Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 1974 (edycja 2020)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 25.06.2020, 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Plebiscytów z których lat brakuje? 2003 - 2008? Tak to było? To może, żebyśmy nie zostali posądzeni o bezprawne niekonstytucyjne zachowania zrobić jakąś skróconą, korespondecyjną wersję tych wyborów, i tak raczej zainteresowanie będzie słabe, a emocje też nikłe. Jechać z tym po miesiącu, bez zbędnych celebracji, taki szybki szpil, w tle niech się dzieje porządny plebiscyt na 1968 czy 1975, a tu sobie na lajcie przelecimy co miesiąc jeden rok i np. można by gdzieś tam od października zacząć już oficjalną kampanię Dekady Zero i z wielkim sukcesem zakończyć rok 2020.

Np. lipiec 2003, sierpień 2004, wrzesień 2005 itp. W tych plebiscytach nie będzie akurat chodziło o dużą frekwencję, wiadomo, że jest ona nie do utrzymania, a wozów strażackich i tak nie mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 25.06.2020, 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednak King Crimson za Genesis, bo ten zespół to jednak sporo ludzi kojarzy, a KC to raczej ci, którzy trochę się rockiem interesują.
Powrót do góry
Crazy
longplay

PostWysłany: 25.06.2020, 21:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
a emocje też nikłe

chyba Twoje!!!
Piotr
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 26.06.2020, 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Plebiscytów z których lat brakuje? 2003 - 2008? Tak to było?

Co do tych roczników, to oczywiście warto by było je zrobić, ale skoro przez tyle lat nie było nimi zainteresowania, pewnie będzie trudno o chętnych... Dekada to sprawa jednorazowa i ma już większe szanse, szczególnie, że ta ostatnia cieszyła się sporym zainteresowaniem. A co do samego okresu, chociaż nie był on jakiś wybitny, to chyba jednak warto, żeby miał jakąś reprezentację na tym forum.
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.06.2020, 13:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowni, jest taki wątek gra wstępna i tam proponuję kontynuować rozważania nt. organizacji dalszych plebiscytów rocznikowych itp.
Tak dla potomności Exclamation
esforty
album CD

PostWysłany: 29.06.2020, 16:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wreszcie, mogę i ja, Białystoku podziękować za opiekę nad i prowadzenie Plebiscytu 1974.
Głęboki ukłon kilkunastosekundowy(tyle jestem w stanie wytrzymać).
Nawet jeśli, dostrzegłem w pewnej chwili próbę zamiany roli Celebransa głównego* na Koncelebrę* Wink Wink
Taka rozległość listy, oferuje za ten trud Prowadzącego:

... tyle dobrego natomiast lewituje w okolicach 200 - 400...

Dzięki, także wszystkim uczestnikom, którzy, pomimo zarazy, wzięli i wysłali swoje listy mając maseczki na właściwej części twarzy Wink. Bo wyniki, nader intrygujące.
Do swojej listy wprowadziłem, dzięki rekomendacjom, cztery tytuły, których pierwotnie nie planowałem umieszczać, więc z takiej perspektywy moja ewolucja, już nie tak oczywista Embarassed .
Zapomniałem o Magmie i Santanie (Lotus). U mnie, gdzieś początek trzeciej "10".

Crazy napisał:

Białystok napisał:
73. Waits, Tom – The Heart of Saturday Night – 107 pkt
(Bart – 25 pkt, Okechukwu – 8 pkt, Gacek – 10 pkt, Layla – 5 pkt, Dawidsu – 24 pkt, I&I – 29 pkt, Crazy – 6 pkt)

Natomiast esforty, jak to, znowu Ci się Tom Waits nie zmieścił???

Od tej tu, wolę debiut i gdyby ukazał się w 74, to na listę by trafił ale w 73 Tom miał jeszcze większą konkurencję.
Dużo dobrego jazzu pomiędzy drugą i czwartą dziesiątką Very Happy .
Zasłużona pozycja Crime of century. Tu doskonale słychać, ile pracy i pomysłowości (tej której próżno szukać na pospolitej Breakfast...) włożono w produkcję wydawnictwa i że nie tylko czasem powstania wyprzedza Night at the opera Rolling Eyes.
Zwycięstwo Starless... nad Red, mnie cieszy bardzo.

*- terminy z porządku mszy katolickiej.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62
Strona 62 z 62

Skocz do: