Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 2019
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esforty
album CD

PostWysłany: 14.02.2020, 11:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Branch, Jaimie - Fly or Die II: Bird Dogs of Paradise

Jest w zestawie do głosowania i bardzo dobrze, bo kilka osób może mieć satysfakcję z odsłuchu. Ja płytę obchodziłem, do dzisiaj, szerokim łukiem.
Znając debiut z 2017 Fly or Die, uznawałem,że propozycje jaimie branch (lubi by pisać ją małą literą, Wink ) nie do mnie, kierowane.
Musiałbym stawać na palcach, a to dyskomfort. Muzyka na płycie baardzo otwarta. Stąd moja rezerwa i postawa jak u kupujących na antycznym rzymskim bazarze: caveat emptor ( niech się strzeże kupujący).
Ubiegłoroczne <osunięcie> (daj Boże, takich osunięć więcej Wink), tymczasem przyniosło intrygującą porcję dźwięków w aurze mroku i dramatycznego backgroundu nasyconego protestem:
To nie jest moja Ameryka!
Ponieważ mam dużo zastrzeżeń do tych, co obecnie, próbują zorganizować mi życie Rolling Eyes , ignoruję protest Artystki i koncentruję się na dźwięku.
A to skoncentrowanie umacnia w przeświadczeniu, iż Fly or Die II... poszybuje wysoko na mojej liście.
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.02.2020, 16:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Listę nr 4 wysłał Artur.O.
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.02.2020, 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otrzymałem listę nr 5 od Bartosza.

Czas na pierwsze krótkie podsumowanie:
- w puli mamy 92 punktujące tytuły;
- żaden album nie otrzymał głosów od wszystkich uczestników - na jeden zagłosowały 4 osoby, ale on akurat na podium się nie zmieścił;
- liderzy dość nieoczekiwani, bo niedinozaurowi;
- w pierwszej "10" mamy na razie 2 polskich wykonawców.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: