślubu to też niezłe odwrócenie uwagi - wszystko jedno nawet od czego, ale przecież zajmowanie się sprawami ślubów jakiegoś Kurskiego to naprawdę marnowanie czasu Rolling Eyes Co nie zmienia mojego odczucia, że jest to jeden wielki rzyg czy też, jak to się mówi w Kościele, zgorszenie.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 20.07.2020, 11:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na info o ślubie Kurskiego nie poświęciłem zbyt wiele czasu. Znacznie więcej na obejrzenie tego gniota "Nic się nie stało". Natomiast bulwersacja na poczynania owego szefa TVP i jego mocodawcy jest u mnie w trendzie rosnącym. Do kościoła nie muszę chodzić, nie muszę nań łożyć, a do płacenia na Kurwizję i propagandowe radio jestem zmuszany ustawowo (vide abonament) i do tego poszło niedawno na ten syf kolejne dofinansowanie w wys. blisko 2 mld pln z budżetu państwa, czyli z naszych podatków.

Edit: oczywiście Rydzyk też dostał niemało, ale tego jego cyrku do KK nie zaliczam z założenia, choć teoretycznie jest mu podległy.
Powrót do góry
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 20.07.2020, 13:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie pomyślałem po x stronach tego tematu że fajnie się gawędzi, czasem bardzo merytorycznie ale chyba szkoda czasu bo stosując podwójne standardy zachowania do niczego sensownego nie dojdziemy.

No ale skoro mnie ktoś pokazuje palcem:
Leptir napisał:
No a pan nauczyciel dostał w ryj bo ośmielił się w Wieliczce stanąć w obronie czarnego pasażera autobusu. Gacku - skomentujesz to jakoś?

Zasadniczo nie bo powinienem przyjąć postawę na forum ostatnio popularną czyli jak obrażają tych co trzeba to się nie odzywam, jak coś złego o gejach, żydach, rudych albo LGBTQWERTYHFDSAD to pieję że paaaaanie antysemici, polscy patrioci atakujo.
Tak to skomentuję że mieszkaniec mojego miasta obronił murzyna przed dwoma istotami człekokształtnymi. Poświęcił swoje nerwy i zdrowie. Znam ojca tego pana, bardzo porządny człowiek, przyjaciel mojego śp dziadka. Syn też raczej porządny facet i jak widać dość odważny. Cieszę się że są ludzie, którzy widzą co się dzieje dookoła i reagują. Dziwne że sam kierowca nie wezwał policji jak te ogry robiły w autobusie syf. Nie pierwszy to raz i nie ostatni, nie raz zdarzyło mi się znaleźć w podobnej sytuacji.
Zresztą mówiłem że Wieliczka to porządne miasto. W zeszłym roku kopalnie odwiedziło 1,8 miliona turystów. Większość (czyli dobrze ponad milion) to byli turyści zagraniczni, ile było czarnoskórych to nie wiem (lepiej nie wiedzieć bo to by pod rasizm podchodziło chyba jakby ktoś policzył) ale niech nawet jest 10 %. Czyli do samej kopalni przyjechało w zeszłym roku 100 tys czarnoskórych, chodzili po parującej antysemityzmem Wieliczce gdzie pełno toczących pianę z pyska krwiożerczych wyborców nie Trzaskowskiego i co ? I nic. Tak samo było dwa lata temu i trzy i pięć lat temu. A gdzie tam żydowskie wycieczki, gdzie skośnoocy, pewnie jakby wszystkich podsumować to byłoby z pół bańki rocznie. Tak więc jak ktoś lubi matematykę może sobie wyliczyć jak to się ma do całej sprawy.
Aha i spora część tych turystów zagranicznych przyjeżdża autobusami komunikacji miejskiej z Krakowa.

Nie żeby mnie to interesowało bo widzę że masz jakieś problemy ale:
Inkwizytor napisał:
Znów "prawdziwa katolicka Polska się popisała" i to dwukrotnie - komentarz zbędny :

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/krystyna-janda-w-programie-rezerwacja-dostalam-juz-sms-a-od-jerzego-stuhra/ge9c5qb,681c1dfa

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/pobity-mezczyzna-w-wieliczce-powodem-rasizm/j9mb2ln,79cfc278

Pozdrowienia dla tych, którzy nadal oblewają " zwycięstwo" Dudy

ps. już są szykowane ustawy zabraniające m.in organizowania przebieranek na Halloween - piękną przyszłość panowie szykujecie swoim dzieciom i wnukom.

Rozwiń może myśl z tą katolicką Polską a pobiciem murzyna albo problemami pani Jandy? Gdzie w tym wszystkim oblewanie zwycięstwa Dudy? Gdzie sens gdzie logika?
Zwyczajnie się zastanawiam czy to już psychoza, która paraliżuje i nie pozwala nawet pisać z sensem czy coś innego. Bo że się martwię to już pisałem.
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 20.07.2020, 14:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał:

Zasadniczo nie bo powinienem przyjąć postawę na forum ostatnio popularną czyli jak obrażają tych co trzeba to się nie odzywam, jak coś złego o gejach, żydach, rudych albo LGBTQWERTYHFDSAD to pieję że paaaaanie antysemici, polscy patrioci atakujo.

Może przybliżysz, kto taką postawę tu prezentuje? Nie chodzi tu chyba o mnie, bo nawet broniłem (wraz Bartem) polskiej czci i wiary, kiedy to w pewnym popularnym serialu Netflixa naszym zdaniem bezsensownie wplatano polskie wątki antysemickie. Natomiast paru zagorzałych "obrońców polskości" stosujących podwójne standardy by się tu znalazło.

Gacek napisał:
Tak to skomentuję że mieszkaniec mojego miasta obronił murzyna przed dwoma istotami człekokształtnymi. Poświęcił swoje nerwy i zdrowie. Znam ojca tego pana, bardzo porządny człowiek, przyjaciel mojego śp dziadka. Syn też raczej porządny facet i jak widać dość odważny. Cieszę się że są ludzie, którzy widzą co się dzieje dookoła i reagują. Dziwne że sam kierowca nie wezwał policji jak te ogry robiły w autobusie syf. Nie pierwszy to raz i nie ostatni, nie raz zdarzyło mi się znaleźć w podobnej sytuacji.

Absolutnie się z tym zgadzam, myślę dokładnie tak samo.

Gacek napisał:
Zresztą mówiłem że Wieliczka to porządne miasto.

Nie mam co do tego wątpliwości. Tak jak i co do tego, że większość naszych obywateli to porządni ludzie. Ale nie wszyscy - są i tacy, jak te "ogry" i nie widzę powodu, żeby tego nie zauważać.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93  Następny
Strona 91 z 93

Skocz do: