Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 20.07.2020, 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozwól że nie będę pokazywał palcem i nawet nie będę pisał o nikim w domyśle.
Nie o to chodzi i nie w tym rzecz. Sam kiedyś uczulałeś mnie z Maćkiem że tolerancja, że nikogo nie obrażać, że szacunek. To trochę sobie to wziąłem do serca i nie chcę żeby ktoś w kółko czepiał się w sposób nieuzasadniony i pozbawiony sensu tego że ktoś inny jest Polakiem, patriotą albo katolikiem i wycierał sobie tym za przeproszeniem mordę. W sumie nie powinno mnie to specjalnie ruszać bo we wszystkich 3 punktach to raczej tak średnio się czuję "mocny" a w ostatnim to nawet bym powiedział że anty no ale chyba powinna istnieć jakaś granica zdrowego rozsądku i symetrii.

Tak samo w kwestiach politycznych, to że większość naszej klasy politycznej to zwykli wyrachowani kretyni i nie ma się co oszukiwać że jest inaczej to nie znaczy że ich wyborcy to w prostej linii tacy sami ludzie. Wybraliśmy tak a nie inaczej, było do wyboru też niewiele i oczekuję że dorośli ludzie będę się zachowywali jak dorośli a nie jak opozycja czyli jak dzieci. Jest jak jest i mnie to też nie odpowiada ale średnio mam ochotę czytać czyjeś paranoje jak to jest źle i Polska stacza się ku zagładzie tak samo jak oglądać inne paranoje w TVP.
Gdzie jak gdzie ale na naszym forum to jednak pasuje trzymać jakiś poziom.

Leptir napisał:

Nie mam co do tego wątpliwości. Tak jak i co do tego, że większość naszych obywateli to porządni ludzie. Ale nie wszyscy - są i tacy, jak te "ogry" i nie widzę powodu, żeby tego nie zauważać.

Ogry są a szczególny ich wysyp obserwuje się w okolicach takich "świąt" piłkarskich jak krakowskie derby.
Tutaj nie ważne czy na przystanku stoi murzyn, biały czy kosz na śmieci, ważne żeby coś rozj.... albo komuś wyj... kilka razy znalazłem się w środku takiej zadymy. Dla takiej hołoty nie powinno być litości.
A tak na marginesie... nie pisze w artykułach czy owi neandertalczycy to byli członkowie jakiejś plemiennej społeczności Wielickiej więc to w ogóle mogło być jakieś zaginione ogniwo ewolucji plątające się i robiące syf gdzie popadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 20.07.2020, 15:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może przypuśćmy, tylko przypuśćmy, że w Wieliczce są zarówno tacy, jak ten nauczyciel, jak i tacy, jak ci co go pobili? I załóżmy na potrzeby dyskusji, że Wieliczka nie jest tu wyjątkiem, że tak też jest w całej Polsce?

A tak nawiasem mówiąc te "ogry", "kibole" czy jak ich tam nazywasz to kim oni są? To nie Polacy przypadkiem? Jak Polacy są poszkodowani to tyle się krzyczy, żeby wskazywać wprost na sprawców, ale jak Polak napadnie na czarnego chłopaka to się okazuje, że to "ogr", "kibol", "krasnoludek"? W dodatku z całego autobusu te "ogry" wybrały akurat kogoś o ciemniejszym kolorze skóry. Bo najbardziej im się kojarzył z koszem na śmieci? Ciekawe, może kosze w Wieliczce są pomalowane na czarno? W takim razie współczuję tamtejszym księżom, pewnie są na wymarciu?
Maciek

PostWysłany: 20.07.2020, 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacku, jeśli mnie coś ominęło w tym temacie (przywołujesz mnie, więc chyba tak), to wybacz, ale przestałem go już dawno śledzić. Twoją wiadomość powyżej zobaczyłem, bo kliknąłem w "ostatnią" wiadomość w dziale, mając nadzieję, że ktoś mi odpisał w wątku audio. Nie gniewaj się, ale nie będę nadrabiał tego tematu, bo chciałbym się tu skupić już wyłącznie na sprawach muzycznych (względnie literackich) i nie chciałbym sobie wyrabiać na czyjś temat opinii wykraczającej poza obszar ciekawych/nudnych płyt, których ktoś słucha. Na forum muzycznym wystarczy mi świadomość tego czy ktoś ma dobry/zły gust muzyczny (w odniesieniu do mojego, rzecz jasna).
Gdybyś jednak potrzebował pomocy czy ktoś by Cię realnie atakował (hipotetycznie, bo nie wiem czy to ja nie reaguję i mam te podwójne standardy - pewnie tak?), to wolę się wykazać w realu, bo pisać różne rzeczy to tu (niestety) każdy może. Także jakby co to PW, względnie telefon na PW. Wink
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 21.07.2020, 08:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oswajanie czas zacząć: Wszczep se czipa.
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 21.07.2020, 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi się to.
Powrót do góry
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 22.07.2020, 03:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe skąd ten temat i ten ekspert?...

Podejrzewam, że temat się grzeje z powodu niedawnego tweeta Elona Muska o jego Neuralink.

Nie chcecie muzyki przesyłanej bezpośrednio do mózgu? Rolling Eyes Twisted Evil Question (ja też raczej nie). Ale koncept naukowo ciekawy...

Żródełko: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/703801v4.full.pdf

Wersja light: https://www.digitaltrends.com/news/elon-musk-says-neuralink-chip-will-stream-music-into-your-brain/
Tarkus

PostWysłany: 22.07.2020, 09:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już jestem ciekaw audiofilskich vodoo przystawek "poszerzających scenę" i dających "soczyste basy i pełne soprany" Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leptir

PostWysłany: 22.07.2020, 09:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś było "poszerzanie świadomości" - teraz jest "poszerzanie sceny". Wink
WOJTEKK

PostWysłany: 22.07.2020, 10:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś się zastanawiałem nad podawaniem muzyki dożylnie Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 22.07.2020, 10:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą BBC emitowało jakiś czas temu ciekawy serial "Years and years". I tam był fajny transhumanistyczny motyw: https://www.youtube.com/watch?v=OY4IqnjXPoQ
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leptir

PostWysłany: 22.07.2020, 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Years and years" to faktycznie ciekawy serial – oprócz futurystycznych transhumanistycznych wątków są tam dość interesujące prognozy dalszego, postbrexitowego rozwoju sytuacji polityczno-społecznej UK.
WOJTEKK

PostWysłany: 22.07.2020, 11:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypisz - wymaluj polska rzeczywistość po wypierpolowa. Tylko bedzie biedniej. A ten cyborg-wątek tak doczepiony chyba trochę na siłę.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 22.07.2020, 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, warto obejrzeć, żeby zobaczyć czym to może się u nas skończyć - a potencjału UK to my nie mamy...
B.J.

PostWysłany: 26.07.2020, 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy za 20 lat kura domowa będzie gatunkiem wymarłym? A my sobie będziemy drukować nuggetsy wedle uznania?
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 28.07.2020, 05:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cudowne przesłanie - obecnie aktualne jeszcze bardziej niż wtedy - "... biedna ta Polska...."

https://www.youtube.com/watch?v=XKcZnj2i27Q

ps. "... wszyscy bezczelnie kłamią, nawet Sojusz Lewicy Demokratycznej..." , "... Lepper, Lepper - nie udał nam się....". ".... Komuna była - przestała być.... teraz już jest inaczej , tez im się nie podoba...." , "... chorych by nie było.... taa.... oni nie lubią tych chorych, szczególnie moich....". Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny
Strona 92 z 93

Skocz do: