Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 1975 (edycja 2020)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okechukwu
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 14.09.2020, 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te przesunięcia o jeden bądź dwa punkty na kilkunastu albumach wynikają prawdopodobnie z przesunięć na poprawianych (i nieuwzględnionych) listach Atahualpy i Rory'ego (zmienili jedną pozycję i wszystko się poprzesuwało). Ale dlaczego podczas weryfikacji wyszukiwarką zmieniło mi wyniki Queen i Kraftwerk (bo pierwotnie był też właściwy - wyższy), tego nie wiem. No cóż - przynajmniej emocje były do samego końca... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 14.09.2020, 21:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O kurka, jestem na drugim miejscu. Shocked A sądziłem, że będę pod koniec stawki, albo stałem się zmurszałą konserwą albo "standard" zwariował. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freefall

PostWysłany: 14.09.2020, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
O kurka, jestem na drugim miejscu. Shocked A sądziłem, że będę pod koniec stawki, albo stałem się zmurszałą konserwą albo "standard" zwariował. Smile

O 0,02 % przede mną. Niestety znów jestem na podium, a liczyłem, że niektóre płyty z mojej czołówki pozwolą mi zająć dalszą lokatę Confused.
Powrót do góry
Okechukwu

PostWysłany: 14.09.2020, 22:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak teraz myślę, że zadziałała podświadomość. Bardzo chciałem, żeby Niemen przeskoczył QUEEN, mimo że QUEEN dałem więcej punktów. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć bo w przeciwieństwie do Oldfielda czy Jarretta Queen u Gorana wpisany był poprawnie, bez literówek. Więc wyszukiwarka musiała go czytać.
Powrót do góry
Artur.O
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 14.09.2020, 23:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. Wink A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 15.09.2020, 06:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. Wink A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!

A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" Very Happy

PostWysłany: 15.09.2020, 07:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SafeMan napisał:
Artur.O napisał:

A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" Very Happy

1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... Rolling Eyes
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 15.09.2020, 07:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
SafeMan napisał:
Artur.O napisał:

1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... Rolling Eyes

Faktycznie. Pamięć płata figle. Wybacz że chciałem Cię ograbić z tytułu Very Happy

PostWysłany: 15.09.2020, 07:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SafeMan napisał:
Białystok napisał:
SafeMan napisał:
Artur.O napisał:

1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... Rolling Eyes

Faktycznie. Pamięć płata figle.

Bo wiesz, to było najważniejsze zwycięstwo w moim życiu, przekonać kilkadziesiąt osób do swoich muzycznych racji. Wink
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 15.09.2020, 07:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, zmiana na podium jednak bardzo mi się podoba! Na Białorusi też drugi miesiąc liczą głosy, może jeszcze coś tam da się przesunąć wyżej Wink

Ten Lenny White z 3 głosami, boziu....Wy się potem dziwicie, ze nie chcą nas w UE.

Ale to jest rzecz, która mnie najbardziej szokuje:

89. Squire, Chris - Fish Out of Water 106 pkt (mahavishnuu 4/Monstrualny Talerz 36/stranger 11/Freefall 10/Koniu 2/[Rad nierad] 37/WOJTEKK 6)

Hackett z materiałem genesisopodobnym (ale jednak w mojej ocenie słabszym niż płyty Genesis) ląduje bardzo wysoko, a Squire z płytą niewiele gorszą od rasowych Yesów ciuła ledwo kilka punkcików, gdyby nie dwa wysokie głosy (moje i Rada) byłaby całkowita porażka.

Koledzy, Przyjaciele, Towarzysze: pomimo upadku obyczajów zrobimy sobie kiedyś wspólną imprezkę:

72. Earth, Wind & Fire - That's the Way of the World 132 pkt (esforty 35/I&I 38/Monstrualny Talerz 23/Backside 36)
130. Kool & The Gang - Spirit of the Boogie 61 pkt (I&I 35/Monstrualny Talerz 26)
185. Earth, Wind & Fire - Gratitude 36 pkt (Goran 12/Monstrualny Talerz 24)

Zaprosimy jeszcze prezydenta Warszawy, który jak się okazuje również czuje klimat - to równy chłop, a ja na niego nie zagłosowałem, gdybym to wiedział przed wyborami Smile

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26295497,rafal-trzawskowski-w-klubie-prosi-dj-a-o-zmiane-muzyki-pusc.html

"To moje miasto, puść odrobinę funku"
Powrót do góry
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.09.2020, 08:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem zacząłem poprawiać posty finałowe, ale po przedyskutowaniu tematu z Prowadzącym postanowiłem zgodzić się na jego propozycję, żeby zostawić bez zmian (modyfikacje wprowadziłem w TOP14 i tam zostawię; tam było niewiele zmian, głównie zamiana miejsc 3. i 4.). Dlatego jedyne w pełni poprawne wyniki to te z pełnej klasyfikacji zamieszczonej na poprzedniej stronie.
Okechukwu

PostWysłany: 15.09.2020, 09:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, faktycznie Gharvelt poprawił nie tylko klasyfikację, ale też komentarze. Ja wczoraj trochę nietaktownie go zaatakowałem- że co innego słuszne unieważnienie wyników, a co innego "orwellowskie" (użyłem tego terminu!) poprawianie "historii", która wprawdzie odnosiła się do fałszywych danych, ale odzwierciedlała prawdziwe emocje i opinie. Dziś mi głupio- to w końcu tylko zabawa. Gharvelt napracował się jak niewolnik na plantacji bawełny, w sumie z mojej winy. Niech działa tak jak mu najlepiej i najwygodniej!

Czyli co - powtórzenie "sensacji" z (Live At Very Happy) Wembley 2 lata później i zwycięstwo (po dogrywce) w meczu Polska: Anglia unieważnione w skutek skandalicznego prowadzenia meczu przez sędziego? Very Happy Chyba tak powinna wyglądać prawidłowa analogia? Ale że Fifa chyba nie dopuszcza podobnym precedensów - to powiedzmy, że w polskiej, niemenowskiej drużynie wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik (- o, z takich powodów -wynik meczu się weryfikuje). Czarnogórzec - Goran Smile Zagrał w reprezentacji Polski, ale okazało się, że ma na koncie 1 występ w młodzieżowej reprezentacji Jugosławii do lat 17.
Powrót do góry
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 15.09.2020, 09:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, no! Pachnie aferą "trójkową" Laughing
Gharvelt, szacun za czujność i drobiazgowość. W sumie, skoro nie przyznajemy cennych nagród to takie "małe" przeklasyfikowanie nie ma większego znaczenia.
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.09.2020, 10:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli że niby poszedł jakiś SMS w nocy? Very Happy Natomiast poważnie, nie czuję się wcale zaatakowany. Wszystko zostało wyjaśnione, mamy ostateczne wyniki, a jak ktoś chętny, to można dzielić się dalej swoimi wrażeniami czy przemyśleniami.
Okechukwu

PostWysłany: 15.09.2020, 10:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jak Trzaskowski żąda funku, zmieniamy jeszcze raz wyniki. Very Happy Dodajemy 300 punktów Parliamentowi od Trzaska i wprowadzamy go do dziesiątki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86  Następny
Strona 83 z 86

Skocz do: